# graf geboorte-datum  datum overlijden voornamen achternaam leef-tijd m/v partner weduwe / weduwnaar plaats overlijden vader moeder geboorteplaats beroep overledene beroep vader beroep moeder
1 geruimd 20-11-1865 30-07-1876 Johann Bernard Franz Gebbeken 10 m     Barger-Compascuum Johann Engelbert Gebbeken Maria Catharina Rüschen/Roschen Haar, Haren (Ems)   landbouwer, kerkmeester landbouwster
2 geruimd 16-10-1849 17-08-1876 Helena Pranger 26 v Bernard Heinrich Brummer   Compascuum Hermann Heinrich Pranger Maria Adelheid Grüter Landegge landbouwster landbouwer landbouwster, arbeidster
3 geruimd 12-02-1856 07-09-1876 Helena Eilers 19 v     Compascuum Hendrik Eilers Elisabeth Engelkens Odoorn arbeidster arbeider arbeidster
4 geruimd 16-09-1876 16-09-1876   Brockmann 0 m     Compascuum Johann Frans Brockman Anna Maria Kol(l)mer / Col(l)mer Compascuum   arbeider arbeidster
5 geruimd 22-09-1874 17-09-1876 Anna Maria Veringa 1,9 v     Compascuum Jan Albert Veringa Maria Helena Bruns/Brans Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
6 geruimd 25-01-1848 29-09-1876 Wilhelmina Ruten 28 v Jan Hendrik Berends   Compascuum Jan Harm Ruten Margaretha Griep Onstwedde landbouwster, dagloonster landbouwer landbouwster
7 geruimd 02-10-1876 02-10-1876   Cramer 0 m     Zwartemeer Johann Hermann Cramer Maria Gesina Wilmes Zwartemeer   arbeider arbeidster
8 geruimd 19-10-1876 19-10-1876   Kolmer / Kollmer 0 v     Compascuum Johann Brickmann Maria Catharina Kol(l)mer / Col(l)mer Compascuum   arbeider, Schmiedegesell arbeidster
9 geruimd 03-06-1821 31-12-1876 Johann Hermann Wester 55 m Maria Adelheid Feringa Maria Gesina Falke Compascuum Gerad Heinrich Wester Maria Catharina Gerdes Bersen arbeider    
10 geruimd 09-10-1876 15-02-1877 Rudolf Wijnholds 0,33 m     Compascuum Albert Wijnholds Geessien Kuipers Emmen   timmerman, wagenmaker, stelmaker, arbeider naaister, arbeider
11 geruimd 06-01-1877 28-02-1877 Maria Angela Hoffard 0,12 v     Compascuum Herman Heinrich Hoffard Maria Margaretha Ahlers Emmen   landbouwer landbouwster
12 geruimd 24-09-1876 23-03-1877 Jan Harm Berends 0,5 m     Compascuum Jan Hendrik Berends Wilhelmina Ruten Emmen   landbouwer, dagloner landbouwster, dagloonster
13 geruimd 28-06-1876 08-05-1877 Hermann Bollmer 0,83 m     Compascuum Jan Berend Heidotting Maria Catharina Bollmer Emmen   arbeider arbeidster
14 geruimd 26-10-1875 01-06-1877 Grietje Meendering 1,58 v     Compascuum Jan Meendering Geertje Meijering Emmen   landbouwer landbouwster
15 geruimd 22-09-1831 05-07-1877 Jannes Klingenberg 45 m Zwaantien Jalving   Compascuum Jan Klingenberg Jantien Stegen Sleen boerenknecht, landbouwer kleermaker  
16 geruimd 18-07-1810 11-07-1877 Gesina Schomaker 67 v Jan Hindrik Hoge Jan Hindrik van der Aa Vastenow Geert Schomaker Luberta Hinderiks / Hindrichs Twist landbouwster arbeider arbeider
17 geruimd 17-06-1877 18-07-1877 Anna Margaretha Bolk 0,06 v     Compascuum Johann Bernard Klöne Gertrud Bolk Emmen     arbeidster
18 geruimd 02-03-1847 19-07-1877 Anna Ameln 30 v     Smeulveen Jurjen Amel(en) Anna Angela / Engel Wester Onstwedde   arbeider  
19 geruimd 16-09-1876 14-08-1877 Anna Angela Ameln / Amel 0,92 v     Compascuum Engelbert Amel Maria Helena Ohlen/Oehlen/Uhlen Emmen   knecht, landbouwer landbouwster
20 geruimd 23-08-1877 23-08-1877 Anna Maria Ahlers 0 v     Compascuum Geert Lubbers Helena Ahlers Compascuum   landbouwer / Colonist, winkelier arbeidster
21 geruimd 01-09-1877 01-09-1877   Kramer 0 v     Compascuum Harm Hendrik Kramer Johanna Susanna Rutgers Compascuum   landbouwer landbouwster
22 geruimd 18-02-1856 02-09-1877 Anna Gesina Brinkmann 21 v     Smeulveen Gerhard Hermann Brinkmann Maria Tecla Sandmann Rütenbrock   landbouwer, arbeider landbouwer
23 geruimd 04-09-1877 04-09-1877   Wielage 0 m     Compascuum Engelbert Robben Maria Gesina Wielage Compascuum     arbeidster, landbouwster
24 geruimd 15-04-1877 11-09-1877 Gerardus Veltrop 0,42 m     Compascuum Johannes Hendrikus Veltrop Klaasje Spin Emmen   arbeider arbeidster
25 geruimd 11-02-1850 26-09-1877 Maria Gesina Wilmes 27 v Johann Hermann Cramer   Compascuum Johan Gerard Wilmes Anna Maria Adelheid Determann Rutenbrock arbeidster landbouwer, Ackersmann landbouwer
26 geruimd 28-09-1840 11-12-1877 Klaasje Spin 37 v Johannes Hendrikus Veltrop   Compascuum Albert Spin Hilligje Bult Steenwijkerwold arbeidster arbeider  
27 geruimd 26-12-1877 26-12-1877   Brockmann 0 m     Compascuum Johann Frans Brockman Anna Maria Kol(l)mer / Col(l)mer Compascuum   arbeider arbeidster
28 geruimd 18-08-1877 02-01-1878 Johan Herman Veltrop 0,38 m     Compascuum Gerhardus Herman Veltrop Maria Gesina Wesseling Emmen   arbeider arbeidster
29 geruimd 06-01-1878 06-01-1878   Gebbeken 0 m     Compascuum Johann Engelbert Gebbeken Maria Catharina Rüschen/Roschen Compascuum   landbouwer, kerkmeester landbouwster
30 geruimd 23-12-1877 08-01-1878 Petrus Westen 0,04 m     Compascuum Johannes Harmannus Westen Hedwig Huizinga Emmen   bakker, molenaar  
31 geruimd 24-12-1877 08-01-1878 Hedwig(is) Westen 0,04 v     Compascuum Johannes Harmannus Westen Hedwig Huizinga Emmen   bakker, molenaar  
32 geruimd 24-12-1877 12-01-1878 Theodorus Westen 0,05 m     Compascuum Johannes Harmannus Westen Hedwig Huizinga Emmen   bakker, molenaar  
33 geruimd 16-02-1877 15-01-1878 Geert Hendrik Berken 0,92 m     Barger-Compascuum Johan Heinrich Berken Maria Helena Brockman Barger-Compascuum   arbeider arbeidster
34 geruimd 28-10-1801 15-01-1878 Gerhard Heinrich Brokmann / Brockmann 76 m Anna Margaretha Leisdon   Barger-Compascuum Johann Heinrich Brokmann Anna Adelheid Haarmann Hebelermeer arbeider, Ackersmann Ackersmann  
35 geruimd 10-01-1822 16-02-1878 Bernard / Gerhard Heinrich Tubben / Többen 56 m Catharina Margaretha Fuhler Maria Tecla Suelmann | Anna Gertrud Heitel Compascuum Gerhard Heinrich Tobben Maria Helena Koop Rutenbrock landbouwer landbouwer landbouwer
36 geruimd 06-11-1833 20-03-1878 Maria Adelheid Bolk 44 v Johann Heinrich Brokmann / Brockmann   Nieuw-Dordrecht Gerhard Bolk Maria Adelheid / Helena Kappen Hebelermeer arbeidster Ackersmann Ackersfrau
37 geruimd 25-03-1878 28-03-1878 Jan Hendrik Gerdes 0,01 m     Compascuum Johann Bernard Brockmann Maria Gesina Gerdes Emmen     arbeidster
38 geruimd 19-07-1877 09-04-1878 Jan Kasper Jönen / Jeunen 0,67 m     Barger-Oosterveld Johann Hermann Jönen Anna Helena Sturre Emmen   arbeider arbeidster
39 geruimd 17-01-1877 17-04-1878 Anna Angela Wilken 1 v     Compascuum Johann Bernard Wilken Anna Adelheid Nögel Emmen   landbouwer landbouwster
40 geruimd 04-05-1878 04-05-1878   Bolk 0 m     Compascuum Johann Bernard Klöne Gertrud Bolk Compascuum     arbeidster
41 geruimd 05-05-1855 30-05-1878 Bernard Heinrich Sibon / Sibum 23 m     Zwartemeer Bernard/Berend Sibon/Sibum Maria Helena Hilling Lindloh dienstknecht kleermaker naaister
42 geruimd 12-08-1875 03-06-1878 Antoon Loves 2 m     Compascuum Hermann Heinrich Loves Maria Helena Tiek Emmen   arbeider, landbouwer, smid, horlogemaker arbeidster, dienstmeid
43 geruimd 29-03-1878 30-06-1878 Berend Hendrik Blom 0,25 m     Compascuum Bernard Heinrich Hölscher Anna Aleida Blom Emmen   arbeider arbeidster
44 geruimd 18-03-1876 27-07-1878 Maria Catharina Krieger 2 v     Barger-Oosterveld Herman Krieger Veronica Hussman Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
45 geruimd 08-04-1877 12-08-1878 Bonna Smit 1,33 v     Compascuum Albert Smid Anne van der Spoel Emmen   landbouwer landbouwster
46 geruimd 12-07-1878 12-08-1878 Anna Helena Veringa 0,08 v     Compascuum Jan Albert Veringa Maria Helena Bruns/Brans Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
47 geruimd 22-01-1875 13-08-1878 Johan Gerhard Klönne / Klone 3 m     Compascuum Johann Gerhard Klone Siena Aleid Wilken Emmen   landbouwer landbouwster
48 geruimd 09-03-1853 09-09-1878 Anna Angela Borgmann 25 v Heinrich Joseph Teiken   Compascuum Hermann Heinrich / Harm Hendrik Borgmann Anna Angela Wilken Wesuwe landbouwster Wirth, Kaufmann, Ackersleute Kauf- und Ackersleute landbouwster
49 geruimd 01-03-1878 24-09-1878 Aleida Bruining 0,5 v     Compascuum Jan Hindrik Bruining Anleenke Brinkman Emmen   arbeider, scheper arbeidster
50 geruimd 09-08-1844 24-09-1878 Johanna Susanna Rutgers/Ratgerts 34 v Harm Hindrik Kramer   Compascuum Geert Jans Rutgers/Ratgerts Alida Geertruida Jans Scheve Nieuwe Pekela landbouwster kleermaker  
51 geruimd 28-07-1878 29-09-1878 Berend Ottens 0,17 m     Compascuum Jan Ottens Maria Catharina Sibum Emmen   landbouwer, scheper landbouwster
52 geruimd 02-03-1830 02-10-1878 Zwaantje Niezing / Nijsingh 48 v Gozem de Vries   Compascuum Jan Lamberts Nijsingh/Niezing Trijntje Bal Smilde arbeidster  arbeider arbeider
53 geruimd 17-09-1878 06-10-1878 Adelheid Kramer 0,05 v     Compascuum Harm Hendrik Kramer Johanna Susanna Rutgers Emmen   landbouwer landbouwster
54 geruimd 19-07-1877 06-11-1878 Jan Berend Jönen / Jeunen 1 m     Barger-Oosterveld Johann Hermann Jönen Anna Helena Sturre Emmen   arbeider arbeidster
55 geruimd 18-11-1878 21-11-1878 Jan Hindrik Wilken 0,02 m     Compascuum Johan Albert Wilken Anna Rabina Eilders Emmen   landbouwer landbouwster
56 geruimd 17-01-1877 25-11-1878 Maria Gesina Reis(s) 1 v     Compascuum Peter Reiss Euphemia Maria Berens Emmen   landbouwer, Kanalarbeiter landbouwster
57 geruimd 10-12-1871 03-12-1878 Maria Elisabeth Ottens 6 v     Compascuum Jan Ottens Maria Catharina Sibum Emmen   landbouwer, scheper landbouwster
58 geruimd 27-04-1803 05-12-1878 Gesina Keuter 75 v   Harm Beentken Barger-Oosterveld Johann Heinrich Keuter Anna Margaretha Schulte Rutenbrock   onderwijzer, koster  
59 geruimd 24-10-1859 10-12-1878 Trientje Vries, de 19 v     Compascuum Gozem de Vries Zwaantje Niezing Smilde   arbeider arbeidster 
60 geruimd 18-10-1877 16-12-1878 Frederikus Teunissen 1,17 m     Smeulveen Jan Teunissen Geertien Saggers Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwersche
61 geruimd 25-11-1878 13-01-1879 Jan Hendrik Wielage 0,12 m     Compascuum Engelbert Robben Maria Gesina Wielage Emmen     arbeidster, landbouwster
62 geruimd 28-01-1879 03-02-1879 Willem Hendrik Berends 0,02 m     Compascuum Jan Hindrik Berends Elisabeth Pranger Emmen   landbouwer, arbeider, dagloner landbouwster, arbeidster
63 geruimd 05-03-1879 05-03-1879   Brockmann 0 m     Compascuum Johann Frans Brockmann Anna Maria Kol(l)mer / Col(l)mer Compascuum   arbeider arbeidster
64 geruimd 08-05-1877 29-03-1879 Geert Hendrik Speller 0,83 m     Smeulveen Heinrich Joseph Speller Margaretha Hölscher Emmen   landbouwer, arbeider arbeidster
65 geruimd 11-05-1849 31-03-1879 Helena Adelheid Fischer / Fisker 30 v Johann Bernard Linnemann   Compascuum Everhard Fisker / Fischer Gabina Cramer Hebelermeer landbouwster Colonist  
66 geruimd 18-03-1837 03-04-1879 Jan Schiphouwer 42 m Annechien Smeman Grietien Zwaving Smeulveen Wasse Schiphouwer Grietien Eising Sleen arbeider wever, landbouwer landbouwster. arbeider
67 geruimd 14-06-1826 20-04-1879 Anna Adelheid Buter 52 v Johann Bernard Wessels   Nieuw-Dordrecht Rudolf Buter/Büter Margaretha Cramer/Kramer Schwartenberg arbeidster kleermaker, landbouwer weefster
68 geruimd 06-01-1805 03-05-1879 Anna Tecla Einhus 74 v Willem / Wilhelm Feringa   Compascuum Harm Hendrik Otto Enhus Maria Elisabeth Bekel Gross Hesepe landbouwer, Heuerleute    
69 geruimd 03-10-1819 09-05-1879 Johann Heinrich Schulte 59 m Elisabeth Fullen   Smeulveen Heinrich Schulte Gebina Nuttmann/Nordmann Lindloh landbouwer landbouwer landbouwer
70 geruimd 21-10-1842 16-05-1879 Johanna Boekholt / Boekhoud 36 v Derk Wolters   Smeulveen Scholte Hindriks Boekhoud Lammegien Jans Bults Odoorn arbeidster   arbeidster
71 geruimd 1850 19-06-1879 Geert / Gerardus Wangerpohl / Wangelpool 29 m     Compascuum Johan Bernard Wangerpohl Gesina Adelheid Einhaus Hardenberg arbeider   arbeidster
72 geruimd 24-06-1879 24-06-1879   Gers / Fresenburg 0 v     Compascuum Thomas Wolbert Fresenburg Maria Adelheid Gerdes/Gers Compascuum   landbouwer, schaapherder arbeidster, landbouwster
73 geruimd 04-11-1823 08-08-1879 Catharina Margaretha Fühler 55 v   Bernard Heinrich Többen Compascuum Nicolaas Fühler Gezina Jansen Rutenbrock landbouwster landbouwer landbouwer
74 geruimd 22-08-1879 22-08-1879   Smit 0 v     Compascuum Jans Smit Hendrikje Meijering Compascuum   arbeider  
75 geruimd 21-12-1806 03-09-1879 Albert Kuipers 72 m   Aaltje Having Compascuum Klaas Kuipers Hinderkien Kaspers Emmen      
76 geruimd 21-10-1879 10-12-1879 Jan Harm Veringa 0,12 m     Compascuum Jan Albert Veringa Maria Helena Bruns/Brans Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
77 geruimd 10-02-1877 19-01-1880 Herman Antoon Brinkmann 2,83 m     Smeulveen Gerhard Hermann Brinkmann Anna Margaretha Robben Emmen   arbeider, landbouwer landbouwster
78 geruimd 15-04-1830 26-01-1880 Bernard Heinrich Albers 49 m Euphemia Maria Schulte Maria Elisabeth Wevers Compascuum Johann Bernard Albers Anna Maria Wolters Ruhlertwist arbeider arbeider, Colonist/Heuermann  
79 geruimd 04-06-1802 10-02-1880 Gesina Adelheid Haarmann 77 v Henricus Josephus Buter Johann Heinrich Gebbeken Barger-Compascuum Johannis Henricus Haarmann Maria Catharina Schulte Hebelermeer   Ackersmann, onderwijzer  
80 geruimd 13-01-1804 13-04-1880 Maria Gesina Griep 77 v   Jozef Heller Smeulveen Theodoor Griep Angela Ellerman Lindloh   landbouwer landbouwer
81 geruimd 18-06-1815 26-04-1880 Anna Angela Jaspers 64 v   Jan Harm Backherms Smeulveen Otto Jaspers Anna Gertrudes Osterman Rutenbrock   landbouwer landbouwer
82 geruimd 15-10-1879 11-05-1880 Johann Heinrich Reis(s) 0,58 m     Compascuum Johann Heinrich Kollmer Maria Anna Reiss Emmen      
83 geruimd 23-12-1851 17-06-1880 Maria Anna Reis(s) 28 v     Compascuum Anton Reiss Gesina Krüsel Hebelermeer   Ackersmann, Colonist Ackersfrau
84 geruimd 20-04-1878 08-07-1880 Anna Maria Catrina Peters 2 v     Compascuum Gerhard Johann Peters Maria Catharina Fischer Emmen   arbeider  
85 geruimd 04-09-1880 08-09-1880 Hedwig Anna Westen 0,01 v     Compascuum Johannes Harmannus Westen Hedwig Huizinga Emmen   bakker, molenaar  
86 geruimd 20-06-1879 16-09-1880 Gerhard Herman Bolk 1 m     Compascuum Johann Bernard Klöne Gertrud Bolk Emmen     arbeidster
87 geruimd 03-10-1878 21-09-1880 Anna Margaretha Fischer/Fisscher 1 v     Barger-Compascuum Johan Fisscher Anna Maria Robben Emmen   arbeider arbeidster
88 geruimd 08-09-1847 26-09-1880 Willem Antoon Kok / Koks / Kocks 33 m     Zwartemeer Antoon Kocks / Koks Anna Sybilla Langen De Maten, Vlagtwedde landbouwer arbeider arbeidster
89 geruimd 07-07-1824 11-10-1880 Gerhardus Schoemaker / Schoenmakers 56 m Catharina Rohof   Compascuum Jan Schoenmakers Gerardina Braakhuis Langeveen landbouwer, herbergier koopman, landbouwer landbouwster
90 geruimd 23-08-1880 13-10-1880 Jan Willem Mestemaker 0,13 m     Compascuum Johann Bernard Linneman Maria Adelheid Mestemaker Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
91 geruimd 30-06-1861 30-10-1880 Feliks Johannes Heine / Heijne 19 m     Rundeveen Johan Kasper Heine Marijke Damhuis Odoorn arbeider arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
92 geruimd 05-01-1825 01-01-1881 Gerhard Joseph / Jozef Bekel 55 m     Compascuum Wessel Otto Bekel Margaretha Rolfes Hesepertwist schaapherder Colonist  
93 geruimd 16-02-1802 26-01-1881 Jozeph Heinrich Fischer 78 m   Anna Catharina Kiffmeijer Compascuum Gerhard Fischer Gesina Rüter / Rüten Rutenbrock arbeider landbouwer landbouwer
94 geruimd 19-02-1881 19-02-1881   Heine 0 m     Rundeveen Johan Kasper Heine Marijke Damhuis Rundeveen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
95 geruimd 22-08-1830 27-02-1881 Johann Bernard Berens 50 m Anna Helena Muller   Barger-Compascuum Johann Bernard Berens Maria Gesina Evers Lindloh landbouwer landbouwer, Ackersleute, Colonist Ackersleute
96 geruimd 29-11-1852 28-02-1881 Frans Anton Reis(s) 28 m Maria Helena Schmitz   Compascuum Otto Reiss Anna Maria Adelheid Gerdes Lindloh arbeider Ackersleute, Heuerleute Ackersleute, Heuerleute
97 geruimd 20-03-1820 04-04-1881 Maria Margaretha Muller 61 v Bernard Heinrich Suelmann   Rundeveen Johann Wilhelm Möller Maria Catharina Ahlers Rutenbrock arbeidster, landbouwer, Ackersleute landbouwer landbouwer
98 geruimd 15-01-1879 24-04-1881 Maria Gesina Albers 2 v     Compascuum Gerhard Heinrich Albers Maria Adelheid Kuhl Emmen   arbeider arbeidster
99 geruimd 21-05-1881 21-05-1881   Schulting 0 m     Smeulveen Johann Bernard Schulting Anna Helena Nüsse Smeulveen   landbouwer, bakker, arbeider landbouwster
100 geruimd 11-02-1803 23-05-1881 Jurjen / Georg Ameln / Amel 78 m Maria Wielage Angela Wester Smeulveen Gerhard Ameln Anna Maria Adelheid Wessels Langen arbeider, landbouwer    
101 geruimd 28-12-1874 30-05-1881 Anna Engelina Bos 6 v     Smeulveen Marten Bos Grietje Ameln Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
102 geruimd 22-05-1881 28-07-1881 Maria Gesina Bentlage 0,17 v     Vastenow Johann Gerhard Bentlage Helena Adelheid Wösten Emmen   arbeider  
103 geruimd 20-10-1853 17-08-1881 Anna Gesina Robben 27 v Hermann Heinrich Peters   Compascuum Johann Heinrich Robben Anna Gesina Fischer Lindloh arbeidster arbeider  
104 geruimd 31-07-1866 22-08-1881 Jozef Heller 15 m     Smeulveen Jan Harm/Herman Heller Maria Anna Bentlage Onstwedde   landbouwer, arbeider arbeidster
105 geruimd 14-02-1840 22-08-1881 Johann Heinrich Wessels 42 m Maria Tecla Ottens   Compascuum Johann Hermann Wessels Maria Elisabeth Hüsers Rutenbrock landbouwer, arbeider kleermaker, landbouwer landbouwster
106 geruimd 1807 24-08-1881 Maria Gesina/Gezina Kosse/Cosse 74 v     Compascuum Bernard Kosse Adelheid Witsgen Hesepe arbeidster Ackersleute Ackersleute
107 geruimd 12-09-1832 27-08-1881 Johann Heinrich / Hendrik Wielage 48 m Margaretha Wilken   Compascuum Gerhard Heinrich Wielage Gesina Bruns Gross Fullen arbeider    
108 geruimd 22-08-1881 26-10-1881 Heinrich Mestemaker 0,17 m     Compascuum Johann Bernard Linneman Maria Adelheid Mestemaker Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
109 geruimd 01-06-1800 08-04-1882 Johann/Jan Wilhelm Exel 81 m     Barger-Compascuum Jan Geert Exel Anna Helena Ostermann Dunenburg arbeider Ackersmann  
110 geruimd 08-12-1852 24-04-1882 Anna Helena Meijer 29 v Bernard Heinrich Robben   Barger-Oosterveld Herman Heinrich Meijer Angela Bruins Düthe arbeidster    
111 geruimd 31-12-1846 08-06-1882 Maria Catharina Veenker 35 v Johann Hermann Cramer   Zwartemeer Friedrich Veenker Gesina Stahl Bersede   Heuerling, Ackersmann, Ackersleute arbeidster, landbouwer, Ackersleute
112 geruimd 02-10-1858 16-08-1882 Jan Harm Husers 23 m     Compascuum Jan Harm Husers Tekla Scholte Odoorn landbouwer landbouwer landbouwster
113 geruimd 05-07-1882 03-09-1882 Anna Maria Hoffmann 0,17 v     Smeulveen Jan Fischer Anna Elisabeth Hoffmann Emmen     arbeidster
114 geruimd 07-09-1882 07-09-1882   Albers 0 m     Compascuum Gerhard Heinrich Albers Maria Adelheid Kuhl Compascuum   arbeider arbeidster
115 geruimd 02-06-1863 12-10-1882 Maria Catharina Kramer 19 v     Compascuum Jan Harm Kramer Anna Helena Fischer Odoorn   landbouwer, arbeider landbouwer, arbeidster
116 geruimd 13-12-1801 28-10-1882 Johann Bernard Albers 80 m   Anna Maria Wolters Compascuum Johann Bernhard Heidentric Johanna Albers Ruhlertwist arbeider    
117 geruimd 24-10-1860 21-11-1882 Maria Gesina Kramer 22 v Johann Bernard Tholen   Compascuum Jan Harm Kramer Anna Helena Fischer Odoorn   landbouwer, arbeider landbouwer, arbeidster
118 geruimd 19-02-1880 28-11-1882 Maria Gebina Kappen 2 v     Zwartemeer Gerhard Heinrich Kappen Marij Engel Tubben Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
119 geruimd 08-08-1869 04-12-1882 Maria Helena Gerving 13 v     Compascuum Gerhard Heinrich Gerving Anna Margaretha Henrica Kappen Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeider
120 geruimd 30-08-1859 08-12-1882 Anna Elisabeth Hoffmann 23 v Jan Fischer   Rundeveen Johan Wilhelm Hoffman Anna Maria Jansen Rutenbrock arbeidster landbouwer, arbeider landbouwster
121 geruimd 27-10-1805 06-01-1883 Anna Margaretha Leisdon / Leijsdonk 77 v   Gerhard Heinrich Brokmann / Broekman Barger-Compascuum Frans Leisdon Maria Adeleid Rüschen Hebelermeer   Ackersleute Ackersleute
122 geruimd 06-01-1883 08-01-1883 Anna Aleida Bentlage 0,05 v     Barger-Compascuum Johann Hermann Bentlage Maria Catharina Fuhler Compascuum   landbouwer landbouwster
123 geruimd 11-04-1881 22-01-1883 Maria Margaretha Bentlage 1 v     Smeulveen Johann Bernard Bentlage Maria Gesina Fuhler Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
124 geruimd 22-07-1881 24-01-1883 Helena Adelheid Peters 1 v     Compascuum Hermann Heinrich Peters Anna Gesina Robben Emmen   arbeider arbeidster
125 geruimd 01-01-1837 12-04-1883 Anna Margaretha Meijer 46 v Jan Berend Krops Geert Peter van der Aa Munsterscheveld Hermann Heinrich Meijer Anna Angela Bruns Dörpen landbouwster    
126 geruimd 03-02-1839 29-07-1883 Anna Margaretha Manning 44 v Bernard Sandman   Compascuum Jan Geert Manning Helena Nijhof Rutenbrock landbouwer landbouwer, Colonist landbouwer, Colonist
127 geruimd 19-01-1858 19-08-1883 Anna Maria / Maria Margaretha Lindebas 25 v     Compascuum Johan Berend Lindebas Anna Maria Arkes Hardenberg arbeidster schoenmaker  
128 geruimd 22-08-1881 22-09-1883 Helena Linneman 2 v     Compascuum Johann Bernard Linneman Maria Adelheid Mestemaker Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
129 geruimd 13-11-1883 13-11-1883   Lüttel / Luddel / Luttel 0 m     Barger-Compascuum Bernard Heinrich Luttel Maria Catharina Schnieders Compascuum   landbouwer landbouwster
130 geruimd 19-12-1851 24-11-1883 Bernhard Wilhelm Heinrich Schulting 31 m Anna Gertrudis Gerdes   Compascuum Johan Bernard Schulting Elisabeth Vos Berge landbouwer landbouwer, bakker, arbeider  
131 geruimd 20-11-1883 08-12-1883 Anna Maria Suelman(n) / Suhlman 0,05 v     Compascuum   Anna Adelheid Suelman Emmen     arbeidster
132 geruimd 03-01-1871 18-01-1884 Herman Theodoor Wehkamp 13 m     Barger-Oosterveen Herman Hendrik Wehkamp Catharina Margaretha Borgman Emmen   arbeider, landbouwer landbouwster, arbeidster
133 geruimd 18-08-1881 27-01-1884 Anna Gebina Reis(s) 2 v     Compascuum Johan Herman Reis Anna Maria Lange Emmen   landbouwer landbouwster, arbeidster
134 geruimd 30-04-1825 23-03-1884 Maria Gesina Bruns 58 v Johann Hermann Schulte   Compascuum Gerhard Bernard Bruns Maria Adelheid Immeke Meppen      
135 geruimd 18-11-1875 31-03-1884 Tecla Gerdes 8 v     Zwartemeer Johann Bernard Brockmann Maria Gesina Gerdes Emmen     arbeidster
136 geruimd 20-07-1882 23-04-1884 Geert / Gerard Herman Ameln 1 m     Compascuum Jan Geert Ameln Anna Helena Koks/Kok/Kocks Emmen   arbeider arbeidster
137 geruimd 13-10-1874 09-05-1884 Aleida Wehkamp 9 v     Zwartemeer Herman Hendrik Wehkamp Catharina Margaretha Borgman Emmen   arbeider, landbouwer landbouwster, arbeidster
138 geruimd 25-05-1882 07-06-1884 Maria Adelheid / Maria Aleida Gerdes / Geerdes 2 v     Compascuum Gerhard Hermann Gerdes Margaretha Elisabeth Wilkens Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
139 geruimd 22-05-1884 05-09-1884 Maria Gezina Tholen 0,25 v     Compascuum Johan Bernard Tholen Anna Maria Lampen Emmen   landbouwer landbouwster
140 geruimd 17-09-1876 10-09-1884 Johann Heinrich Bruning 7,83 m     Barger-Compascuum Johann Heinrich Brüning Anna Gesina Krallman Hebelermeer   smid  
141 geruimd 17-09-1881 04-10-1884 Maria Anna Damhuis 3 v     Compascuum Jan Damhuis Anna Thecla Wubben Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
142 geruimd 07-05-1883 06-10-1884 Johanna Susanna Dijk 1 v     Barger-Compascuum Gerhard Dijk Anna Adelheid Efken Hebelermeer      
143 geruimd 18-10-1810 18-11-1884 Helena Adelheid / Aleid Tiben / Tieben 74 v Harm Hindrik Harmsen   Compascuum Georg Tieben Susanna Terfehr Rutenbrock   landbouwer, kleermaker landbouwster
144 geruimd 24-12-1884 30-12-1884 Suzanne Margaretha Veenker 0,01 v     Compascuum Theodor Veenker Maria Catharina Menke Emmen   arbeider, timmerman arbeidster
145 geruimd 17-09-1881 10-01-1885 Maria Helena Damhuis 3 v     Compascuum Jan Damhuis Anna Thecla Wubben Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
146 geruimd 11-02-1863 11-01-1885 Maria Gesina / Gezina Wessels 21 v     Compascuum Johann Bernard Wessels Anna Adelheid Buter Rutenbrock arbeidster landbouwer, arbeider arbeidster
147 geruimd 24-03-1884 14-01-1885 Maria Helena Sulmann 0,75 v     Compascuum Johann Hermann Sulmann Aleida Sibon/Sibum Emmen   landbouwer landbouwster
148 geruimd 24-03-1884 14-01-1885 Maria Margaretha Sulmann 0,75 v     Compascuum Johann Hermann Sulmann Aleida Sibon/Sibum Emmen   landbouwer landbouwster
149 geruimd 17-04-1884 20-01-1885 Anna Gebina Husers 0,75 v     Compascuum Johann Hermann Bollmer Maria Angela Husers Emmen   arbeider arbeidster
150 geruimd 24-02-1845 20-01-1885 Anna Helena Kok / Koks / Kocks 39 v Jan Geert Ameln   Smeulveen Antoon Kocks / Koks Anna Sybilla Langen Odoorn landbouwster, arbeidster arbeider arbeidster
151 geruimd 29-12-1884 22-01-1885 Gerard Exel 0,06 m     Nieuw-Dordrecht Johann Henrich Hüsers Elisabeth Exel Emmen   molenaar, arbeider arbeidster
152 geruimd 05-04-1881 30-01-1885 Herman Lubbers 3 m     Zwartemeer Egbert Alberts Lubbers Tekla Barken Emmen   arbeider arbeidster
153 geruimd 10-04-1883 31-01-1885 Maria Aleida Pranger 1 v     Barger-Compascuum   Maria Catharina Pranger Barger-Compascuum     dienstbode
154 geruimd 14-03-1885 14-03-1885   Bentlage 0 v     Nieuw-Dordrecht Johann Gerhard Bentlage Helena Adelheid Wösten Nieuw-Dordrecht   arbeider  
155 geruimd 05-04-1885 07-04-1885 Anna Henderika Muller 0,003 v     Munsterscheveld   Alida Muller Emmen      
156 geruimd 17-02-1885 18-04-1885 Harm Egbers 0,17 m     Compascuum Geert Röttgers Jenne/Janna Egbers Emmen     arbeidster
157 geruimd 25-04-1885 25-04-1885   Brockmann 0 m     Barger-Compascuum Gerhard Hermann Peters Anna Maria Brockmann Compascuum   arbeider, landbouwer arbeidster
158 geruimd 08-04-1852 30-05-1885 Phenenna Margaretha Wösten 33 v Johann Hermann Eilers   Nieuw-Dordrecht Hermann Bernard Wösten Maria Gesina Schnieders Schwartenberg   landbouwer landbouwster
159 geruimd 03-10-1810 20-06-1885 Hermann Heinrich Pranger 74 m Maria Adelheid Grüter   Compascuum Engelbertus Pranger Angela Meijer Sögel landbouwer    
160 geruimd 30-05-1885 26-06-1885 Anna Margaretha Sulmann 0,08 v     Zwartemeer Johann Herman Sulmann Aleida Sibon Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster
161 geruimd 10-04-1885 02-07-1885 Anna Gertrud Gers 0,17 v     Vastenow Thomas Wolbert Fresenburg Maria Adelheid Gerdes/Gers Emmen   landbouwer, schaapherder arbeidster, landbouwster
162 geruimd 14-06-1885 03-07-1885 Bernard Schröer 0,06 m     Compascuum Albartus Schoenmakers Maria Catharina Schröer Emmen   landbouwer landbouwster
163 geruimd 27-05-1885 09-07-1885 Maria Margaretha Rocks 0,08 v     Zwartemeer Franz Rocks Maria Angela Süllmann Emmen   arbeider arbeidster
164 geruimd 22-08-1856 11-07-1885 Maria Catharina Tholen 28 v Johann Hermann Robben   Smeulveen Gerhard Heinrich Thole/Tholen Maria Adelheid Nieters Lindloh arbeidster arbeider arbeidster
165 geruimd 18-01-1885 26-08-1885 Maria Catharina Ameln 0,58 v     Smeulveen Jan Geert Ameln Anna Helena Koks/Kok/Kocks Emmen   arbeider arbeidster
166 geruimd 24-07-1885 02-09-1885 Gezina Aleida Kappen 0,08 v     Zwartemeer Gerhard Heinrich Kappen Marij Engel Tubben Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
167 geruimd 04-12-1884 03-09-1885 Aleida Eilers 0,75 v     Vastenow Johann Hermann Eilers Phenna Margaretha Wösten Emmen   landbouwer  
168 geruimd 04-02-1885 14-09-1885 Maria Adelheid Kuhl 0,58 v     Compascuum Bernard Georg Kuhl Anna Helena Hölscher Barger-Compascuum   arbeider, dienstknecht, landbouwer arbeidster
169 geruimd 23-12-1806 25-09-1885 Helena Grete/ Margaretha Smits / Schmitz 78 v   Jan Geert Zoelman Compascuum Jan Harm Smits Phenenna M. Joest Meppen landbouwster landbouwer landbouwer
170 geruimd 20-06-1884 21-10-1885 Jan Willem / Johan Wilhelm Feringa 1,33 m     Zwartemeer Johann Hermann Cramer Maria Thecla Feringa Zwartemeer   arbeider arbeidster
171 geruimd 24-10-1885 13-11-1885 Johannus Franciscus Albers 0,06 m     Barger-Oosterveen Johann Bernard Albers Maria Helena Klone Emmen   arbeider arbeidster
172 geruimd 19-12-1885 29-12-1885 Johann Wilhelm Gerth 0,03 m     Compascuum Johannes Alexander Gerth Anna Helena Tieben Emmen   arbeider, landbouwer  
173 geruimd 20-02-1856 28-01-1886  Maria Helena Schmits / Smits 29 v Johann Heinrich Ahlers  Franz Anton Reiss Smeulveen Teodoor Schmitz Geziena Arling Rutenbrock   smid  
174 geruimd 11-06-1860 20-02-1886 Maria Catharina Temmen 25 v Johannes Hermannus Zwake   Compascuum Johan Heinrich Temmen Maria Elizabeth Bartelds Dalen   landbouwer landbouwster
175 geruimd 13-08-1837 13-03-1886 Margaretha Theresia Elisabeth Kaizer / Kaiser 48 v Herman Anton Hermsen / Harmsen   Barger-Oosterveen Jan Kaiser Engel Luking Ottenhausen arbeidster    
176 geruimd 06-09-1852 21-03-1886 Gezina Aleida Sibon / Sibum 33 v Johann Hermann Sulmann   Zwartemeer Bernard/Berend Sibon/Sibum Maria Helena Hilling Emmen landbouwster kleermaker naaister
177 geruimd 17-12-1883 22-03-1886 Anna Maria Welling 2 v     Emmer-Compascuum Jan Berend Welling Maria Gesina Mestemaker Emmen   arbeider arbeidster
178 geruimd 15-05-1885 19-05-1886 Johannus Henderikus Zwake 1 m     Compascuum Johannes Hermannus Zwake Maria Catharina Temmen Emmen   postbode  
179 geruimd 28-01-1816 23-05-1886 Anna Elisabeth Nijenstein / Neenste(i)n / Veenstein 70 v   Johann Bernhard Kappen, Hermann Anton Berken / Barken Emmer-Compascuum Hermann Heinrich Nijenstein Anna Thecla Schnieders Twist   landbouwer, Colonist  
180 geruimd 28-01-1816 26-05-1886 Bernard Heinrich Suelmann 70 m Margaretha Wilken Maria Margaretha Muller Compascuum Johann Sulman Maria Lüttel Lindloh landbouwer, Ackersleute    
181 geruimd 07-05-1869 29-05-1886 Bernard Schulting 17 m     Smeulveen Johann Bernard Schulting Anna Helena Nüsse Lindloh   landbouwer, bakker, arbeider landbouwster
182 geruimd 21-10-1885 07-06-1886 Rikus / Henricus Heidotting 0,58 m     Rundeveen Jan Harm Heidotting Anna Margaretha Husers Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
183 geruimd 28-02-1829 08-06-1886 Maria Adelheid Feringa 57 v Johann Hermann Beren(d)s Johann Hermann Wester Zwartemeer Wilhelm Feringa / Veringa Anna Tecla Enhus / Einhaus Hesepertwist arbeidster landbouwer, kleermaker, Heuerleute, arbeider landbouwer, Heuerleute
184 geruimd 10-06-1886 10-06-1886   Bentlage 0 m     Nieuw-Dordrecht Johann Gerhard Bentlage Helena Adelheid Wösten Nieuw-Dordrecht   arbeider  
185 geruimd 08-09-1811 03-08-1886 Herman Heinrich Harmsen 74 m   Lena Aleid Tieben Compascuum Hermann Hermsen Maria Helena Jänen Rutenbrock arbeider, landbouwer, Colonist landbouwer landbouwer
186 geruimd 05-02-1883 03-09-1886 Johan Bernard Schulting 3 m     Smeulveen Gerhard Heinrich Schulting Margaretha Adelheid Schmitz Emmen   arbeider arbeidster
187 geruimd 28-03-1885 08-09-1886 Johann Jozeph / Jan Joseph Reis(s) 1 m     Compascuum Johan Herman Reis Anna Maria Lange Emmen   landbouwer landbouwster, arbeider
188 geruimd 03-10-1807 14-09-1886 Theodorus Hermannus / Dirk Harm Buter 78 m   Adelheid Cramer Rundeveen Jan Buter Leenke Grunneger Sappemeer arbeider kleermaker weefster
189 geruimd 05-09-1881 02-12-1886 Margaretha Veringa 5 v     Zwartemeer Jan Albert Veringa Maria Helena Bruns/Brans Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
190 geruimd 16-06-1860 21-12-1886 Helena Adelheid Wösten 26 v Johann Gerhard Bentlage   Vastenow Hermann Bernard Wösten Maria Gesina Schnieders Schwartenberg   landbouwer landbouwster
191 geruimd 09-02-1887 09-02-1887   Lubbers 0 v     Zwartemeer Egbert Alberts Lubbers Tekla Barken Zwartemeer   arbeider arbeidster
192 geruimd 13-08-1881 27-02-1887 Johannes Rudolf Lohuis 5 m     Zwartemeer Adolf Lohuis Maria Johanna Habers Dalen   arbeider, landbouwer arbeidster, dienstmeid
193 geruimd 13-02-1810 04-03-1887 Johan Hermann Bruning 77 m   Helena / Aleid Husers Compascuum     Hemsen      
194 geruimd 20-07-1822 07-03-1887 Anna Gesina Fischer 64 v Johann Heinrich Robben   Compascuum Heinrich Joseph Fischer Anna Catharina Kiffmeijer Lindloh   arbeider  
195 geruimd 29-11-1884 15-03-1887 Adelheid /Anna Aleida Gerdes/Geerdes 2 v     Compascuum Gerhard Hermann Gerdes Margaretha Elisabeth Wilkens Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
196 geruimd 12-07-1805 15-04-1887 Henricus Josephus Buter 81 m   Gesina Adelheid Haarmann Compascuum Joannes Rötgerus Büter Anna Helena / Leenke Gröniger / Grunneger Hebelermeer arbeider, landbouwer kleermaker weefster
197 geruimd 23-04-1887 23-04-1887 Anna Margaretha Bollmer 0 v     Zwartemeer Jan Berend Heidotting Maria Catharina Bollmer Zwartemeer   arbeider arbeidster
198 geruimd 04-01-1887 16-05-1887 Johan Frans Husers 0,33 m     Compascuum Johann Hermann Bollmer Maria Angela Husers Emmen   arbeider arbeidster
199 geruimd 02-05-1887 28-05-1887 Jan Harm / Johan Herman Berends / Berens 0,07 m     Compascuum Johan Albert Berens Anna Maria Krüssel Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
200 geruimd 08-08-1835 03-06-1887 Herman Krieger 51 m Veronica Hussman   Compascuum Hindrik Krieger Doortje Brinkman Emmen arbeider, landbouwer kleermaker  
201 geruimd 07-03-1887 25-06-1887 Maria Gesina Feringa 0,29 v     Compascuum Johann Hermann Cramer Maria Thecla Feringa Emmen   arbeider arbeidster
202 geruimd 26-11-1816 26-06-1887 Hermann Bernard Lampen 71 m Maria Helena Menzen   Compascuum Johann Bernard Lampen Euphemia Maria Jasken Lingen landbouwer, Colonist    
203 geruimd 24-04-1882 03-07-1887 Angela Robben 5 v     Compascuum Jan Scheve Anna Christina Robben Emmen   arbeider arbeidster
204 geruimd 23-02-1886 05-07-1887 Johann Heinrich Welling 1 m     Munsterscheveld Jan Berend Welling Maria Gesina Mestemaker Emmen   arbeider arbeidster
205 geruimd 11-11-1833 13-07-1887 Hermann Heinrich Otto Feringa 54 m Maria Anna Diesen   Barger-Compascuum Wilhelm Feringa / Veringa Anna Tecla Einhaus / Enhus Adorf landbouwer, Colonisten Heuerleute, landbouwer, kleermaker Heuerleute, landbouwer
206 geruimd 17-07-1887 17-08-1887 Wilhelm Hoffmann 0,08 m     Compascuum Johann Heinrich Hoffmann Maria Gretha Zaan Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
207 geruimd 03-05-1887 18-09-1887 Helena Maria Elisabeth Bolk 0,33 v     Barger-Oosterveld Johann Hermann Bolk Maria Elisabeth Jansen Emmen   arbeider, boerenknecht arbeidster
208 geruimd 22-05-1866 25-09-1887 Magrietha / Margrietha Husers 21 v Johann Heinrich Schulte   Smeulveen Jan Harm Husers Tekla Scholte Odoorn   landbouwer landbouwster
209 geruimd 01-10-1887 01-10-1887   Velt, van 0 m     Compascuum   Wiegertje van Velt Compascuum      
210 geruimd 25-12-1885 01-01-1888 Helena/Maria Catharina Ricken 2 v     Compascuum Johann Bernard Ricken Maria Catharina Bentlage Emmen   schoenmaker  
211 geruimd 18-10-1884 01-01-1888 Johann Hermann Ricken 3 m     Compascuum Johann Bernard Ricken Maria Catharina Bentlage Rutenbrock   schoenmaker  
212 geruimd 23-07-1887 03-01-1888 Johan Book 0,42 m     Compascuum Johann Gerhard Book Susanna Harmsen Emmen   arbeider arbeidster
213 geruimd 02-08-1818 06-01-1888 Heinrich Eilers 69 m Elisabeth Engelkens   Compascuum Jan Harm Eilers Catharina Scholte Walchum landbouwer, arbeider    
214 geruimd 13-01-1888 13-01-1888   Albers 0 m     Compascuum Gerhard Heinrich Albers Maria Adelheid Kuhl Compascuum   arbeider arbeidster
215 geruimd 16-03-1886 15-01-1888 Margaretha Janssen 1,83 v     Compascuum Johann Gerhard Klonne Maria Elisabeth Jansen Emmen      
216 geruimd 02-07-1886 17-01-1888 Maria Adelheid Kuhl 1 v     Compascuum Bernard Georg Kuhl Anna Helena Hölscher Barger-Compascuum   arbeider, dienstknecht, landbouwer arbeidster
217 geruimd 07-09-1886 21-02-1888 Margaretha Aleid Teiken 1 v     Barger-Oosterveen Heinrich Anton Teiken Anna Gesina Brink Emmen   arbeider arbeidster
218 geruimd 25-06-1824 27-02-1888 Johann Bernard Farwig 63 m   Susanna Adelaid Bolmer Zwartemeer Frans Farwig Elisabeth Wösten Merzen arbeider arbeider arbeidster
219 geruimd 01-03-1888 01-03-1888   Specken 0 v     Barger-Compascuum Johann Wilhelm Specken Anna Maria Husers/Hüsers Compascuum   arbeider, knecht, landbouwer dienstmeid, landbouwster
220 geruimd 10-11-1813 07-04-1888 Gerhard/Geert Zaan 75 m   Aleid Raterink / Röttering Compascuum Gerardus Zahn Maria Elisabeth Borges Hasselte arbeider, koopman    
221 geruimd 14-03-1888 25-04-1888 Gezina Aleida Sulmann 0,08 v     Compascuum Johann Hermann Sulmann Maria Thekla Röckers Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
222 geruimd 24-06-1888 24-06-1888   Kracht 0 m     Barger-Oosterveen Heinrich Kracht Maria Elisabeth Büter/Buter Barger-Oosterveen   winkelier, caféhouder, arbeider, koopman arbeidster
223 geruimd 15-04-1888 13-07-1888 Johan Wilhelm / Jan Willem Feringa 0,25 m     Compascuum Johann Hermann Cramer Maria Thecla Feringa Emmen   arbeider arbeidster
224 geruimd 14-08-1888 14-08-1888   Langerak 0 m     Compascuum Lucas Langerak Johanna Maria Willemse Compascuum   arbeider, spoorlegger arbeidster, dienstbode
225 geruimd 02-03-1849 14-08-1888 Gezina Langen 39 v Bernard Henrich Fenslage   Zwartemeer Jan Berend Langen Gabina Kuper Emmen      
226 geruimd 12-03-1822 16-09-1888 Johann Heinrich Robben 66 m   Anna Gesina Fischer Barger-Compascuum Geert Harm Robben Gezina Hüsers Lindloh arbeider Ackerbauer, Ackersleute Ackerbäuerin, Ackersleute
227 geruimd 19-10-1825 30-09-1888 Anna Maria Budde / Bodden / Bödden 62 v Johann Book   Barger-Compascuum Berend Hindrik Bodden / Budden Maria Kappen Wesuwe arbeidster    
228 geruimd 30-09-1888 26-11-1888 Johann Wenceslaus Genegel 0,17 m     Barger-Compascuum Bernardus Genegel Margaretha Adelheid Krose/Kröse Emmen   arbeider arbeidster
229 geruimd 01-12-1888 18-12-1888 Maria Aleid(a) Schröer 0,05 v     Compascuum Albartus Schoenmakers Maria Catharina Schröer Emmen   landbouwer landbouwster
230 geruimd 15-08-1820 19-12-1888 Maria Anna Nijhoff 68 v Jan Geert Exel   Compascuum Johann Heinrich Neehoff Elisabeth Büter Lindloh landbouwster Ackersleute Ackersleute
231 geruimd 18-03-1888 21-12-1888 Maria Gebina Husers 0,75 v     Compascuum Johann Hermann Bollmer Maria Angela Husers Emmen   arbeider arbeidster
232 geruimd 09-08-1887 03-01-1889 Gerhard Lubbers 1 m     Zwartemeer Johann Hermann Lubbers Helena Smits Schöninghsdorf   arbeider, Ackersmann  
233 geruimd 17-09-1875 09-01-1889 Anna Maria Catharina Koop 13 v     Barger-Oosterveld Johann Gerhard Koop Maria Helena Diesen Emmen   landbouwer, timmerman landbouwster
234 geruimd 07-09-1882 18-01-1889 Maria Mensen 6 v     Vastenow Berend Hendrik Mensen Angela Berends Emmen   arbeider arbeidster
235 geruimd 31-08-1857 02-02-1889 Johann Hermann Bolk 31 m Maria Elisabeth Jansen   Nieuw-Dordrecht Gerhard Heinrich Bolk Margaretha Adelheid Imholt Hesepertwist arbeider    
236 geruimd 24-03-1881 05-02-1889 Jan Berend Koop 7 m     Vastenow Johann Hermann Koop Maria Anna Achter Emmen   landbouwer landbouwster
237 geruimd 23-01-1885 11-02-1889 Bernard Heinrich Berens 4 m     Compascuum Johann Hermann Berens Maria Gesina Schleper Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster
238 geruimd 27-09-1881 15-02-1889 Anna Helena Tholen 7 v     Compascuum Johann Bernard Tholen Maria Gesina Kramer Emmen   landbouwer  
239 geruimd 19-02-1889 01-03-1889 Johann Hermannus Suelmann 0,02 m     Compascuum Johann Wilhelm Suelmann Aleida Maria Cornelia Emmerink Emmen   landbouwer landbouwster
240 geruimd 06-06-1819 08-04-1889 Johann Heinrich / Jan Hindrik Wubbels 69 m   Anna Margaretha Büter Compascuum Joannes Theodorus Wübbels Anna Walburgis Schulte Rutenbrock Ackersleute, Tagelöhner landbouwer, Ackersmann landbouwer
241 geruimd 13-04-1889 27-04-1889 Johann Heinrich Schulte / Scholte 0,04 m     Compascuum Gerhard Heinrich Schulte Maria Elisabeth Hartmann Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
242 geruimd 18-04-1886 12-05-1889 Johann Bernardus Fenslage 3 v     Zwartemeer Bernard Henrich Fenslage Gesina Lange Emmen   landbouwer  
243 geruimd 15-07-1841 29-05-1889 Anna Angela Fischer 47 m Bernard Lucas Gepken   Barger-Oosterveld Bernard Fischer Helena Kramer Wesuwe landbouwster Vorsteher, Colonist Ackersfrau
244 geruimd 12-04-1820 30-05-1889 Johann Bernard Vocks 69 m   Gesina Maria Sleekessen Compascuum     Geringhausen      
245 geruimd 10-06-1888 14-06-1889 Johann Bernardus Janssen 1 m     Compascuum Johann Hermann Janssen Maria Theresia Jasken Emmen   arbeider arbeidster
246 geruimd 25-11-1871 20-06-1889 Maria Berends 17 m     Compascuum Jan Hendrik Berends Wilhelmina Ruten Onstwedde   landbouwer, dagloner, arbeider landbouwster, dagloonster
247 geruimd 15-08-1866 05-09-1889 Johan Herman/Bernard Tholen 23 m     Barger-Oosterveld Johan/Jan Hindrik Tholen Anna Dorothea Bergmann Emmen arbeider arbeider arbeidster
248 geruimd 28-07-1836 13-09-1889 Maria Anna Theresia Lagemann 53 v     Barger-Compascuum Heinrich Joseph Lagemann Maria Elisabeth Stallmeijer Brochterbeck      
249 geruimd 29-08-1889 14-09-1889 Herman Willem Rohling 0,04 m     Compascuum Jan Berend Rohling Anna Gertrudis Gerdes Emmen   arbeider arbeidster
250 geruimd 13-01-1848 14-09-1889 Maria Helena Brockmann / Broekman 41 v Johann Heinrich Berken   Emmer-Compascuum Gerhard Heinrich Brockmann / Broekman Anna Margaretha / Maria  Leisdon(k) Hebelermeer arbeidster arbeider, Ackersmann  
251 geruimd 02-02-1831 14-09-1889 Maria Anna Disen/Diesen 58 v   Hermann Heinrich Otto Feringa Compascuum Herm Heinrich / Hermann Diesen Maria Helena Tholen Hebelermeer landbouwster, Colonist Ackersmann Ackersfrau
252 geruimd 27-12-1887 24-09-1889 Jan Geert Bentlage 2 m     Nieuw-Dordrecht Johann Gerhard Bentlage Maria Ottens Emmen   arbeider arbeidster
253 geruimd 18-08-1872 02-10-1889 Anna Helena Hölscher 17 v     Emmer-Compascuum Johann Heinrich Hölscher Maria Catharina We(e)vers / Wewers Odoorn   arbeider arbeidster
254 geruimd 08-10-1872 01-12-1889 Johann Heinrich Tiben / Tieben 17 m     Compascuum Johann Tiben Anna Margaretha Hille Onstwedde   arbeider arbeidster
255 geruimd 05-05-1835 03-12-1889 Cornelius Kocks/Koks 54 m Helena Muter   Barger Oosterveld Wilhelmus Nicolaus Kocks Geertruid Wilmes Emmen arbeider arbeider dienstmeid
256 geruimd 02-10-1853 04-12-1889 Maria T(h)ecla Husers 35 v Rudolph Hake   Compascuum Berend Hendrik Hüsers Maria Elisabeth Berken Hebelermeer   Ackersmann, Colonist Ackersfrau
257 geruimd 31-12-1889 31-12-1889   Feringa 0 v     Compascuum Johan Herman Kramer Maria Thecla Feringa Compascuum   arbeider arbeidster
258 geruimd 20-03-1889 15-01-1890 Jan Hendrik Linneman 0,83 m     Compascuum Johann Gerhard Linneman Euphemia Maria Overhoff Emmen   arbeider arbeidster
259 geruimd 24-09-1886 05-02-1890 Johan Heinrich Wessels 3 m     Compascuum Johann Bernard Wessels Maria Tobia Kuhl Emmen   arbeider, landbouwer landbouwster
260 geruimd 06-02-1890 06-02-1890   Vocks 0 m     Compascuum Bernard Heinrich Vocks Anna Gezina Bentlage Compascuum   bakker, landbouwer, zeeman  
261 geruimd 27-10-1887 15-03-1890 Jan Willem Linneman 2 m     Compascuum Johann Bernard Linneman Maria Adelheid Mestemaker Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
262 geruimd 11-10-1825 02-05-1890 Maria Wielage 64 v   Jurjen Ameln Compascuum     Langen arbeidster    
263 geruimd 15-12-1880 06-05-1890 Maria Gezina Langen 9 v     Compascuum Jan Adolf Langen Maria Catharina Keuter Emmen   arbeider arbeidster
264 geruimd 10-05-1886 07-05-1890 Anna Margaretha Wilhelmina Heuving 4 v     Zwartemeer Jan Heuving Anna Margaretha Bruns Emmen   arbeider arbeidster
265 geruimd 01-02-1888 26-05-1890 Johann Hermann Conen 2 m     Compascuum Johann Heinrich Berken Maria Elisabeth Conen Altenberge   arbeider arbeider
266 geruimd 07-06-1890 20-06-1890 Johannes Bos 0,04 m     Compascuum Johannes Gerhardus Bos Wilhelmina Catharina Stuurman Emmen   arbeider arbeidster
267 geruimd 25-01-1878 04-07-1890 Johan Herman Bentlage 12 m     Compascuum Johann Bernard Bentlage Maria Gesina Fuhler Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
268 geruimd 24-06-1888 06-07-1890 Maria Elisabeth Kracht 2 v     Zwartemeer Heinrich Kracht Maria Elisabeth Büter/Buter Emmen   winkelier, caféhouder, arbeider, koopman arbeidster
269 geruimd 14-06-1885 10-07-1890 Anna Maria Linneman 5 v     Compascuum Johann Bernard Linneman Maria Adelheid Mestemaker Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
270 geruimd 14-11-1889 18-07-1890 Engelbert Wielage 0,67 m     Barger-Oosterveld Engelbert Robben Maria Gesina Wielage Emmen     arbeidster, landbouwster
271 geruimd 23-07-1890 23-07-1890   Kolmer / Kollmer 0 m     Compascuum Johann Franz Brockmann Anna Maria Kol(l)mer / Col(l)mer Compascuum   arbeider arbeidster
272 geruimd 23-10-1819 25-07-1890 Johann / Jan / Joan Theodor Book 64 m   Anna Maria Bodden / Budde Barger-Compascuum Theodoor Book Margaretha Schoe Altenberge landbouwer, arbeider kleermaker  
273 geruimd 03-07-1888 12-08-1890 Margaretha Aleida Langen 2 v     Compascuum Jan Adolf Langen Maria Catharina Keuter Emmen   arbeider arbeidster
274 geruimd 12-01-1889 19-08-1890 Anna Aleid Teiken 1 v     Barger-Oosterveen Heinrich Anton Teiken Anna Gesina Brink Emmen   arbeider arbeidster
275 geruimd 07-04-1889 10-09-1890 Hendrika Johanna Wilhelmina Jong, de 1 v     Compascuum Johannes Christoffel Meijer Hendrikje de Jong Erica   arbeider arbeidster
276 geruimd 13-06-1883 23-09-1890 Franciscus Anton Ahlers 7 m     Smeulveen Johann Heinrich Ahlers Maria Helena Smitz Emmen   arbeider arbeidster 
277 geruimd 14-06-1851 28-10-1890 Maria Helena Ahlers 39 v Geert / Gerhard Heinrich Lübbers   Compascuum Luebert Ahlers Teckla Tengen Hebelermeer arbeidster Eigener arbeidster
278 geruimd 14-09-1834 28-10-1890 Anna Margaretha Hille 57 v Johann Tiben   Compascuum Frans Hille Anna Catharina Koiter / Keuter Odoorn arbeidster  landbouwer landbouwer
279 geruimd 25-04-1858 14-12-1890 Johann Gerhard Bentlage 32 m Maria Ottens Helena Adelheid Wösten Vastenow Johann Gerhard Bentlage Anna Margaretha Büter Rutenbrock arbeider Ackersleute Ackersleute
280 geruimd 24-12-1889 23-12-1890 Jan/Johan Casper Bouck/Boûck 1 m     Barger-Compascuum Hendrikus Bernardus Bouck/Boûck Margaretha Hüsers Compascuum   arbeider arbeidster
281 geruimd 16-09-1838 23-12-1890 Johann Tiben/Tieben 54 m   Anna Margaretha Hille Compascuum Johann Wilhelm Tieben Maria Helena Terborg Rutenbrock arbeider landbouwer landbouwer
282 geruimd 22-07-1869 24-12-1890 Johann Heinrich Loves 21 m     Compascuum Hermann Heinrich Loves Maria Helena Tiek Emmen arbeider arbeider, landbouwer, smid, horlogemaker arbeidster, dienstmeid
283 geruimd 02-01-1891 02-01-1891   Menke 0 m     Compascuum Johann Hermann Menke Maria Margaretha Fresken Compascuum   arbeider, landbouwer  
284 geruimd 20-09-1826 21-01-1891 Johann Heinrich Husers 67 m Gebine Robben   Compascuum Johann Heinrich Hüsers Maria Angela Bülle / Bölle Hebelermeer arbeider, Ackersleute Ackersleute Ackersleute
285 geruimd 06-10-1801 28-01-1891 Willem / Wilhelmus Bartholomeus Feringa / Veringa 88 m   Anna Tecla Enhus Barger-Oosterveen Gerardus Albertus Josephus Geersma Margaretha Clara Wilkens Groningen arbeider, landbouwer, kleermaker winkelier, koopman, klompenmaker, wolkammer  
286 geruimd 07-08-1835 27-02-1891 Johann Franz/Franciscus Brockmann / Broekman 55 m Anna Maria Collmer   Zwartemeer Gerhard Heinrich Brockmann / Broekman Anna Margaretha / Maria  Leisdon(k) Hebelermeer arbeider arbeider, Ackersmann  
287 geruimd 08-03-1891 08-03-1891   Robben 0 m     Compascuum Herman Robben Katharina Hölscher Compascuum   arbeider arbeidster
288 geruimd 08-09-1889 14-03-1891 Maria Book/Bouck 1 v     Barger-Oosterveen Bernard Heinrich Book Maria Gesina Wielage Emmen   arbeider arbeidster
289 geruimd 28-08-1829 19-03-1891 Tecla Kuiper 61 v Johan Bernard Gebbeken   Barger-Oosterveld Adolf Kuiper Maria Rolfes Emmen      
290 geruimd 07-02-1836 28-03-1891 Hermann Heinrich Conen 55 m Anna Gesina Lubbers   Vastenow Jan Conen Maria Gesina Prins Altenberge arbeider Ackersleute Ackersleute
291 geruimd 16-05-1863 08-04-1891 Johannes Gerhardus/Geert Bos 32 m Wilhelmina Catharina Stuurman   Emmer-Compascuum   Elisabeth Tecla Bos Emmen arbeider   arbeidster
292 geruimd 05-11-1889 19-04-1891 Gezina Gers / Fresenburg 1 v     Vastenow Thomas Wolbert Fresenburg Maria Adelheid Gerdes/Gers Emmen   landbouwer, schaapherder arbeidster, landbouwster
293 geruimd 09-01-1872 20-04-1891 Maria Wessels 19 v     Compascuum Johann Heinrich Wessels Maria Tecla Ottens Emmen   landbouwer landbouwster, arbeidster
294 geruimd 19-07-1812 13-05-1891 Maria Adelheid Grüter 78 v   Hermann Heinrich Pranger Compascuum Gerhard Heinrich Grüter Anna Wieben Landegge arbeidster    
295 geruimd 21-06-1890 15-05-1891 Johan Heinrich Janssen 0,92 m     Barger-Compascuum Johann Hermann Janssen Maria Theresia Jasken Emmen   arbeider arbeidster
296 geruimd 08-09-1890 14-06-1891 Johan Frans Husers 0,68 m     Compascuum Johann Hermann Bollmer Maria Angela Husers Emmen   arbeider arbeidster
297 geruimd 04-05-1890 03-07-1891 Maria Adelheid Tholen 1 v     Zwartemeer Johann Rudolf Tholen Maria Aleida Gerdes Emmen   arbeider arbeidster
298 geruimd 01-05-1886 08-07-1891 Jan Geert Wolters 5 m     Emmer-Compascuum Jan Hendrik Wolters Maria Elisabeth Zaan Emmen   arbeider arbeidster
299 geruimd 10-09-1888 10-07-1891 Johann Hendrikus Berken 2 m     Emmer-Compascuum Johann Heinrich Berken Maria Helena Brockman Emmen   arbeider arbeidster
300 geruimd 08-09-1815 10-07-1891 Gerhard/Geert Book / Bouk 75 m Maria Elisabeth Vinner / Finder Elisabeth Meijer Barger-Compascuum Hendrik Book Elizabeth Rolfes Rutenbrock arbeider kleermaker  
301 geruimd 10-05-1859 17-07-1891 Johann Heinrich Schulte 31 m Maria Gesina Kramer Magrietha Husers Smeulveen Johann Heinrich Schulte Elisabeth Fullen Lindloh landbouwer landbouwer arbeidster
302 geruimd 04-08-1891 04-08-1891 Johan(nus) Schabos 0,003 m     Zwartemeer Staats Grave Margaretha Schabos Zwartemeer     arbeidster
303 geruimd 06-09-1830 28-08-1891 Anna Helena Muter / Müter 61 v   Kornelis Kocks Smeulveen Hermann Heinrich Müter Margaretha Adelheid Hilling Rutenbrock landbouwster landbouwer landbouwer
304 geruimd 01-09-1891 01-09-1891 Johanna Gebbeken 0 v     Barger-Compascuum Jan Hindrik / Johann Heinrich Gebbeken Anna Geertruida Luttel Compascuum   landbouwer landbouwster
305 geruimd 20-06-1831 24-11-1891 Maria Margaretha Kemper / Kämper 53 v Johann Hermann Rolfes   Compascuum Joan Gerard Kemper Engel Adeleid Felix Dankern Ackersmädchen Ackersleute arbeidster, Ackersleute
306 geruimd 12-11-1823 29-11-1891 Johann Hermann Rolfes / Rolfers 68 m   Maria Margaretha Kemper / Kämper Compascuum Jan Rolfes Helena Jansen Bockholt arbeider Ackersleute, Heuerleute Ackersleute, Heuerleute
307 geruimd 03-05-1830 09-01-1892 Gerhard / Gerardus Hermann Brinkmann 61 m Anna Margaretha Robben Maria Tecla Sandman Smeulveen Hermann Anton Brinkmann Anna Margaretha Pelstering Neudersum arbeider, landbouwer    
308 geruimd 15-04-1891 21-01-1892 Maria Tecla Rupennest 0,75 v     Compascuum Johann Bernard Rupennest Anna Maria Brümmer Emmen   arbeider, schoenmaker arbeidster
309 geruimd 14-11-1848 17-02-1892 Bernard / Berend Heinrich Fenslage 43 m Maria Aleida Schuur Gezina Langen Zwartemeer Wenzel Fenslage Anna Helena Menzen Hebelermeer landbouwer, huurman molenaar, Landwirth  
310 geruimd 02-03-1892 02-03-1892   Kuik 0 m     Rundeveen Jan Kuik Jantje de Jong Rundeveen   arbeider  
311 geruimd 27-06-1818 06-03-1892 Anna Margaretha Arends / Arens 73 v Albert Harm Heidotting   Compascuum Rudolf Arens Anna Helena Switers Wesuwe landbouwer Ackersleute, Heuerleute Ackersleute, Heuerleute
312 geruimd 21-04-1891 12-03-1892 Willem Jozef Su(e)lmann 0,83 m     Barger-Compascuum Hermann Heinrich Suelmann Maria Helena Bentlage Emmen   arbeider arbeidster
313 geruimd 14-03-1892 14-03-1892 Johannes Wolters 0,003 m     Emmer-Compascuum Hindrik Antoon Wolters Maria Catharina Berens Emmer-Compascuum   arbeider arbeidster
314 geruimd 21-02-1891 23-03-1892 Engelina Aleida Kappen 1 v     Barger-Oosterveen Gerhard Heinrich Kappen Marij Engel Tubben Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
315 geruimd 11-03-1892 27-03-1892 Anna Maria / Euphemia Blom 0,04 v     Compascuum Bernard Heinrich Hölscher Anna Aleida Blom Emmen   arbeider arbeidster
316 geruimd 23-03-1892 29-03-1892 Maria Gezina Wessels 0,01 v     Compascuum Johann Hermann Wessels Maria Catharina Wielage Emmen   arbeider, landbouwer landbouwster
317 geruimd 14-05-1892 19-05-1892 Johan Herman Teiken 0,01 m     Barger-Oosterveen Heinrich Anton Teiken Anna Gesina Brink Emmen   arbeider arbeidster
318 geruimd 07-03-1869 19-06-1892 Johan Wilhelm Moller / Mulder 23 m Aaltje Schepers   Barger-Oosterveld Johan Wilhelm Moller Maria Catharina Oosterman Emmen arbeider arbeider arbeidster
319 geruimd 09-06-1892 23-06-1892 Hendrik Exel 0,04 m     Barger-Compascuum Johann Henrich Hüsers Elisabeth Exel Emmen   molenaar, arbeider arbeidster
320 geruimd 22-07-1854 27-06-1892 Elisabeth Exel 38 v Johann Henrich Hüsers   Barger-Oosterveen Johann Gerhard Exel Maria Anna Neehoff Altenberge arbeidster arbeider, landbouwer landbouwster
321 geruimd 04-11-1829 16-07-1892 Susanna Elisabeth Kessens 66 v   Arend Striek Compascuum Johann Kessens Anna Helena Schulte Haren      
322 geruimd 19-07-1892 20-07-1892 Joannes Rupennest 0 m     Barger-Oosterveen Johann Bernard Rupennest Anna Maria Brümmer Barger-Oosterveen   arbeider, schoenmaker  
323 geruimd 20-12-1826 06-08-1892 Johann Gerhard Glassmeyer / Glassmeijer 64 m   Maria Helena Schmitz Zwartemeer Gerhard/Geert Glasemeier Maria Elsiabeth Deimann Dankern landbouwer, arbeider landbouwer, arbeider, Ackersleute Ackersleute, arbeidersche
324 geruimd 06-07-1892 01-09-1892 Anna Exel 0,08 v     Compascuum Johann Rudolf Exel Maria Anna Sturre Emmen   arbeider arbeidster
325 geruimd 04-04-1828 12-09-1892 Johann Gerhard/Jan Geert Exel 64 m   Maria Anna Nijhoff/Neehoff Smeulveen Johann Bernard Exel / Eksel Catharina Niemeier Altenberge arbeider, landbouwer Ackersleute Ackersleute
326 geruimd 26-04-1889 15-09-1892 Johann Bernard Wessels 3 m     Munsterscheveld Johann Bernard Wessels Maria Tobia Kuhl Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
327 geruimd 10-10-1892 10-10-1892 Maria Kramer 0 v     Compascuum Jan Aike Kramer Maria Catharina Wielage Compascuum   arbeider  
328 geruimd 08-09-1829 21-10-1892 Maria Adelheid Nieters 64 v Gerhard Heinrich Tholen   Zwartemeer Gerhardus Bernardus Nieters Helena Albers Neusustrum      
329 geruimd 22-07-1841 29-10-1892 Maria Adelheid Wolbers 51 v Ludolf de Groot   Compascuum Bernard Heinrich Wolbers Maria Gesina Schulte / Scholte Rutenbrock arbeidster wieldraaier  
330 geruimd 06-03-1842 26-11-1892 Johann Albert Veringa 50 m Maria Helena Bruns   Barger-Oosterveen Wilhelm Feringa / Veringa Anna Tecla Einhaus / Enhus Adorf arbeider Heuerleute, landbouwer, kleermaker Heuerleute, landbouwer
331 geruimd 27-02-1812 10-12-1892 Hermann Heinrich Borgmann 80 m Anna Angela Wilken   Compascuum Joseph Borgmann Maria Hake Altharen arbeider, caféhouder, winkelier, Ackersleute Ackersleute Ackersleute
332 geruimd 11-10-1835 03-01-1893 Gesina/Gebina Bucking 57 v     Compascuum Johann Bucking Margaretha Elizabeth Ehrens Heede arbeidster   arbeidster
333 geruimd 09-09-1888 12-01-1893 Johann Bernard Bolk 4 m     Barger-Oosterveld Johann Hermann Bolk Maria Elisabeth Jansen Emmen   arbeider arbeidster
334 geruimd 20-02-1818 16-01-1893 Anna Geertruida Clements 74 v Johan Harm Gerdes/Gers   Smeulveen Willem Clements Geertruida Kamp Groningen dienstmeid, arbeidster metselaar  
335 geruimd 03-10-1819 16-01-1893 Johann Hermann Gers / Gerdes 74 m   Anna Geertruida Clements Smeulveen Hermann Bernard Gerdes Maria Adelheid Tholen Schwartenberg landbouwer, arbeider Ackersleute Ackersleute
336 geruimd 23-01-1834 17-01-1893 Maria Anna Lagemann 61 v Johann Bernard Jansen   Barger-Oosterveld Heinrich Joseph Lagemann Maria Elisabeth Stallmeijer Brochterbeck      
337 geruimd 05-02-1816 21-01-1893 Tecla Poker 77 v   Johan Herman Wielage Compascuum Joan Henrich Poker Engel Adelaid Schur Rutenbrock arbeidster timmerman, Ackersmann, Ackersleute Ackersfrau, Ackersleute
338 geruimd 24-05-1857 22-01-1893 Maria Elisabeth Zaan 36 v Johann Bernard Hölscher   Compascuum Geert Zaan Aleid Raterink / Röttering Odoorn   arbeider, koopman  
339 geruimd 28-01-1892 03-02-1893 Jan Harm Tappel 1 m     Nieuw-Dordrecht Hermann Heinrich Tappel Anna Geertruid / Geserut Jansen Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
340 geruimd 24-12-1891 24-02-1893 Anna Helena Eilers 1 v     Barger-Oosterveld Johann Hermann Eilers Maria Helena Jansing Emmen   landbouwer landbouwster
341 geruimd 16-04-1892 07-03-1893 Johann Bernard Book 0,92 m     Barger-Oosterveen Bernard Heinrich Book Maria Gesina Wielage Emmen   arbeider arbeidster
342 geruimd 24-05-1876 11-03-1893 Berend Hendrik Su(e)lmann 17 m     Zwartemeer Johann Herman Sulmann Aleida Sibon Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster
343 geruimd 23-07-1827 09-05-1893 Johann Hermann/Jan Harm Berends / Berens 65 m   Maria Adelheid Feringa Zwartemeer Bernardus (Bernard) Berens Maria Gesina Evers Lindloh landbouwer, arbeider landbouwer, Ackersleute, Colonist Ackersleute
344 geruimd 25-04-1892 20-05-1893 Berend / Bernard Hendrik Kuhl 1 m     Barger-Compascuum Bernard Georg Kuhl Anna Helena Hölscher Emmen   arbeider, dienstknecht, landbouwer arbeidster
345 geruimd 01-06-1892 23-05-1893 Johanna Wilmina Schoenmakers 0,92 v     Barger-Compascuum Albartus Schoenmakers Maria Catharina Schröer Emmen   landbouwer landbouwster
346 geruimd 11-06-1892 23-06-1893 Maria Adelheid/Aleid Su(e)lmann 0,92 v     Zwartemeer Johann Hermann Sulmann Maria Thekla Röckers Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
347 geruimd 03-08-1887 05-07-1893 Maria Helena Ahlers 5 v     Barger-Oosterveen Johann Heinrich Alers Maria Gesina Teiken Emmen   arbeider arbeidster
348 geruimd 08-07-1875 09-07-1893 Jan Berend Hölscher 18 m     Emmer-Compascuum Johann Heinrich Hölscher Maria Catharina We(e)vers / Wewers Odoorn   arbeider arbeidster
349 geruimd 15-08-1854 30-07-1893 Maria Thekla Röckers 39 v Johann Hermann Sulmann   Barger-Compascuum Hermann Heinrich Röckers Anna Maria Schwenne(n) Gross Fullen arbeidster landbouwer  
350 geruimd 01-09-1864 06-08-1893 Jan Kasper Mulder 29 m Maria Elisabeth Jansen   Barger-Oosterveld Geert Harm Mulder Fenne Maria Större Vlagtwedde arbeider landbouwer  
351 geruimd 02-02-1859 10-08-1893 Anna Maria Brummer / Brümmer 35 v Johann Bernard Rupennest   Barger-Compascuum Harm Hindrik Brümmer Anna Tecla Berken Wesuwe arbeidster Ackersmann weefster
352 geruimd 26-09-1846 12-08-1893 Johann Hermann / Johan Bernard Jönen / Jeunen / Jeune 47 m Anna Helena Sturre   Barger-Compascuum Johann Bernard Jönen Anna Gesina Voss Oberlangen arbeider    
353 geruimd 21-01-1885 28-08-1893 Maria Margaretha Adelheid Bolk 9 v     Barger-Oosterveld Johann Hermann Bolk Maria Elisabeth Jansen Emmen   arbeider, boerenknecht arbeidster
354 geruimd 15-10-1828 01-09-1893 Anna Gesina/Gezina Rohling 65 v   Joseph Kamps/Kamp Smeulveen     Hesepe      
355 geruimd 06-04-1812 11-09-1893 Franz/Franciscus Jansen 81 m Helena Koiter   Barger-Compascuum Hendrik Jansen Maria Helena Nijhof Rutenbrock arbeider landbouwer landbouwer
356 geruimd 24-12-1853 13-09-1893 Maria Margaretha Neehus / Neuhaus 39 v Frans Fischer   Emmer-Compascuum Gerhard Heinrich Neehus Fenna Margaretha Wolters Schwartenberg   landbouwer landbouwer
357 geruimd 17-10-1893 17-10-1893 Joan Bentlage 0 m     Smeulveen Johann Bernard Bentlage Maria Gesina Fuhler Smeulveen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
358 geruimd 01-11-1893 01-11-1893   Heidotting 0 v     Compascuum Jan Harm Heidotting Anna Margaretha Husers Compascuum   landbouwer, arbeider arbeidster
359 geruimd 12-09-1808 04-11-1893 Anna Angela Wilken 85 v   Hermann Heinrich Borgmann Compascuum Johann Wilken Sibilla Lammers Lathen kooplui, Ackersleute, landbouwster Ackersmann  
360 geruimd 06-11-1821 16-11-1893 Elisabeth Fullen 72 v   Johann Heinrich Schulte Smeulveen Jozeph Wilhelm Fullen Elisabeth Ellerman Meppen landbouwster bakker, landbouwer  
361 geruimd 17-11-1893 19-11-1893 Francisca Conen 0,01 v     Barger-Compascuum Frans Conen Maria Gesina Sandman Barger-Compascuum   arbeider arbeidster
362 geruimd 10-06-1879 22-11-1893 Aleida / Alida Hölscher 14 v     Emmer-Compascuum Johann Heinrich Hölscher Maria Catharina We(e)vers / Wewers Odoorn   arbeider arbeidster
363 geruimd 14-05-1893 25-11-1893 Katrina/Catharina Harmsen / Hermsen 0,5 v     Barger-Compascuum Marcus Lubbers Anna Hermsen Emmen      
364 geruimd 05-06-1840 29-11-1893 Engelbert Ameln 53 m Anna Helena Öhlen / Uhlen   Barger-Compascuum Georg / Jurjen Ameln Anna Engel Wester Onstwedde knecht, arbeider, landbouwer arbeider, landbouwer arbeidersche
365 geruimd 29-04-1893 04-01-1894 Theodoor Gebben 0,67 m     Barger-Compascuum Hermann Heinrich Gebben Anna Helena Rohling Emmen   arbeider arbeidster
366 geruimd 13-08-1892 10-01-1894 Johann Franciscus Albers 1,33 m     Zwartemeer Johann Bernard Albers Maria Helena Klone Emmen   arbeider arbeidster
367 geruimd 10-05-1893 12-01-1894 Bernard Heinrich Schulte 0,67 m     Barger-Compascuum Gerhard Heinrich Schulte Maria Elisabeth Hartmann Emmen   arbeider, landbouwer landbouwster, arbeidster
368 geruimd 11-06-1832 12-01-1894 Anna Wubbina Wolbers 61 v Jan Berend Grommel   Barger-Compascuum Johannes Harmannus Wolbers Ebel Helena Engelken Oude Pekela      
369 geruimd 03-04-1814 13-01-1894 Helena Keuter / Kaitel 80 v   Frans Jansen Barger-Compascuum Johan Heinrich Keuter / Kaitel Anna Margaretha Scholte / Schulte Rutenbrock   onderwijzer, koster  
370 geruimd 01-02-1866 16-01-1894 Maria Helena Nieters 27 v Jan Husers   Barger-Compascuum Johan Herman Nieters Maria Gesina Harmsen Emmen   landbouwer arbeidster, landbouwster
371 geruimd 07-10-1893 17-01-1894 Rudolf Heine 0,25 m     Barger-Compascuum Johan Geert Heine Afemia Maria Lohuis Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
372 geruimd 15-11-1893 26-01-1894 Johann Bernard Specken 0,17 m     Barger-Compascuum Johann Wilhelm Specken Anna Maria Husers/Hüsers Emmen   arbeider, knecht, landbouwer dienstmeid, landbouwster
373 geruimd 16-05-1892 31-01-1894 Johann Gerhard Bruns 1,67 m     Barger-Compascuum Herman Heinrich Bruns Anna Maria Zahn Lingen   timmerman, arbeider  
374 geruimd 10-06-1892 03-02-1894 Anto(o)n Wilken 1 m     Barger-Compascuum Johan Albert Wilken Anna Rabina Eilders Emmen   landbouwer landbouwster
375 geruimd 11-01-1894 25-02-1894 Jan Geert Wubben / Wübben 0,12 m     Barger-Compascuum Joseph Wübben Helena Adelheid Meijer Emmen   arbeider, landbouwer, organist, koster arbeidster, landbouwster
376 geruimd 22-04-1892 16-03-1894 Gesina/Gezina Gers/  Fresenburg 1 v     Vastenow Thomas Wolbert Fresenburg Maria Adelheid Gerdes/Gers Emmen   landbouwer, schaapherder arbeidster, landbouwster
377 geruimd 27-06-1893 02-04-1894 Harm Hendrik Valke 0,75 m     Barger-Compascuum Jan Berend Valke Maria Catharina Koop Emmen   arbeider arbeidster
378 geruimd 01-01-1824 05-04-1894 Anna Margaretha Buter 69 v Johann Wilhelm Teiken   Munsterscheveld Rudolf Buter/Büter Margaretha Cramer/Kramer Schwartenberg   kleermaker, landbouwer weefster
379 geruimd 04-04-1894 16-04-1894 Maria Gesina Brinkmann 0,03 v     Barger-Compascuum Albert Brinkmann Maria Gebina Fischer Emmen   arbeider arbeidster
380 geruimd 08-08-1828 03-05-1894 Jan Harm Husers 65 m Tekla Scholte / Schulte   Barger-Compascuum Jan Harm Husers Susanna Jansen Rutenbrock landbouwer landbouwer, pachter landbouwer, pachter
381 geruimd 14-12-1810 06-06-1894 Anna Maria Jaspers 84 v Willem Kramer   Barger-Compascuum Otto Jaspers Anna Catharina Gertrud Ostermann Rutenbrock arbeider landbouwer landbouwer
382 geruimd 17-01-1878 25-06-1894 Anna Margaretha Berens 16 v     Barger-Compascuum Johann Bernard Berens Anna Helena Muller Emmen   landbouwer landbouwster
383 geruimd 09-08-1894 09-08-1894   Tappel 0 m     Barger-Oosterveen Hermann Heinrich Tappel Anna Geertruid / Geserut Jansen Barger-Oosterveen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
384 geruimd 23-04-1822 05-09-1894 Gerhard Heinrich Tholen 72 m   Maria Adelheid Nieters Barger-Compascuum Rudolf Anton Tholen Maria Catharina Albers Lindloh arbeider Ackersleute, Colonist Ackerbäuerin, Ackersleute
385 geruimd 20-01-1878 10-09-1894 Maria Anna/Anna Maria Exel 16 v     Emmer-Compascuum Johann Henrich Hüsers Anna Elisabeth Exel Vlagtwedde   molenaar, arbeider arbeidster
386 geruimd 15-08-1811 04-10-1894 Wilhelm/Willem Kramer / Cramer 84 m   Anna Maria Jaspers Barger-Compascuum Johann Hermann Cramer Maria Gezina Wilkens Rutenbrock arbeider schoenmaker  
387 geruimd 20-04-1882 09-10-1894 Berend Hendrik Keuter 12 m     Zwartemeer Johann Hermann Keuter Anna Angela Ahlers Emmen   landbouwer landbouwster
388 geruimd 29-08-1821 24-10-1894 Bernard Heinrich Hölscher 73 m Maria Adelheid Valke   Barger-Compascuum Joan Jacob Hölscher Anna Margaretha Hugo Wesuwe arbeider, Ackersmann, Colonist scharenslijper  
389 geruimd 03-11-1887 11-12-1894 Maria Ras(s)feld 8 v     Emmer-Compascuum Johan Kasper Rasfeld Catharina Vos Lingen   arbeider  
390 geruimd 28-02-1885 05-01-1895 Maria Catharine/Catharina Veringa 9 v     Barger-Oosterveen Gerhard Wilhelm Veringa Gesina Hemelt Emmen   arbeider arbeidster
391 geruimd 11-12-1894 22-01-1895 Gerhard Herman Fuhler 0,17 m     Barger-Oosterveld Jan Geert Fuhler Anna Helena Koks/Kok/Kocks Emmen   arbeider arbeidster
392 geruimd 09-03-1831 27-01-1895 Anna Margaretha Koops/Koop 63 v Johann Hermann Kemper   Barger-Compascuum Wilhelm Koops Tecla Gerdes Lathen      
393 geruimd 04-12-1893 26-02-1895 Johan Herman Berken 1,08 m     Emmer-Compascuum Johann Heinrich Berken Maria Elisabeth Conen Emmen   arbeider arbeidster
394 geruimd 27-05-1894 16-03-1895 Johann Herman Falke 0,83 m     Zwartemeer Jan Harm Falke Maria Gesina Berens Emmen   arbeider arbeidster
395 geruimd 29-03-1895 01-04-1895 Johann Bernardus Exel 0,01 m     Smeulveen Heinrich Anton Exel Anna Maria Kuhl Emmen   arbeider arbeidster
396 geruimd 29-01-1895 10-04-1895 Lena Ameln 0,58 v     Barger-Compascuum Bernard Heinrich Brand Anna Engel Ameln Barger-Oosterveld   arbeider arbeidster
397 geruimd 05-07-1894 20-04-1895 Lena Fuhler 0,83 v     Barger-Oosterveld Geert Harm Fuhler Magretha Aleida Bentlage Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
398 geruimd 07-10-1893 22-04-1895 Jan Kasper Heine 1 m     Barger-Compascuum Johan Geert Heine Afemia Maria Lohuis Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
399 geruimd 09-04-1894 26-04-1895 Jan Kasper/Casper Mulder 1 m     Barger-Oosterveld Jan Kasper Mulder Maria Elisabeth Jansen Emmen   arbeider arbeidster
400 geruimd 09-11-1894 09-05-1895 Johann Gerhard Albers 0,5 m     Barger-Oosterveen Johann Bernard Albers Maria Helena Klone Emmen   arbeider arbeidster
401 geruimd 08-09-1838 14-05-1895 Johann Hermann Sturre 56 m Maria Adelheid Reis   Barger-Oosterveld Jozef Sturre Maria Anna Husers Schwartenberg landbouwer Colonist  
402 geruimd 23-05-1895 15-06-1895 Jozef/Josef Heller 1,58 m     Barger-Compascuum Gerhardus Henderikus Heller Maria Regina Henderika Kramer Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
403 geruimd 14-09-1892 05-08-1895 Jan Tiben 0,83 m     Emmer-Compascuum Frans Tiben/Tieben Maria Engel Zaan Emmen   arbeider arbeidster
404 geruimd 31-05-1895 16-09-1895 Johann Herman Feringa 0,29 m     Barger-Compascuum Johann Hermann Cramer Maria Thecla Feringa Emmen   arbeider arbeidster
405 geruimd 02-08-1852 04-10-1895 Johann Albert Ameln 42 m Maria Adelheid Menzen   Barger-Compascuum Berend Ameln Elisabeth Wilken Lindloh arbeider    
406 geruimd 23-01-1827 21-10-1895 Johann Bernard Wessels 68 m Maria Tobia Kuhl Anna Adelheid Buter Barger-Compascuum Johann Hermann Wessels Maria Elisabeth Hüsers Rütenbrock landbouwer, arbeider kleermaker, landbouwer landbouwster
407 geruimd 30-08-1869 03-12-1895 Elisabeth Kramer 27 v Hermann Heinrich Feringa   Barger-Compascuum Jan Harm Kramer Anna Helena Fischer Odoorn arbeidster landbouwer, arbeider landbouwer, arbeidster
408 geruimd 05-10-1822 25-12-1895 Gertrud/Geertruida Exel 73 v     Barger-Compascuum Johann Bernard Exel / Eksel Catharina Niemeier Altenberge   Ackersleute Ackersleute
409 geruimd 12-11-1842 28-12-1895 Bernard Joseph Hölscher 53 m Maria Margaretha Wösten   Barger-Compascuum Jacobus Hölscher Adelheid Broekmann Hebelermeer scharenslijper scharenslijper Ackersfrau
410 geruimd 18-09-1837 24-01-1896 Bernard Heinrich Mensen / Menzen 59 m Angela Berends   Barger-Oosterveen Engelbert Wübkes Maria Gertrud Mensen Wesuwe arbeider Ackersmann Ackersfrau
411 geruimd 12-01-1896 03-02-1896 Gezina Aleid Exel 0,03 v     Smeulveen Heinrich Anton Exel Anna Maria Kuhl Emmen   arbeider arbeidster
412 geruimd 31-01-1896 05-02-1896 Maria Book 0,02 v     Barger-Compascuum Bernard Heinrich Book Maria Gesina Wielage Emmen   arbeider arbeidster
413 geruimd 03-10-1891 15-02-1896 Maria Anna Feringa 4 v     Barger-Compascuum Hermann Heinrich Feringa Elisabeth Kramer Emmen   landbouwer, arbeider, kanaalgraver, vervener landbouwster, arbeidster
414 geruimd 05-01-1896 20-02-1896 Johann Herman Brockmann / Broekman 0,12 m     Barger-Oosterveen Geert Hindrik Broekmann Angela Keuter Emmen   arbeider arbeidster
415 geruimd 08-10-1887 08-03-1896 Rikus Heidotting 6 m     Barger-Compascuum Jan Harm Heidotting Anna Margaretha Husers Emmen   landbouwer, arbeider arbeidster
416 geruimd 16-11-1893 10-03-1896 Jan Harm Feringa 2 m     Barger-Compascuum Hermann Heinrich Feringa Elisabeth Kramer Emmen   landbouwer, arbeider, kanaalgraver, vervener landbouwster, arbeidster
417 geruimd 01-01-1895 10-03-1896 Maria Gezina Heidotting 1,17 v     Barger-Oosterveen Jan Berend Heidotting Maria Catharina Bollmer Emmen   arbeider arbeidster
418 geruimd 12-03-1896 12-03-1896   Linneman 0 m     Barger-Compascuum Johann Bernard Linneman Maria Adelheid Mestemaker Barger-Compascuum   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
419 geruimd 04-08-1892 28-03-1896 Berend Hendrik Heidotting 3 m     Barger-Oosterveen Jan Berend Heidotting Maria Catharina Bollmer Emmen   arbeider arbeidster
420 geruimd 02-12-1894 12-04-1896 Geert Hendrik Gers / Fresenburg 1 m     Nieuw-Dordrecht Thomas Wolbert Fresenburg Maria Adelheid Gerdes/Gers Emmen   landbouwer, schaapherder arbeidster, landbouwster
421 geruimd 07-10-1816 07-05-1896 Elisabeth Engelken 78 v   Hendrik Eilers Barger-Compascuum Johann Theodor Engelken Anna Wobbina Grothe Melstrup arbeidster    
422 geruimd 14-10-1895 25-05-1896 Johann Gerard Schabosch 0,83 m     Barger-Compascuum Annerves Rijfkogel Anna Adelheid Schabosch Emmen   arbeider arbeidster
423 geruimd 31-01-1829 22-08-1896 Johann Heinrich Tholen 67 m Anna Dorothea Bergman   Barger-Oosterveld Johann Hermann Caspar Tholen Anna Maria Wilmes Rutenbrock Ackersknabe, arbeider Ackersleute Ackersleute
424 Anna Aleida Nogel 17-01-1844 16-09-1896 Anna Adelheid/Aleida Nögel 52 v Johann Bernard Wilken   Barger-Compascuum Johann Gerhard (Geert) Nögel Anna Margaretha Wessels Schwartenberg landbouwer landbouwer landbouwer
425 24-09-1853 17-10-1896 Johannes Hermannus Zwake 43 m Susanna Aleida Wielage Maria Catharina Temmen Barger-Compascuum Johannes Hermannus Zwake Aleid Reinders Dalen postbode landbouwer landbouwer
426 16-11-1865 05-01-1897 Anna Engel Ameln 31 v Bernard Heinrich Brand   Barger-Oosterveld Jan Geert Ameln Anna Helena Koks/Kok/Kocks Emmen arbeidster arbeider arbeidster
427 17-05-1820 05-01-1897 Johann Wilken 76 m   Anna Marie Gepken/Gebbeken, Maria Catharina Arens Barger-Compascuum Albert Wilken Christina Tholen Lindloh Ackersmann Ackersleute, arbeider, Colonist Ackersleute
428 19-01-1887 31-01-1897 Jan Willem Linneman 10 m     Barger-Compascuum Johann Bernard Linneman Maria Adelheid Mestemaker Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
429 01-08-1896 04-02-1897 Johan Bernard Conen 0,5 m     Barger-Oosterveld Jan Harm Conen Maria Aleid Gepken Emmen   arbeider arbeidster
430 09-02-1830 08-02-1897 Gebina Robben 66 v   Johann Heinrich Hüsers Barger-Compascuum Johan Bernard Robben Maria Anna Willers Geest, Haren (Ems) arbeidster, Ackersfrau Förster, Ackersmann  
431 30-01-1897 09-02-1897 Geertruida Siekman 0,03 v     Barger-Oosterveld Wilhelm Siekman Anna Margaretha Kocks Emmen   arbeider arbeidster
432 14-01-1894 12-02-1897 Bernard Lukas Hake 2 m     Barger-Compascuum Rudolph Hake Maria Elizabeth Gepken Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
433 20-01-1895 15-02-1897 Anna Helena Berends 2 v     Barger-Compascuum Jan Hindrik Berends Elisabeth Pranger Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
434 05-12-1893 17-02-1897 Bernardus Linneman 3 m     Barger-Compascuum Johann Gerhard Linneman Euphemia Maria Overhoff Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
435 15-07-1895 17-02-1897 Jan Harm Tappel 1 m     Barger-Oosterveen Hermann Heinrich Tappel Anna Geertruid / Geserut Jansen Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
436 18-08-1894 18-02-1897 Anna Maria Veringa 2,5 v     Smeulveen Gerhard Heinrich Veringa Maria Helena Ottens Emmen   arbeider arbeidster
437 21-05-1896 24-02-1897 Johann Gerardus Lohuis 0,75 m     Barger-Compascuum Johannes Henderikus Lohuis Maria Gesina Koop Emmen   arbeider arbeidster
438 25-01-1896 02-03-1897 Jan Veringa / Feringa 1 m     Barger-Compascuum Gerhard Heinrich Veringa Maria Helena Ottens Emmen   arbeider arbeidster
439 12-03-1893 26-03-1897 Bernhard Heinrich Gerdes / Geerdes 4 m     Barger-Compascuum Gerhard Heinrich Gerdes Margaretha Adelheid Schröer Altenberge   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
440 02-03-1891 29-03-1897 Jan Geert Smits 6 m     Barger-Compascuum Johan Bernard Smits Maria Margaretha Schmitz Emmen   arbeider arbeidster
441 23-08-1896 04-04-1897 Aleida Margaretha Heuving / Heuvink 0,58 v     Zwartemeer Jan Heuving/Heuvink Anna Margaretha Bruns Emmen   (kanaal)arbeider arbeidster
442 25-10-1896 04-04-1897 Fenna Katrina/Catharina Berends 0,42 v     Barger-Compascuum Jan Hindrik Berends Elisabeth Pranger Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
443 27-02-1897 11-04-1897 Johan Herman Nusse 0,12 m     Barger-Compascuum Jozeph Nusse Gesina Heller Emmen   arbeider arbeidster
444 17-04-1897 07-05-1897 Elisabeth Soelman 0,05 v     Barger-Compascuum Jan Hendrik Soelman Engelina Zudinga Emmen   arbeider arbeidster
445 01-11-1838 12-06-1897 Maria Angela Wösten 56 v Jan Hendrik Heinen   Barger-Oosterveld Johan Gerhard Wösten Margaretha Arends Schwartenberg   landbouwer Ackersmädchen, landbouwer
446 13-06-1852 12-07-1897 Anna Maria Lampen 45 v Johan Bernard Tholen   Barger-Compascuum Hermann Bernard Lampen Maria Helena Menzen Hebelermeer landbouwster Colonist, landbouwer Colonist
447 23-01-1896 01-08-1897 Johann Hermann Hartmann 1 m     Barger-Compascuum Johann Heinrich Hartman Anna Helena Kramer Emmen   landbouwer, arbeider arbeidster
448 17-07-1897 16-08-1897 Anna Geertruida Rohling 0,08 v     Barger-Compascuum Jan Berend Rohling Anna Gertrudis Gerdes Emmen   arbeider arbeidster
449 05-05-1896 20-08-1897 Anna Helena Lange 1 v     Barger-Oosterveld Jan Jozef Lange Geertruid / Geertien Kocks Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
450 19-11-1836 20-09-1897 Hermann Heinrich Hoffard 58 m Maria Margaretha Alers   Barger-Compascuum Herman Antoon Hoffard Maria Angela Kuper Wesuwe landbouwer Ackersmann, Ackersleute Ackersleute
451 27-01-1876 29-10-1897 Rudolph Wessels 21 m     Barger-Compascuum Johann Heinrich Wessels Maria Tecla Ottens Emmen landbouwer landbouwer landbouwster, arbeidster
452 17-09-1872 09-12-1897 Johann Gerhard Bentlage 25 m     Barger-Compascuum Johann Hermann Bentlage Maria Catharina Fuhler Lindloh arbeider landbouwer landbouwster
453 15-07-1841 29-12-1897 Anna Helena Sturre 56 v   Johan Bernard Jönen/Jeune, Johan Herman Nusse Smeulveen Joseph Sturre Maria Anna Heijne Schwartenberg arbeidster Colonist  
454 14-04-1832 05-01-1898 Johann Bernard / Jan Berend Gepken / Gebbeken 65 m   Anna Maria Hüsers, Teckla Kuiper Barger-Oosterveld Engelbert Gebbeken Maria Elisabeth Krüssell Hebelermeer landbouwer Ackersleute Ackersleute
455 06-11-1825 27-01-1898 Anna Gesina Schwenen / Schwänen / Schwaenen 72 v Johann Hermann Pötker   Barger-Compascuum Johann Bernard Schwaenen Anna Gesina Korte Hebel   Ackersleute, Heuerleute Ackersleute, Heuerleute
456 24-09-1857 08-02-1898 Johann Hermann Robben 40 m Maria Elisabeth Suelmann   Barger-Oosterveld Johann Heinrich Robben Anna Catharina Wester Lindloh arbeider arbeider arbeidster
457 02-01-1898 01-03-1898 Johann Bernard Wilken 0,17 m     Barger-Compascuum Johann Heinrich Wilken Maria Gesina Pöttker Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster
458 17-03-1897 03-03-1898 Maria Helena Lampen 1,42 v     Barger-Compascuum Johann Gerhard Lampen Maria Gesina Menke Emmen   landbouwer landbouwster
459 16-11-1897 05-03-1898 Johan Husers 0,25 m     Barger-Compascuum Jan Husers Maria Jansen Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
460 29-05-1897 21-03-1898 Johann Hermannus Zwake 0,75 m     Barger-Compascuum Johannes Hermannus Zwake Susanna Aleid Wielage Emmen   postbode landbouwer
461 21-06-1836 11-06-1898 Herman Schabos(ch) 61 m Maria Christina Reinders   Barger-Oosterveen Lucas Schabos Engeleida Ottink Denekamp landbouwer, arbeider landbouwer landbouwster
462 05-02-1829 13-06-1898 Johann Herman Pöttker 69 m   Anna Gesina Schwaenen Barger-Compascuum Johann Heinrich Hartmann Maria Adelheid Pottker Altenberge landbouwer klompenmaker vroedvrouw
463 30-11-1897 22-06-1898 Geert Sturre 0,5 m     Barger-Oosterveld Bernard Josef Sturre Hinderkien Wolbers Emmen   arbeider arbeidster
464 09-01-1867 21-07-1898 Johann Rudolf Carl Schulting 31 m Helena Margaretha Arling   Barger-Compascuum Johann Bernard Schulting Anna Helena Nüsse Lindloh arbeider landbouwer, bakker landbouwster
465 28-05-1824 22-07-1898 Maria Gesina Bruns 74 v   Johann Gerhard Leusing Barger-Oosterveen Anton Albert Bruns Maria Adelheid Bolk Hesepertwist      
466 02-06-1897 17-08-1898 Hermann Heinrich Eilering 1 m     Barger-Compascuum Johann Gerhard Eilering Thecla/Tekla Loves Emmen   bakker arbeidster
467 09-09-1898 12-09-1898 Johann Rudolf Fresenburg / Vrezenborg 0,01 m     Vastenow Thomas Wolbert Fresenburg Maria Adelheid Gerdes/Gers Emmen   landbouwer, schaapherder arbeidster, landbouwster
468 07-09-1823 18-09-1898 Anna Maria Rolfes 75 v   Hermann Heinrich Fresken Barger-Compascuum Johann Rudolf Rolfes Anna Maria Berlingen Twist arbeidster    
469 18-03-1821 02-10-1898 Maria Helena Kosse 77 v Johann Heinrich Kuhl   Barger-Compascuum Bernard Kosse Adelheid Witsgen Wesuwe Ackersleute, Arbeidster Ackersleute Ackersleute
470 24-09-1832 28-10-1898 Catharina Rohof/Ruhof 66 v   Gerardus Schoenmakers Barger-Compascuum Albertus Ruhof/Rohof Willemina Dillissen Schijndel   landbouwer landbouwster
471 15-05-1835 08-11-1898 Maria Tecla/Margaretha Suhlman / Suilman 63 v Bernard Heinrich Berens   Barger-Compascuum Jan Geert Suilman/Suelmann Lena Geertje / Helena Margaretha Smit/Schmitz  Odoorn landbouwster   landbouwster
472 05-11-1874 01-12-1898 Bernard Heller 24 m     Barger-Compascuum Jan Harm/Herman Heller Maria Anna Bentlage Onstwedde arbeider landbouwer, arbeider arbeidster
473 04-07-1859 16-01-1899 Theodor Veenker 39 m Maria Catharina Menke   Barger-Compascuum Johann Franz Veenker Susanna Reckers Schwartenberg arbeider, timmerman arbeider arbeidster
474 04-09-1898 21-02-1899 Maria Adelheid Groot, de 0,42 v     Barger-Oosterveld Bernardus Hinderikus de Groot Maria Adelheid Sturre Emmen   arbeider arbeidster
475 29-05-1841 26-02-1899 Euphemia Maria Schulte/Scholte 57 v Jan / Johan Herman Harmsen Bernard Heinrich Albers Barger-Compascuum Bernard Heinrich Schulte Angela Adelheid Robben Wesuwe   Ackersleute Ackersleute, Ackersfrau
476 10-08-1848 04-06-1899 Maria Helena Bentlage 50 v     Barger-Compascuum Johann Gerhard Bentlage Anna Margaretha Buter Odoorn arbeidster Ackersleute Ackersleute
477 12-02-1829 09-07-1899 Johann Carl Rass 70 m Anna Catharina Falke   Barger-Compascuum Jacob Rass Sophie Kuhlman Wesuwe landbouwer, arbeider scharenslijper bedelaar
478 09-03-1822 05-08-1899 Gerhard Joseph Ahe, van der 77 m Antekela Schoenmaker   Vastenow Jan Pieter van der Aa Katrina Fischer / Visscher Rutenbrock landbouwer arbeider arbeider
479 16-05-1896 19-08-1899 Hermann Heinrich Bentlage 3 m     Smeulveen Johann Bernard Bentlage Maria Gesina Fuhler Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
480 07-07-1899 25-08-1899 Margaretha Elisabeth Lubbers 0,08 v     Barger-Compascuum Gerhard Heinrich Lubbers Anna Helena Kosters/Kösters Emmen   winkelier, landbouwer  
481 05-05-1828 31-08-1899 Johann Hermann Brand 71 m Anna Gesina Wilken Maria Müller Barger-Oosterveld Bernard Henrich Brand Anna Helena Rohe Lathen Ackersmann, arbeider Ackersleute Ackersleute
482 20-03-1829 30-10-1899 Anna Gesina Wilken 70 v   Johan Herman Brand Barger-Oosterveld Hermann Heinrich Wilken Maria Elisabeth Germer Lathen Ackersmädchen, arbeidster Ackersleute Ackersleute
483 23-10-1899 04-11-1899 Herman Bernard Berens / Berends 0,03 m     Barger-Compascuum Bernard Heinrich Berens Maria Catharina Menzen Barger-Compascuum   arbeider, schaapherder arbeidster, landbouwster
484 26-12-1899 11-2-1900 Maria Helena Kramer 0,08 v     Barger-Compascuum Jan Harm Kramer Maria Anna Wevers/Wewers Emmen   arbeider, grondwerker arbeidster
485 27-05-1899 16-2-1900 Hermann Heinrich Haitel 0,25 m     Barger-Compascuum Hindrik Haitel Maria Angela Hoffard Emmen   landbouwer landbouwster
486 27-03-1898 22-2-1900 Maria Reis(s) 1 v     Barger-Compascuum Bernard Anton Reis Leenke Sandman Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster
487 31-07-1832 21-3-1900 Johann Wilhelm Hoffmann 67 m Anna Maria Jansen   Barger-Compascuum Otto Hoffmann Elisabeth Bölle Altenberge landbouwer, arbeider Ackersleute, arbeider Ackersleute
488 24-02-1848 27-3-1900 Johannes Hendricus Oosterrood 52 m Elisabeth Hüsers Anna Margaretha Bernsen Barger-Compascuum Hendrik Oosterrood Elisabeth Muller Tubbergen klompenmaker    
489 04-06-1881 3-4-1900 Maria Catharina Wessels 18 v     Barger-Compascuum Johann Hermann Wessels Maria Catharina Wielage Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster
490 14-3-1900 30-4-1900 Anna Angela Keuter 0,08 v     Zwartemeer Johan Herman Keuter Maria Adelheid Fenslage Emmen   landbouwer  
491 16-09-1898 11-5-1900 Gesina Lippold 1 v     Barger-Oosterveen Johannes Gerardus Peters Sanna Maria Geertruid Lippold Emmen   arbeider arbeidster
492 02-07-1895 27-6-1900 Anna Helena Schulting 5 v     Barger-Compascuum Johann Rudolf Carl Schulting Helena Margaretha Arling Emmen   arbeider arbeidster, landbouwster
493 05-08-1851 17-8-1900 Hermann Gossling / Gössling 49 m Tekla Sanders   Barger-Oosterveld     Biene, Lingen timmerman, arbeider    
494 14-8-1900 29-8-1900 Herman Albert Conen 0,04 m     Barger-Compascuum Frans Conen Maria Gesina Sandman Emmen   arbeider arbeidster
495 18-3-1900 2-10-1900 Jantina Zweers 0,5 v     Barger-Oosterveld Klaas Zweers Aaltje Siekmann Losser   arbeider arbeidster
496 3-4-1900 16-10-1900 Johann Heinrich Eilers 0,5 m     Barger-Oosterveld Johann Hermann Eilers Maria Helena Jansing Emmen   landbouwer landbouwster
497 10-02-1839 4-11-1900 Gerhard Bernard Schwieters 61 m Christina Adelheid Wübker   Barger-Oosterveen     Neuringe landbouwer    
498 21-03-1882 8-11-1900 Anna Aleid/Adelheid Heller 18 v     Barger-Compascuum Johan Bernard Heller Anna Margaretha/Maria Soelman/Sulman Onstwedde   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
499 31-05-1897 18-11-1900 Helena Eilers 3 v     Barger-Oosterveld Johann Hermann Eilers Maria Helena Jansing Emmen   landbouwer landbouwster
500 10-04-1822 31-12-1900 Johann Bernard Jansen / Janssen 78 m Anna Margaretha Robben Maria Anna Lagemann Barger-Oosterveld Johann Heinrich Jansen Engel Wubbels Altharen landbouwer, arbeider Ackersleute Ackersleute
501 14-02-1858 5-1-1901 Maria Helena Jansing 42 v Johan Hermann Eilers   Barger-Oosterveld Harm Hendrik / Johann Hermann Jansing Aleida Fenslage Wesuwe landbouwster Dienstknecht Ackersmädchen, landbouwster
502 26-05-1897 9-1-1901 Johann Herman Gerdes/Geerdes 3 m     Barger-Compascuum Gerhard Heinrich Gerdes Margaretha Adelheid Schröer Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
503 31-10-1867 27-1-1901 Leenke/Maria Helena Sandman 33 v Bernard Anton Reis   Barger-Compascuum Berend Sandman Anna Margaretha Manning Emmen   arbeider, landbouwer, timmerman  
504 09-04-1898 2-2-1901 Maria Elisabeth Rocks 2 v     Barger-Oosterveen Franz Rocks Maria Angela Süllmann Emmen   arbeider arbeidster
505 28-11-1899 11-2-1901 Maria Ottens 1 v     Barger-Oosterveld Jan Harm Ottens Anna Maria Fuhler Emmen   landbouwer landbouwster
506 04-12-1821 13-2-1901 Johann Heinrich Kuhl 79 m   Maria Helena Kosse Barger-Compascuum Georg Kuhl Tobia Bölle Gross Fullen arbeider, Heuermann, Ackersleute    
507 06-10-1816 18-2-1901 Anna Catharina Wester 84 v Jan Hendrik Robben   Barger-Oosterveld Engelbert Wester Anna Margaretha Robben Lathen      
508 25-07-1899 2-3-1901 Maria Adelheid Lippold 1 v     Barger-Oosterveen Fredericus Lippold Anna Angela Berens Emmen   arbeider arbeidster
509 08-04-1818 15-4-1901 Johann Heinrich Robben 83 m   Anna Catharina Westen Barger-Oosterveld Bernard Heinrich Robben Anna Maria Bekel Wesuwe arbeider Ackersmann  
510 18-11-1843 16-4-1901  Maria Catharina Schnieders / Snijders 57 v  Bernard Heinrich Luttel   Barger-Compascuum Johann Heinrich Schnieders Maria Elisabeth Exel Geest, Wesuwe landbouwster Ackersleute, Colonist Ackersleute, Heuerleute
511 14-01-1848 10-5-1901 Bernard Herman Arens / Arends 53 m Maria Tobia Kuhl   Barger-Compascuum Peter Arens Catharine Gerdes Emmen landbouwer landbouwer  
512 20-08-1878 14-5-1901 Tekla Sandman 22 v Johan Herman Bentlage   Barger-Oosterveen Berend Sandman Anna Margaretha Manning Emmen   arbeider, landbouwer, timmerman  
513 04-04-1899 22-5-1901 Frederika Helena Rijfkogel 2 v     Barger-Oosterveen Annerves Rijfkogel Anna Aleida Schabusch Emmen   arbeider arbeidster
514 04-12-1829 2-7-1901 Anna Maria Jansen 71 v   Johann Wilhelm Hoffmann Barger-Compascuum Johann Heinrich Jansen Maria Helena Neehoff Rutenbrock landbouwster landbouwer landbouwer
515 28-09-1874 7-7-1901 Helena Wilhelmina Schulting 26 v     Barger-Compascuum Johann Bernard Schulting Anna Helena Nüsse / Nussen Emmen   landbouwer, bakker landbouwster
516 5-11-1900 29-7-1901 Maria Helena Heller 0,67 v     Barger-Oosterveen Bernard Heinrich Heller Maria Aleida Schuur Emmen   landbouwer landbouwster
517 22-12-1819 31-7-1901 Albert Harm Heidotting 81 m   Anna Margaretha Arends Barger-Compascuum Joannes Bernardus Heitötting / Heidotting Susanna Henrica Geerts Veldhausen landbouwer, arbeider, Colonist Tagelöhner, Ackersmann  
518 10-5-1901 17-9-1901 Maria Gezina/Gesina Bentlage 0,33 v     Barger-Oosterveen Johan Herman Bentlage Tekla Sandman Emmen   arbeider  
519 9-12-1900 22-9-1901 Gerardus Henderikus Tiben / Tieben 0,67 m     Barger-Compascuum Jan Willem Tiben Anna Maria Wilhelmina Voss Emmen   arbeider arbeidster
520 14-01-1895 11-10-1901 Anna Helena Eilers 6 v     Barger-Oosterveld Johann Hermann Eilers Maria Helena Jansing Emmen   landbouwer landbouwster
521 08-12-1825 17-12-1901 Johann Bernard Schulting 76 m Anna Helena Nüsse Anna Elisabeth Vos Barger-Compascuum     Berge, Emsbüren landbouwer, bakker, arbeider    
522 4-4-1901 4-1-1902 Johann Gerhardus Peters 0,75 m     Barger-Oosterveen Johannes Gerhardus Peters Sanna Maria Geertruida Lippold Emmen   arbeider  
523 16-12-1833 12-2-1902 Gerard Heinrich / Geert Hendrik Hemelt 68 m Maria Catharina van der Aa   Barger-Oosterveen     Twist arbeider    
524 21-1-1902 19-2-1902 Herman Hendrik Husers 0,08 m     Barger-Compascuum Jan Husers Maria Jansen Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
525 20-12-1830 19-2-1902 Johann Wilhelm / Jan Willem Müller / Möller / Moller 71 m   Maria Catharina Oosterman Barger-Oosterveld Johann Wilhelm Möller Maria Catharina Ahlers Rutenbrock arbeider landbouwer landbouwer
526 17-08-1898 4-3-1902 Grietje/Margaretha Rolfes 3 v     Barger-Compascuum Johann Burchard Rolfes Maria Margaretha Feringa Emmen   arbeider arbeidster
527 18-3-1902 18-3-1902 Johanna Rijfkogel 0,003 v     Barger-Oosterveen Annerves Rijfkogel Anna Aleida Schabusch Barger-Oosterveen   arbeider arbeidster
528 21-7-1901 31-3-1902 Anna Kracht 0,67 v     Barger-Oosterveen Bernard Kracht Geertje van der Spoel Emmen   arbeider arbeidster
529 19-4-1900 16-4-1902 Gerhardus/Gerard Zuidinga 2 m     Barger-Compascuum Thomas Zuidinga Wilhelmina Maria Tobben Odoorn   grofsmid, arbeider, smid, koffiehuishouder arbeidster
530 18-12-1835 19-4-1902 Maria Katharina Aa, van der 66 v   Geert Hendrik Hemelt Barger-Oosterveen Jan Hendrik van der Aa Gesina Adelheid Schomaker Rutenbrock arbeider arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
531 15-11-1895 22-4-1902 Jan Tiben / Tieben 6 m     Compascuum Frans Tiben Maria Engel Zaan Emmen   arbeider arbeidster
532 8-2-1902 27-4-1902 Maria Gezina/Gesina Suelmann / Suhlmann 0,17 v     Barger-Compascuum Jan Berend Suelmann Anna Angela Theijken Emmen   arbeider arbeidster
533 18-6-1900 27-5-1902 Geert Hendrik Fresenburg / Vrezenborg / Friesenborg 1 m     Nieuw-Dordrecht Thomas Wolbert Fresenburg Maria Adelheid Gerdes/Gers Emmen   landbouwer, schaapherder arbeidster, landbouwster
534 26-5-1902 7-6-1902 Nicolaas Maatje 0,04 m     Barger-Compascuum Otto Nicolaas Maatje Maria Geertruida Peters Emmen   arbeider arbeidster
535 14-5-1902 3-7-1902 Johan Kolmer / Kollmer 0,08 m     Barger-Compascuum Henderikus Exel Margaretha Kolmer Emmen   arbeider  
536 30-09-1869 5-9-1902 Maria Angela Tholen 32 v Bernard Heinrich Müller   Barger-Oosterveld Johan/Jan Hindrik Tholen Anna Dorothea Bergmann Emmen   arbeider arbeidster
537 4-8-1901 15-10-1902 Catharina Maria Zuidinga 1 v     Barger-Compascuum Thomas Zuidinga Wilhelmina Maria Tobben Odoorn   grofsmid, arbeider, smid, koffiehuishouder arbeidster, landbouwster
538 15-05-1837 29-11-1902 Theodor/Dirk Heinrich Nieters 65 m Maria Margaretha Beentken   Barger-Compascuum Gerhardus Bernardus Nieters Helena Albers Neusustrum landbouwer    
539 25-09-1879 6-12-1902 Maria Elisabeth Wösten 23 v     Zwartemeer Hermann Bernard Wösten Engelina Thole Schoninghsdorf   landbouwer  
540 7-8-1902 12-12-1902 Johann Bernard/Berend Bentlage 0,58 m     Barger-Compascuum Johan Herman Bentlage Catharina Arends Emmen   arbeider arbeidster
541 10-11-1843 12-12-1902 Anna Maria Robben 59 v Johan Fisscher   Barger-Compascuum Jan Hendrik Robben Anna Catharina Westen Lindloh arbeidster arbeider arbeidster
542 02-07-1874 25-12-1902 Johann Albert Kosse 28 m Susanna Hoesman   Barger-Compascuum Josef Kosse Maria Christina Ameloo Lindloh arbeider arbeider arbeidster
543 12-6-1902 18-1-1903 Maria Helena Lippold 0,58 v     Zwartemeer Fredericus Lippold Anna Angela Berens Zwartemeer   arbeider arbeidster
544 25-3-1903 25-3-1903 Johan Bernard Cramer / Kramer 0,003 m     Barger-Compascuum Johan Heinrich Cramer Anna Margaretha Normann/Noorman Barger-Compascuum   landbouwer, arbeider arbeidster
545 29-3-1902 28-3-1903 Christina Kramer / Cramer 1 v     Barger-Compascuum Jan Harm Kramer Maria Anna Wevers/Wewers Barger-Compascuum   arbeider, grondwerker arbeider
546 6-2-1901 29-3-1903 Gezina Hendrika/Hendrica Lippold 2 v     Zwartemeer Fredericus Lippold Anna Angela Berens Zwartemeer   arbeider arbeidster
547 1-1-1901 30-3-1903 Maria Helena Kramer 2 v     Barger-Compascuum Jan Harm Kramer Maria Anna Wevers/Wewers Barger-Compascuum   arbeider, grondwerker arbeider
548 08-08-1838 15-5-1903 Harm Hindrik Kramer 64 m Maria Thecla Bücking Maria Gesina Tholen, Johanna Susanna Rutgers Barger-Compascuum Jan Geert Kramer Maria Gesina Vos Emmen landbouwer    
549 5-1-1902 31-5-1903 Anna Helena Catharina Suhlmann 1,33 v     Barger-Compascuum Bernard Heinrich Suhlmann Anna Maria Kremer Barger-Compascuum   arbeider, landbouwer arbeidster
550 08-01-1821 21-6-1903 Maria Adelheid Falke / Valke / Valcke 82 v   Bernard Hölscher Barger-Compascuum Bernard Lucas Falke Anna Margaretha Wilmes Twist   Ackersmann vroedvrouw, Ackersfrau
551 12-6-1903 25-6-1903 Herman Hendrik Conen 0,04 m     Barger-Compascuum Hendrik Conen Maria Catharina Muller/Müller Emmen   winkelier, arbeider arbeidster
552 27-5-1903 6-8-1903 Aleida/Alida Sturre / Större 0,17 v     Barger-Compascuum Johann Kasper Sturre Geeske Pruim Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
553 25-6-1903 17-8-1903 Andreas San(d)ten 0,13 m     Barger-Compascuum Bernard San(d)ten Anna Catharina Heidotting Barger-Compascuum   arbeider arbeidster
554 23-3-1903 15-9-1903 Maria Heidotting 0,42 v     Barger-Oosterveen Jan Berend Heidotting Maria Catharina Bollmer Barger-Oosterveen   arbeider arbeidster
555 31-7-1903 19-9-1903 Johann Gerard Kramer 0,13 m     Barger-Compascuum Jan Harm Kramer Maria Anna Wevers/Wewers Barger-Compascuum   arbeider, grondwerker arbeidster
556 16-10-1903 26-10-1903 Jan Hendrik Rolfes 0,02 m     Barger-Compascuum Johann Rolfes Anna Catharina Bos Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
557 07-05-1827 2-11-1903 Adolf Lohuis 76 m Maria Johanna Habers   Zwartemeer Wilhelm Lohuis Euphemia Assen Hesepertwist arbeider, landbouwer    
558 23-04-1835 23-11-1903 Marten Bos 68 m Grietje Ameln   Barger-Compascuum Hindrik Kristiaans Bos Trijntje Jans van der Veen Wildervank landbouwer arbeider  
559 23-12-1903 19-2-1904 Bernard Kuhl 0,08 m     Barger-Compascuum Hendricus Kuhl Maria Gesina Lammers Emmen   arbeider arbeidster
560 30-9-1902 13-4-1904 Maria Tecla Kragt / Kracht 1,5 v     Barger-Compascuum Johann Gerhard Kragt Maria Adelheid Mensen Barger-Compascuum   winkelier  
561 07-09-1897 13-4-1904 Heinrich / Hendrik Kragt / Kracht 6 m     Barger-Compascuum Johann Gerhard Kragt Maria Adelheid Mensen Barger-Compascuum   winkelier  
562 07-05-1899 15-4-1904 Jozef Kragt / Kracht 4 m     Barger-Compascuum Johann Gerhard Kragt Maria Adelheid Mensen Barger-Compascuum   winkelier  
563 16-10-1903 15-4-1904 Geert Harm Tappel 0,5 m     Zwartemeer Hermann Heinrich Tappel Anna Geertruid / Geserut Jansen Zwartemeer   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
564 12-12-1903 22-4-1904 Jan Harm Heidotting 0,33 m     Barger-Compascuum   Anna Maria / Annemie Heidotting Barger-Compascuum      
565 29-6-1902 1-5-1904 Maria Aleida Heller 1,83 v     Barger-Compascuum Johan Bernard Heller Anna Margaretha/Maria Soelman/Sulman Barger-Compascuum   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
566 1ste 2de rij  18-03-1841 1-6-1904 Maria Anna/Anna Maria Bentlage 63 v Jan Harm Heller   Barger-Compascuum Geert Hindriks Bentlage Anna Helena Tiebens Onstwedde arbeider arbeider arbeidersche
567 18-4-1900 6-7-1904 Johann Rudolf Wübkes / Wubkes 4 m     Barger-Compascuum Johann Bernard Wübkes Gesina Regina Nieters Barger-Compascuum   arbeider arbeidster
568 05-01-1868 9-7-1904 Bernhard Kaspar Matthias / Caspar Tholen / Thole 35 m Aleida Koop   Barger-Compascuum Bernard Anton Tholen Anna Maria Gabina Cramer Hebelermeer arbeider, landbouwer    
569 21-7-1904 10-8-1904 Anna Gesina Conen 0,06 v     Barger-Compascuum Hendrik Conen Maria Catharina Muller/Müller Barger-Compascuum   winkelier, arbeider arbeidster
570 22-4-1904 10-8-1904 Maria Tecla Exel 0,25 v     Barger-Compascuum   Maria Catharina Exel Emmen     arbeidster
571 13-3-1903 25-8-1904 Herman Heinrich Su(h)lmann 1,33 m     Zwartemeer Berend Sulmann Grietje Keuter / Koiter Emmen   arbeider arbeidster
572 29-5-1904 28-8-1904 Lambertus Hermannus Peters 0,25 m     Barger-Compascuum   Maria Catharina Peters Emmen     arbeidster
573 10-09-1829 17-9-1904 Johann Bernard Schoo 75 m Maria Elisabeth Tholen Anna Margaretha Jansen Barger-Compascuum     Gersten kleermaker    
574 25-05-1864 25-10-1904 Maria Elisabeth Jansen 40 v Jan Hendrik Arends Johann Hermann Bolk, Jan Kasper Müller Barger-Oosterveld Johann Bernard Jansen Maria Anna Lageman Wesuwe arbeidster arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
575 14-06-1864 30-10-1904 Johann Bernard Wübkes / Wubkes 40 m Gesina Regina Nieters   Barger-Compascuum Hermann Heinrich Wübkes Adelheid Wilken Hebelermeer arbeider    
576 02-11-1831 16-12-1904 Johann Heinrich Brüning 73 m Anna Gezina Krallman   Zwartemeer Heribert Brüning Anna Adelheid Annen Hemsen smid    
577 8-10-1903 20-1-1905 Johann Bernard Bentlage 1,25 m     Barger-Compascuum Johan Herman Bentlage Catharina Arends Barger-Compascuum   arbeider arbeidster
578 11-1-1905 23-1-1905 Gerard Kuhl 0,04 m     Barger-Compascuum Hendricus Kuhl Maria Gesina Lammers Barger-Compascuum   arbeider arbeidster
579 07-11-1842 6-2-1905 Maria Gesina Schleper 62 v Johann Hermann Berens   Barger-Compascuum Matthias Tobias Schleper Maria Helena Haarmann Hebelermeer landbouwster Ackersleute, Colonist Ackersleute
580 14-6-1903 13-2-1905 Anna Aleid Wielage 1,67 v     Barger-Compascuum Johann Hermann Wielage Helena Margaretha Arling Barger-Compascuum   arbeider, landbouwer arbeidster
581 15-03-1828 15-2-1905 Bernard Heinrich Arling 76 m Maria Angela Over   Barger-Compascuum Johan Theodor Arling Gesina Angela Göers Schwartenberg landbouwer landbouwer landbouwer
582 09-05-1887 10-3-1905 Gerard Gerdes 17 m     Zwartemeer Gerhard Hermann Gerdes Margaretha Elisabeth Wilkens Zwartemeer arbeider arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
583   1896 Jan Berends kind m                  
584 20-05-1899 24-3-1905 Johann Bernardus Lippold 5 m     Zwartemeer Harmannus Bernardus Lippold Ephemia Maria Heijnen Zwartemeer   arbeider arbeidster
585 20-05-1849 29-3-1905 Margaretha Elisabeth Wilken(s) 56 v Gerhard Hermann Gerdes   Barger-Oosterveen Johann Hermann Wilken Anna Helena Hilling Lindloh arbeidster, landbouwster    
586 26-3-1905 4-4-1905 Johann Theodoor Tholen 0,03 m     Barger-Oosterveen Johann Rudolf Tholen Maria Aleida Gerdes Barger-Oosterveen   arbeider arbeidster
587 1-2-1905 11-4-1905 Anna Maria Catharina Veltrop 0,17 v     Barger-Oosterveen Johan Hendrik Veltrop Anna Maria Tieben Barger-Oosterveen   arbeider arbeidster
588 24-4-1905 3-5-1905 Alberdina Hogelink 0,02 v     Barger-Oosterveen Johannes Hogelink Maria Adelheid Klönne Barger-Oosterveen   arbeider arbeidster
589 09-06-1850 9-5-1905 Harmannus Johann Plagge 54 m Anna Engelina Westen   Emmen Gerhardus Harmannus Leonardus Plagge Engeltje Kaspers Smits Veendam kommies kleermaker  
590 1880 29-6-1905 Johan Bernard Vedder 25 m Anna Maria Backs   Lingen Johan Herman Vedder Anna Helena Eikens Slagharen arbeider arbeider, timmerman  
591 17-03-1889 2-7-1905 Johann Hermann Valke 16 m     Emmen Bernhard Lucas Valke Maria Margaretha Menke Emmen arbeider arbeider arbeidster
592 10-12-1902 11-7-1905 Maria Gesina Book 2 v     Barger-Compascuum Bernard Heinrich Book Maria Gesina Wielage Emmen   arbeider arbeidster
593 27-7-1905 28-7-1905 Maria Angela Muller 0,003 v     Barger-Oosterveld Bernard Heinrich Muller Susanna Hoesman Barger-Oosterveld   arbeider arbeidster
594 19-11-1881 4-8-1905 Maria Catharina Speller 23 v     Barger-Compascuum Heinrich Joseph Speller Margaretha Hölscher Barger-Compascuum   landbouwer, arbeider arbeidster
595 05-05-1827 25-8-1905 Anton Wilken 78 m Margaretha Wilken Margaretha Adelheid Menke, Maria Elisabeth Wulf, Maria Elisabeth Albrecht, Margaretha Angela Kleene Barger-Compascuum Johann Albert Wilken Anna Christina Tholen Lindloh arbeider Ackersleute, arbeider, Colonist Ackersleute
596 16-11-1837 4-9-1905 Bernard Lucas Gebken / Gebbeken 67 m Maria Ottens Anna Angela Fischer Emmen Engelbert Gebbeken Maria Elisabeth Krüssell Hebelermeer landbouwer Ackersleute Ackersleute
597 25-03-1851 27-9-1905 Johann Hermann Robben 54 m Maria Catharina Hölscher   Barger-Compascuum Johann Hermann Robben Anna Margaretha Jansen Altenberge arbeider    
598 8-11-1905 8-11-1905 Johan Veltrop 0 m     Barger-Compascuum Johan Hendrik Veltrop Anna Maria Tieben Barger-Compascuum   arbeider arbeidster
599 23-03-1859 5-1-1906 Anna Christina Wilken 46 v Johann Diederich Franz Brijan   Emmen Anton Wilken Margaretha Adelheid Menke Hebelermeer   arbeider  
600 17-7-1905 8-2-1906 Cornelius Lange 0,5 m     Emmen Jan Jozef Lange Geertruid / Geertien Kocks Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
601 28-2-1906 6-3-1906 Hendrikus Kuhl 0,02 m     Emmen Hendricus Kuhl Maria Gesina Lammers Emmen   arbeider arbeidster
602 28-2-1906 7-3-1906 Bernard Kuhl 0,02 m     Emmen Hendricus Kuhl Maria Gesina Lammers Emmen   arbeider arbeidster
603 8-2-1906 16-3-1906 Angela Maria Hoffmann 0,08 v     Emmen Johann Heinrich Hoffmann Maria Gretha Zaan Emmen   arbeider arbeidster
604 4-4-1906 20-4-1906 Gesina Brand 0,04 v     Barger-Oosterveld Hermann Heinrich Brand Aaltje van der Weide Barger-Oosterveld   arbeider arbeidster
605 17-12-1905 15-5-1906 Tekla Arling 0,33 v     Emmen Johann Hermann Arling Maria Helena Tieben Emmen   landbouwer  
606 7-2-1905 29-6-1906 Helena / Lena Reis(s) 1 v     De Maten Bernard Anton Reis Anna Maria Lake Barger-Compascuum   landbouwer, arbeider arbeidster
607 01-10-1895 15-1-1907 Margaretha Speller 11 v     Emmen Bernard Heinrich Speller Maria Helena Fischer Emmen   arbeider arbeidster
608 06-02-1852 28-2-1907 Anna Maria Roling / Rohling 53 v Lodewijk Mulderij   Emmen     Twist      
609 A-1  26-04-1829 23-4-1907 Johann Hermann / Harm Kemper / Kämper 77 m   Adelheid Blanke, Anna Margaretha Koops Barger-Compascuum Jan Gerard Kämper Engel Adeleid Felix Dankern arbeider Ackersleute arbeidster, Ackersleute
610 A-2  20-10-1849 29-4-1907 Johann Heinrich Kramer / Cramer 57 m Anna Margaretha Normann Maria Adelheid Lammers Barger-Compascuum Joan Joseph Mathias Cramer Maria Margaretha Hüsers Hebelermeer landbouwer, arbeider Ackersleute Ackersleute
611 7-6-1904 6-5-1907 Anna Margaretha Schoenmakers 2 v     Emmen Albartus Schoenmakers Maria Catharina Schröer Emmen   landbouwer landbouwster
612 11-9-1906 16-5-1907 Hermannus Maria Vroom 0,67 m     Emmen Hermannus Vroom Anna Sibon Emmen   timmerman  
613 22-10-1898 21-5-1907 Maria Anna Heller 8 v     Emmen Gerhardus Henderikus Heller Maria Regina Henderika Kramer Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
614 29-6-1906 22-5-1907 Christina Kramer 0,83 v     Emmen Jan Harm Kramer Maria Anna Wevers/Wewers Emmen   arbeider, grondwerker arbeidster
615 28-11-1896 24-5-1907 Anna Helena Heller 10 v     Emmen Gerhardus Henderikus Heller Maria Regina Henderika Kramer Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
616 6-10-1906 24-5-1907 Maria Gesina Rolfes 0,58 v     Emmen Johann Burchard Rolfes Maria Margaretha Feringa Emmen   arbeider arbeidster
617 18-9-1905 28-5-1907 Roelof Hake 1,67 m     Emmen Rudolph Hake Maria Elizabeth Gepken Emmen   arbeider, landbouwer landbouwster, arbeidster
618 A-3  21-05-1872 3-6-1907 Johannes Emmerink 35 m Wilhelmina Maria Voss   Barger-Compascuum Hermannus Henderikus Emmerink Margaretha Angela Keuter Ter Apel arbeider koopman, kleermaker  
619 13-5-1906 4-6-1907 Maria Angela Hartmann 1 v     Barger-Compascuum Johann Heinrich Hartmann Maria Elisabeth Wessels Barger-Compascuum   landbouwer, veenbaas, arbeider arbeidster
620 21-10-1905 7-6-1907 Jan Hendrik Heller 1,58 m     Barger-Compascuum Hermann Heinrich Heller Gesina Tekla Schoenmaker Barger-Compascuum   landbouwer landbouwer
621 22-7-1902 12-7-1907 Hermannus Henderikus Speller 4 m     Emmen Bernard Heinrich Speller Maria Helena Fischer Emmen   arbeider arbeidster
622 19-10-1896 14-7-1907 Maria Elisabeth Hartmann 10 v     Emmen Johann Heinrich Hartmann Maria Elisabeth Wessels Emmen   landbouwer, veenbaas, arbeider arbeidster
623 17-6-1906 17-7-1907 Hendrik Arling 1,08 m     Emmen Frans Arling Anna Maria Bentlage Emmen   landbouwer  
624 A-4  19-10-1863 17-8-1907 Herman Hendrik Wehkamp 43 m Anna Maria Jasken   Barger-Compascuum Herman Hendrik Wehkamp Catharina Margaretha Borgman Nieuw-Schoonebeek arbeider arbeider, landbouwer landbouwster, arbeidster
625 10-6-1907 19-8-1907 Maria Helena Lubbers / Lübbers 0,25 v     Emmen Johan Herman Lübbers Helena Borgmann Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
626 28-7-1907 5-9-1907 Maria Elisabeth Jansen 0,08 v     Emmen   Marie Anton(n)ette Jansen Emmen      
627 A-5  25-07-1837 21-9-1907 Maria Gesina/Gezina Husers 70 v Geert Hindrik/Hindrik Arling   Emmen Johann Hermann Hüsers Susanna Jansen Rutenbrock arbeider landbouwer, pachter landbouwer, pachter
628 3-9-1907 10-10-1907 Johann / Josef Rudolf Kuhl 0,08 m     Emmen Hendricus Kuhl Maria Gesina Lammers Emmen   arbeider arbeidster
629 A-6  30-05-1882 19-11-1907 Johan Herman Lubbers / Lübbers 25 m Helena Borgmann   Emmen Gerhard Heinrich Lübbers Maria Helena Ahlers Emmen landbouwer landbouwer, winkelier arbeidster
630 A-7  12-07-1837 22-11-1907 Anna Christina Ameln 70 v Johann Bernard Buseman Johann Wilhelm Joseph Cosse Emmen Johann Bernard Ameln Maria Elisabeth Wilken Lindloh arbeidster    
631 A-8  17-01-1836 19-12-1907 Bernard Heinrich Lüttel / Luddel / Luttel 71 m   Maria Catharina Schnieders Emmen Harm Berend Luttel Fenna Catharina Ahlers Schwartenberg landbouwer, Colonist Ackersleute, Colonist, schaapherder, arbeider Ackersleute, Colonist,  arbeidersche
632 A-9  13-02-1894 30-12-1907 Johann Wilhelm Jansen 13 m     Emmen Jan Jansen Maria Elisabeth Glasmeijer Vlagtwedde   arbeider arbeidster
633 10-6-1906 22-1-1908 Anna Maria Veringa / Feringa 1,58 v     Emmen Gerhard Heinrich Veringa Maria Helena Ottens Emmen   arbeider arbeidster
634 5-1-1908 2-2-1908 Maria Elisabeth Hartmann 0,08 v     Barger-Compascuum Johann Heinrich Hartmann Anna Helena Kramer Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
635 26-3-1908 26-3-1908   Muller 0 v     Emmen Frans Muller Maria Gesina Hake Emmen   arbeider, landbouwer landbouwster
636 A-10  27-01-1847 29-3-1908 Jan Damhuis 61 m Anna Tekla Wubben   Barger-Compascuum Feike Poppes Damhuis Aafke Jans Bruinsma Franeker arbeider, landbouwer, kooltjer/groentekweker  
637 14-4-1908 14-4-1908   Kramer 0 v     Emmen Jan Harm Kramer Maria Anna Wevers/Wewers Emmen   arbeider, grondwerker arbeidster
638 1907 17-4-1908 Herman Anton Kuhl 0,58 m     Emmen Bernard Rudolf Kuhl Anna Engelina Harmsen / Hermsen Emmen   arbeider arbeidster
639 24-4-1908 24-4-1908   Robben 0 m       Meijer Robben        
640 A-11  15-02-1878 10-5-1908 Bernhard Heinrich Harmsen / Hermsen 29 m     Emmen Johann Harmsen Anna Katharina Rolfes Schöninghsdorf arbeider landbouwer, arbeider  
641 4-2-1908 1-6-1908 Johannes Catrinus Zuidinga 0,25 m     Emmen Thomas Zuidinga Wilhelmina Maria Tobben Emmen   grofsmid, arbeider, smid, koffiehuishouder arbeidster
642 A-12  21-10-1830 1-7-1908 Anna Helena Brockmann / Broekman 77 v   Johann Bernard Mensen Emmen Joseph Brockmann Thecla Hoge Hebelermeer arbeidster Ackersleute Ackersleute
643 4-10-1904 9-7-1908 Jan Hendrik Rolfes 4 m     Emmen Johann Rolfes Anna Catharina Bos Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
644 A-13  05-05-1855 17-8-1908 Andreas San(d)ten 53 m Angela Adelheid Brink   Barger-Compascuum Johann Bernard Sandten Anna Margaretha Krüssel Altharen arbeider Ackersleute, Heuermann Ackersleute
645 A-14  17-10-1844 29-8-1908 Jan Harm Heller 62 m   Maria Anna Bentlage Emmen Jozef Heller Sine Griep Onstwedde landbouwer, arbeider    
646 B-15  24-07-1838 22-10-1908 Hermann Anton / Harm Harmsen / Hermsen 70 m   Margaretha Theresia Elizabeth Kaizer / Kaiser Emmen Hermann Heinrich Harmsen Helena Adelheid Tieben De Maten arbeider landbouwer, Colonist, arbeider  
647 7-5-1908 20-11-1908 Johann Hermannus / Johannes Harmanus Kappen 0,5 m     Emmen Herman Kappen Frederika Helena Scha(r)bos Emmen   arbeider arbeidster
648 B-16  17-02-1843 13-1-1909 Heinrich Joseph Speller 65 m Margaretha Hölscher   Emmen Lambert Speller Catharina Mensen Rutenbrock arbeider, landbouwer    
649 11-5-1908 14-2-1909 Jan Willem/Wilhelm Rolfes 0,75 m     Emmen Johann Burchard Rolfes Maria Margaretha Feringa Emmen   arbeider arbeidster
650 2-3-1909 2-3-1909   Beddinkhaus 0 v     Emmen Hermannes Beddinkhaus Henderica Maatje Emmen   arbeider  
651 B-17  24-09-1847 18-3-1909 Anna Maria Husers 61 v Johann Wilhelm Specken   Emmen Henrich / Henderikus Hüsers Maria Catharina Berken Hebelermeer dienstmeid, landbouwster Ackersmann Ackersfrau
652 25-4-1909 25-4-1909   Bruins / Bruns 0 v     Barger-Compascuum Hermann Heinrich Bruns / Bruins Maria Gesina Jasken Barger-Compascuum   arbeider arbeidster
653 B-18  28-11-1840 23-5-1909 Anleenke / Helena Brinkman 68 v Jan Hindrik Bruining   Barger-Compascuum Antoon Brinkman Annegrieta Pelstrink Odoorn arbeidster    
654 B-19  04-02-1849 30-5-1909 Jan Harm Heidotting 60 m Anna Margaretha Husers   Emmen Albert Heidotting Anna Margaretha Arends Dalen landbouwer, arbeider landbouwer, arbeider  
655 16-6-1909 20-6-1909 Anna Helena / Lena Gösling / Gossling 0,01 v     Emmen Bernard Jozef Gosling Maria Gebina Fischer Emmen   arbeider, landbouwer  
656 28-6-1909 14-7-1909 Johann Alexander Gerth 0,04 m     Emmen   Anna Margaretha Gerth Emmen     arbeidster
657 B-20  12-06-1855 28-9-1909 Maria Catharina Menke 54 v   Theodor Veenker Emmen Johann Bernard Menke Maria Helena Krüssell Hebelermeer arbeidster arbeider arbeidster
658 11-11-1901 14-12-1909 Johann Herman Koiter / Keuter 8 m     Emmen Gerhard Herman Koiter Anna Helena Mensen Emmen   arbeider arbeidster
659 B-21  27-06-1894 26-12-1909 Johann Bernard Hölscher 16 m     Emmen Bernard Heinrich Hölscher Anna Aleida Blom Emmen arbeider arbeider arbeidster
660 12-1-1910 12-1-1910   Muller 0 v     Emmen Frans Muller Maria Gesina Hake Emmen   arbeider, landbouwer  
661 15-2-1910 15-2-1910   Exel 0 m     Emmen Henderikus Exel Margaretha Kolmer Emmen   arbeider  
662 B-22  18-02-1882 17-2-1910 Margaretha Kolmer / Kollmer 27 v Henderikus Exel   Emmen Johann Brinkmann / Brickmann Maria Catharina Kolmer Emmen   smid, arbeider arbeidster
663 B-23  15-06-1845 21-2-1910 Maria Catharina Reis(s) 67 v Johann Joseph Borgmann   Emmen Otto Reis Anna Maria Adelheid Gerdes Lindloh   Ackersleute, Heuerleute Ackersleute, Heuerleute
664 B-24  08-05-1852 27-2-1910 Maria Adelheid Mensen 57 v   Johann Albert Ameln Emmen Joan Heinrich Menzen Anna Maria Tholen Hebelermeer arbeidster Ackersmann  
665 B-25  21-04-1830 9-3-1910 Maria Margaretha Buntken / Beentken / Beemker 79 v   Theodor Heinrich Nieters Emmen Johann Hermann Beentken Gesina Keuter Rutenbrock landbouwster landbouwer landbouwer
666 08-5-1909 31-3-1910 Anna Maria Kolmer / Kollmer 0,83 v     Emmen Johann Gerhard Kolmer Maria Adelheid Peters Emmen   arbeider arbeidster
667 28-3-1910 25-4-1910 Herman Heinrich Ellermann 0,08 m     Emmen Johann Hermann Ellermann Grietje Enninge Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
668 28-4-1910 28-4-1910   Robben 0 m     Emmen Jan Heinrich Robben Gesina Brijan Emmen   arbeider arbeidster
669 B-26  1832 3-6-1910 Rudolph Hebbelmann 78 m     Emmen     Lathen timmerman    
670 5-6-1908 24-6-1910 Johannes / Jan Prins 2 m     Emmen Jan Prins Trijntje Walda Emmen   arbeider arbeidster
671 25-4-1909 4-8-1910 Maria Catharina Hoffard 1 v     Emmen Bernardus Hendericus Hoffard Anna Adelheid Wessels Emmen   landbouwer, arbeider  
672 28-7-1906 22-8-1910 Anna Maria Meijer 4 v     Emmen Jan Hendrik Meijer Anna Alida de Groot Emmen   arbeider arbeidster
673 13-7-1908 7-9-1910 Maria Elisabeth Hartmann 2 v     Emmen Johann Heinrich Hartmann Maria Elisabeth Wessels Emmen   landbouwer, veenbaas, arbeider arbeidster
674 B-27  27-08-1834 22-10-1910 Jan Harm Kramer 76 m Anna Helena Fischer   Emmen Jan Geert Kramer Maria Gesina Vos Emmen landbouwer, arbeider    
675 B-28  31-07-1837 24-11-1910 Maria Gesina Koop 73 v Johann Hermann Heinrich Conen   Barger-Compascuum Frans Koop Adeleid Sielker Altenberge arbeidster, landbouwster Ackersleute Ackersleute
676 B-29  14-01-1888 25-11-1910 Maria Gezina/Gesina Buss / Busch 22 v     Emmen Johann Gerhard Buss Maria Anna Francisca Hüsers Emmen arbeidster arbeider arbeidster
677 1904 30-11-1910 Wilhelm / Willem Esders 6 m     Barger-Compascuum Johan Bernard Esders Maria Adelheid Tholen Hebelermeer   arbeider arbeidster
678 16-4-1910 3-12-1910 Helena Margaretha Mensen 0,58 v     Emmen Geert Hendrik Mensen Anna Nieters Emmen   landbouwer  
679 17-3-1910 27-12-1910 Johann Herman Kuhl 0,75 m     Emmen Hendricus Kuhl Maria Gesina Lammers Emmen   arbeider arbeidster
680 13-1-1910 3-1-1911 Bernard Georg Kuhl 0,917 m     Emmen Bernard Kuhl / Kühl Maria Gesina Schwenen / Scheven Emmen   arbeider arbeidster
681 21 Mrt  8-2-1911 21-3-1911 Johannes Gerhardus Georgius Gort 0,08 m     Emmen Antonius Gerhardus Gort Margaretha Tubben Emmen   timmerman  
682 31-1-1909 24-7-1911 Bernard Veringa / Feringa 2 m     Emmen Gerhard Heinrich Veringa Maria Helena Ottens Emmen   arbeider arbeidster
683 13-5-1911 14-8-1911 Rudolf Kuhl 0,25 m     Emmen Hendricus Kuhl Maria Gesina Lammers Emmen   arbeider arbeidster
684 26-6-1911 25-8-1911 Aleida Tubben / Többen 0,08 v     Emmen Jan Berend Tubben Maria Elisabeth Hake Emmen   arbeider arbeidster
685 22-3-1904 27-12-1911 Maria Helena Bolk 7 v     Barger-Compascuum Geert Hindrik Bolk Henderica Franke Emmen   arbeider arbeidster
686 9-9-1911 21-2-1912 Johann Wilhelm Lubbers / Lübbers 0,45 m     Emmen Johann Bernard Lübbers Anna Helena Schwieters Emmen   arbeider arbeidster
687 1-2-1912 22-2-1912 Maria Catharina Heller 0,06 v     Emmen Johan Bernard Heller Geertruida Ottens Emmen   arbeider, landbouwer  
688 C-30  28-12-1876 13-3-1912 Jan Hendrik Meijer 35 m Anna Alida de Groot   Emmen   Anna Helena Meijer Barger-Compascuum arbeider   arbeidster
689 28-2-1911 4-5-1912 Gerhardus Heller 1 m     Emmen Gerhardus Henderikus Heller Maria Regina Henderika Kramer Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
690 31-3-1912 5-8-1912 Frans Hölscher 0,42 m     Barger-Compascuum Johann Bernard Hölscher Maria Adelheid Pranger Emmen   landbouwer arbeidster
691 6-6-1912 2-9-1912 Auke Kremer 0,17 m     Emmen Frans Hinderik Kremer Grietje Rozema Emmen   arbeider arbeidster
692 6-6-1912 18-9-1912 Cornelis Kremer 0,25 m     Emmen Frans Hinderik Kremer Grietje Rozema Emmen   arbeider arbeidster
693 C-31  12-08-1832 28-10-1912 Johann Hermann Engelbert Berends 80 m   Maria Gesiena Tieben Barger-Compascuum Bernardus Henricus/Hindrik Berends Anna Maria Sievers/Siverts Meppen   Ackersmann, arbeider, dagloner Ackersleute, arbeidster
694 C-32  2-9-1891 2-12-1912 Herman Kracht 21 m     Emmen Heinrich Kracht Maria Elisabeth Büter/Buter Emmen arbeider winkelier, caféhouder, arbeider, koopman arbeidster
695 3-8-1911 14-1-1913 Joseph/Jozef Robben 1,42 m     Emmen Jan Heinrich Robben Gesina Brijan Emmen   arbeider arbeidster
696 20-1-1913 20-1-1913 Johan Rolfes 0 m     Emmen Johann Burchard Rolfes Maria Margaretha Feringa Emmen   arbeider arbeidster
697 30-10-1912 8-2-1913 Gerard Heinrich Linneman 0,25 m     Emmen Geert Harm Linnemann Maria Catharina Greve Emmen   landbouwer  
698 C-33  13-03-1846 19-2-1913 Jan Hindrik Berends / Berens 66 m Elisabeth Pranger Wilhelmina Ruten Emmen Bernardus Henricus/Hindrik Berends Anna Maria Sievers/Siverts Onstwedde landbouwer, dagloner, arbeider Ackersmann, dagloner, arbeider Ackersleute arbeidster
699 14-6-1912 15-6-1913 Herman Anton Kuhl 1 m     Emmen Bernard Rudolf Kuhl Anna Engelina Harmsen/Hermsen Emmen   arbeider arbeidster
700 C-34 Maria Gesina Harmsen 22-07-1840 24-6-1913 Maria Gesina Harmsen / Hermsen 72 v Johan Herman Nieters   Barger-Compascuum Gerhard Hermann Hermsen Regina Hasskamp Rutenbrock arbeidster, landbouwster landbouwer landbouwer
701 C-35  16-04-1863 30-8-1913 Anna Margaretha Bolmer 50 v Johann Herman Tiben   Emmen   Adelene Bolmer Hardenberg arbeidster   arbeidster
702 C-36  11-9-1855 31-8-1913 Johann Gerhard Book 57 m Sanna Harmsen   Barger-Compascuum Johann Book Maria Budde Wesuwe arbeider arbeider, landbouwer arbeidster
703 C-37  20-1-1901 5-9-1913 Johann Hermannus/Herman Hemel 12 m     Emmen Bernardus Gradus Hemel Maria Katrina Siebum Oranjedorp   arbeider arbeidster
704 23-12-1913 23-12-1913   Berens 0 v     Emmen Johan Bernard Berens Anna Margaretha/Grietje Wilken Emmen   landbouwer  
705 24-12-1913 24-12-1913   Arling 0 m     Emmen Johan Hermann Arling Helena Adelheid Bunten Emmen   landbouwer arbeidster
706 C-38  19-09-1893 28-12-1913 Jan Berend Kragt / Kracht 20 m     Emmen Johann Gerhard Kragt / Kracht Maria Adelheid Mensen Emmen arbeider landbouwer, winkelier  
707 31-1-1914 4-2-1914 Maria Schulte 0,01 v     Emmen Hermann Bernard Schulte Angela Heller Emmen   arbeider arbeidster
708 C-39  05-03-1834 9-2-1914 Bernard Heinrich Hartmann 79 m Josephina Friederika Maria van Bree Maria Elizabeth Reis Emmen Johann Heinrich Hartmann Phenenna Elisabeth Schlömer Rutenbrock landbouwer klompenmaker  
709 C-40  12-08-1887 27-3-1914 Jantje/Johanna Kroon 23 v Jan Hendrik Schulte   Emmen Berend Kroon Aaltje Dijk Odoorn dienstbode koopman arbeidster
710 C-41  20-03-1851 24-4-1914 Maria Adelheid Berens 63 v Johann Heinrich Bernsen / Berentzen   Emmen Ween Hinrich Helmers Anna Maria / Anna Gesina Berens Hebelermeer vroedvrouw    
711 C-42 Johann Hermann Nieters 10-10-1834 17-5-1914 Johann Hermann/Harm Nieters 79 m   Maria Gesina Harmsen Emmen Gerhardus Bernardus Nieters Helena Albers Neusustrum arbeider, landbouwer    
712 27-2-1907 24-5-1914 Johann Bernard Heinrich Wielage 7 m     Emmen Johann Hermann Wielage Helena Margaretha Arling Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
713 C-43 Wilhelm Joseph Scholte 23-08-1854 1-8-1914 Wilhelm Joseph Schulte / Scholte 59 m Maria Catharina Sulmann / Süelmann   Emmen Johann Heinrich Schulte Elisabeth Fullen Lindloh landbouwer landbouwer arbeidster
714 15-10-1913 17-8-1914 Geert / Gerardus Kramer 0,83 m     Emmen Jan Harm Kramer Maria Anna Wevers/Wewers Emmen   arbeider, grondwerker arbeidster
715 26-3-1911 29-10-1914 Johan Willem Eilering 3 m     Ter Apelkanaal Johannes Casparus Eilering Maria Antonette Jansen Emmen   winkelier, bakker, molenaar  
716 2-11-1914 2-11-1914   Bos 0 v     Emmen Jan Hendrik Bos Maria Margaretha Bentlage Emmen   arbeider arbeidster
717 C-44  22-07-1870 14-11-1914 Hermann Heinrich Berens 44 m Maria Adelheid Speller   Emmen Johan Herman Berens Maria Gesina Schleper Emmen landbouwer, arbeider landbouwer, arbeider landbouwster
718 D-45  3-8-1835 3-12-1914 Johann Gerhard Buss 79 m Maria Anna Francisca Hüsers   Barger-Compascuum Hermann Heinrich Buss Bernardina Sievers Hebelermeer arbeider Ackersleute Ackersleute
719 D-46  6-2-1832 4-2-1915 Maria Adelheid Brockmann / Broekman 82 v Johannes Hilleger   Barger-Compascuum Gerhard Heinrich Brockmann / Broekman Anna Margaretha / Maria  Leisdon(k) Hebelermeer   arbeider, Ackersmann  
720 9-3-1915 22-3-1915 Gesina Tekla Heller 0,02 v     Emmen Hermann Heinrich Heller Gesina Tekla Schoenmaker Emmen   landbouwer landbouwer
721 1914 5-4-1915 Gerhard Heinrich Wehkamp 0,75 m     Emmen Harmannus Henderikus Wehkamp Maria Elisabeth Schulte Emmen   arbeider arbeidster
722 13-4-1906 21-6-1915 Johannes / Jan Zuidinga 9 m     Groningen Thomas Zuidinga Wilhelmina Maria Tobben Emmen   grofsmid, arbeider, smid, koffiehuishouder arbeidster, landbouwster
723 6-3-1900 2-7-1915 Margaretha Wielage 15 v     Emmen Johann Hermann Wielage Helena Margaretha Arling Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
724 1-3-1915 22-7-1915 Johann Gerhard Linneman 0,33 m     Emmen Geert Harm Linnemann Maria Catharina Greve Emmen   landbouwer  
725 D-48  10-7-1876 8-8-1915 Hendrik Antoon Teiken / Teijken / Theijken 39 m     Emmen Heinrich Joseph Teiken Anna Angela Borgmann Emmen landbouwer landbouwer, arbeider  
726 D-49  24-10-1832 28-8-1915 Cornelis Ruijs 82 m Maria Tobia Kuhl   Emmen Cornelis Ruijs Maria Poppelaars Princenhage arbeider dagloner, arbeider huisvrouw
727 D-50  3-9-1839 31-8-1915 Willem Groen 76 m   Maria Katrina van der Ahe Emmen Steffen Groen / Grüne Fenna Marija Heine Odoorn schaapherder, arbeider    
728 D-51  18-1-1890 7-9-1915 Jan Harm Fischer 25 m     Emmen Gerhard Hermann Fischer Maria Elisabeth Lubbers Emmen arbeider arbeider arbeidster
729 D-52 Margaretha Angela Suelmann 15-01-1884 8-9-1915 Margaretha Angela Suelmann / Suhlmann 31 v Johan Gerhard Berens   Emmen Johann Wilhelm Suelmann Aleida Maria Cornelia Emmerink Emmen   landbouwer landbouwster
730 D-53  03-10-1836 14-9-1915 Grietje/Margaretha Amelen 78 v   Marten Bos Emmen Jurjen Amel(en) Anna Angela / Engel Wester Onstwedde landbouwster, arbeider arbeider arbeidersche
731 1915 2-10-1915 Johannes Gerardus Kolmer / Kollmer 0,25 m     Emmen Johann Gerhard Kolmer Maria Adelheid Peters Emmen   arbeider arbeidster
732 D-54  26-08-1836 21-11-1915 Heinrich Joseph Theijken / Teiken 79 m Maria Gezina Kramer Anna Angela Borgmann Emmen Anton Theijken Gesina Gerdes Schwartenberg landbouwer, arbeider landbouwer landbouwer
733 1915 6-12-1915 Johan Vries, de 0,67 m     Emmen Harm Hendrik Mulderij Cornelia de Vries Emmen     arbeidster
734 19-10-1914 26-12-1915 Margaretha Nieters 1 v     Emmen Johann Hermann Nieters Magrietha Conen Emmen   landarbeider arbeidster
735 D-55  27-11-1841 8-1-1916 Anna Margaretha Honkamp / Houkamp 74 v Johan Bernard Lindebas/Lindebar   Emmen Jan Harm Honkamp Hendrica Duim Ommen      
736 D-56  29-7-1844 5-2-1916 Johan Albert Einhaus / Eijnhaus 71 m Maria Angela Pranger   Emmen Gerhard Heinrich Einhaus Anna Maria Gesina Brockhaus Hesepertwist arbeider Colonist, Hoferbe  
737 13-10-1908 7-2-1916 Hermann Heinrich Heller 7 m     Emmen Johannes Gerhardus Heller Maria Anna Catharina Suelmann Emmen   arbeider arbeidster
738 D-57  7-3-1838 15-5-1916 Jan Harm Sulmann / Zoelman / Zuelman 78 m     Emmen Jan Geert Zoelman / Suelmann Helena Grete Smits Odoorn landbouwer landbouwer landbouwster
739 D-58  5-11-1852 21-5-1916 Euphemia Maria Overhoff 63 v Johann Gerhard Linnemann   Emmen Johann Heinrich Overhoff Anna Helena Korte Dankern arbeidster, landbouwster Ackersmann, Heuerleute Ackersfrau, Heuerleute
740 1913 23-5-1916 Henderikus/Hendrik Kuhl / Kühl 3 m     Emmen Geert Hendrik Kuhl / Kühl Helena Adelheid Harmsen/Hermsen Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
741 1915 27-5-1916 Willem Hendrik Conen 1 m     Emmen Herman Conen Maria Adelheid Berends Emmen   landbouwer landbouwster
742 5-7-1912 10-7-1916 Anna Kappen 4 v     Zwartemeer Herman Kappen Frederika Helena Scha(r)bos Zwartemeer   arbeider arbeidster
743 27-06-1845 14-7-1916 Johann Wilhelm Suelmann / Sulmann 71 m Aleida Maria Cornelia Emmerink   Barger-Compascuum Bernard Heinrich Suelmann Maria Margaretha Müller Rutenbrock landbouwer, arbeider landbouwer, Ackersleute landbouwer, arbeidster, Ackersleute
744 D-59  1-2-1841 23-7-1916 Margaretha Wilken 75 v Johann Heinrich Kollmer Anton Wilken | Bernard Heinrich Sulmann | Johann Heinrich Wielage Emmen Johann Bernhard Wilken Helena Einspannier Altenberge arbeidster Ackersleute Ackersleute
745 E-60  14-04-1833 28-8-1916 Johann Hermann Heinrich Conen 83 m   Maria Gesina Koop Emmen Johann/Jan Conen Maria Gesina Prins Altenberge landbouwer, arbeider Ackersleute Ackersleute
746 22-9-1916 22-9-1916 Thecla Brinkmann 0 v     Emmen   Thecla Brinkmann Emmen     dienstbode
747 E-61  5-2-1876 18-1-1917 Maria Regina Henderika Kramer 40 v Gerhardus Henderikus Heller   Emmen Jan Harm Kramer Anna Helena Fischer Odoorn arbeidster landbouwer, arbeider landbouwer, arbeidster
748 30-1-1916 5-2-1917 Johann Heinrich Bernsen 1 m     Emmen Johann Hermann Bernsen Fenne Margaretha Peters Emmen   arbeider arbeidster
749 11-8-1907 8-3-1917 Johan Nieters 9 m     Emmen Johann Hermann Nieters Magrietha Conen Emmen   landarbeider arbeidster
750 E-62  15-6-1882 25-3-1917 Johann Albert Meijer 34 m Anna Christina Fischer   Emmen Johann Bernard Meijer Helena Heidotting Hebelermeer landbouwer Colonist landbouwster, dienstmeid
751 6-8-1916 19-7-1917 Willem Bernsen 0,92 m     Emmen Johann Wilhelm Sijlvester Bernsen Susanna Margaretha Stroër Emmen   arbeider arbeidster
752 E-63 Gerhard Heinrich Arling 05-05-1836 30-7-1917 Gerhard Heinrich Arling 81 m   Maria Gesina Huizers / Hüsers Emmen Johann Theodor Arling Gesina Angela Göers Schwartenberg arbeider landbouwer landbouwer
753 30-1-1916 29-9-1917 Maria Adelheid Bernsen 1 v     Emmen Johann Hermann Bernsen Fenne Margaretha Peters Emmen   arbeider arbeidster
754 1914 27-11-1917 Maria Gezina/Gesina Husers 3 v     Emmen   Maria Gezina Husers Emmen     werkvrouw
755 14-12-1917 14-12-1917   Muller 0       Emmen Frans Muller Maria Gesina Hake Emmen   arbeider, landbouwer landbouwer
756 24-12-1917 26-12-1917 Berend Hendrik Berends 0,01 m     Emmen Willem Hendrik Berends Maria Elisabeth Heller Emmen   arbeider landbouwer, arbeidster
757 1917 18-1-1918 Maria Bruns 0,67 v     Fehndorf     Fehndorf      
758 E-64  27-9-1841 2-2-1918 Jan/Johan Harmsen 78 m   Anna Katharina Rolfes, Euphemia Maria Schulte Emmen Harm Hindrik Harmsen Aleid Tiben Emmen arbeider, landbouwer arbeider, landbouwer  
759 8-12-1916 21-5-1918 Johan Jozef / Josef Linneman 1 m     Emmen Johann Jozef Linnemann Margaretha Johanna Determan Emmen   arbeider arbeidster
760 E-65  8-3-1853 2-6-1918 Geert Boekholt / Bockholt 65 m   Annechien Drenth, Maria Catharina We(e)vers / Wewers Emmen Scholte Hindriks Boekhoud Lammegien Jans Bults Odoorn arbeider arbeider arbeidster
761 10-7-1918 27-7-1918 Gerhard Heinrich Kolmer / Kollmer 0,05 m     Emmen Johann Gerhard Kolmer Maria Adelheid Peters Emmen   arbeider arbeidster
762 E-66  31-1-1845 22-8-1918 Anna Elisabeth Wübkes / Wubkes / Wubker 73 v   Johann Hermann Sulmann Emmen Hermann Heinrich Wübker Anna Catharina Rolfes Neuringe      
763 E-67  15-11-1851 1-9-1918 Anna Helena Hölscher 67 v Bernard Georg Kuhl   Emmen Bernard Heinrich Hölscher Maria Adelheid Falke/Valke Hebelermeer arbeidster, landbouwster arbeider, Ackersmann, Colonist  
764 E-68  12-12-1849 28-9-1918 Gerhard Heinrich Lubbers / Lübbers 68 m Anna Helena Kosters Maria Helena Ahlers Emmen Hermann Lübbers Anna Brokmann Hebelermeer Colonist, landbouwer, winkelier    
765 E-69  13-11-1834 2-10-1918 Johann Franz Rass 83 m Elisabeth Hüsers Anna Maria Gesina Wewers Emmen Joannes Hermann Rass Anna Hase Strucklingen arbeider   arbeidster
766 27-10-1918 27-10-1918 Heinrich Lingenaar 0,003 m     Emmen Johannes Gerardus Lingenaar Maria Gesina Klone Emmen   arbeider arbeidster
767 E-71 maria thecla elisabeth hartmann 16-11-1893 8-11-1918 Maria Thecla Elisabeth Hartmann 24 v     Emmen Johann Heinrich Hartmann Maria Elisabeth Wessels Emmen arbeidster landbouwer, veenbaas, arbeider arbeidster
768 E-70 Maria Elisabeth Wessels 15-02-1870 8-11-1918 Maria Elisabeth Wessels 48 v Johann Heinrich Hartmann   Emmen Johann Heinrich Wessels Maria Tecla Ottens Emmen arbeidster landbouwer, arbeider landbouwster, dienstmeid, arbeidster
769 E-72  5-1-1907 10-11-1918 Wilhelmina Maria Suelmann 11 v     Barger-Compascuum Bernard Rudolf Sulmann Anna Gertrud Bruns Barger-Compascuum   landbouwer  
770 1917 11-11-1918 Maria Elisabeth Kuhl 1 v     Emmen Jan Harm Kuhl Maria Trijntje Peters Emmen   arbeider arbeidster
771 E-73  7-9-1888 12-11-1918 Maria Adelheid Pasken 30 v Johannes Henderikus Lohuis   Barger-Compascuum Hermann Pasken Anna Maria Schulte Lindloh arbeidster arbeider  
772 E-74  22-7-1894 13-11-1918 Johan Herman Teiken 24 m Maria Gesina Peter   Emmen Heinrich Anton Teiken Anna Gesina Brink Emmen arbeider arbeider arbeidster
773 4-2-1912 14-11-1918 Johann Hermann Heinrich Conen 5 m     Emmen Herman Conen Maria Adelheid Berends Emmen   landbouwer landbouwster
774 E-76  2-11-1893 15-11-1918 Geert/Gerard Husers 25 m Femke Martens   Barger-Compascuum Jan Husers Maria Helena Nieters Emmen arbeider landbouwer, arbeider  
775 E-75  24-2-1901 15-11-1918 Herman Heinrich Rolfes 17 m     Emmen Johann Burchard Rolfes Maria Margaretha Feringa Emmen arbeider arbeider arbeidster
776 E-77 Johann Bernard Mensen 28-09-1887 15-11-1918 Johann Bernard Mensen 31 m Euphemia Maria Scherpen   Smilde Hermann Bernhard Heinrich Mensen Josefina Burken / Burke Schoninghsdorf arbeider, landbouwer arbeider, landbouwer  
777 E-78  9-5-1900 16-11-1918 Maria Helena/Lena Scholte 18 v     Barger-Compascuum Gerhard Heinrich Schulte Maria Elisabeth Hartmann Emmen arbeidster landbouwer landbouwster, arbeidster
778 14-6-1916 19-11-1918 Jan Geert Lubbers 2 m     Emmen Herman Albert Lubbers Dina Buss Emmen   arbeider arbeidster
779 29-2-1916 28-11-1918 Angela Johanna Katharina / Catharina Tiben 2 v     Emmen Hendrik Jozef Tiben Anna Pasken Emmen   arbeider arbeidster
780 E-79  15-02-1890 7-12-1918 Helena Robben 28 v Marten Westerveld   Nieuw-Dordrecht Bernard Heinrich Robben Aaffien Moes Barger-Oosterveld arbeidster   arbeidster
781 29-5-1917 11-12-1918 Anna Maria Hölscher 1 v     Emmen Bernard Heinrich Hölscher Anna Maria Mensen/Menzen Emmen   arbeider arbeidster
782 F-80  26-11-1854 17-12-1918 Susanna/Sanke Aleid Wielage 64 v   Johannes Hermannus Zwake Emmen Geert Hindrik Wielage Maria Helena Segbers Onstwedde landbouwster, arbeidster   landbouwster
783 F-81  11-7-1854 2-1-1919 Anna Gertrudis Gerdes 64 v Jan Berend Rohling Bernhard Wilhelm Heinrich Schulting Emmen Johann Hermann Gerdes Anna Walburgis Kleemann / Clements Lindloh landbouwster, arbeidster landbouwer, arbeider arbeidster, dienstmeid
784 F-82  27-9-1834 16-1-1919 Johann Heinrich Gebbeken 84 m Anna Geertruida Luttel   Emmen Johann Heinrich Gebbeken Maria Elisabeth Krüssell Hebelermeer landbouwer, kerkmeester Ackersleute Ackersleute
785 31-1-1919 12-2-1919 Johann Albertus Hemme 0,03 m     Emmen Johan Wilhelm Hemme Anna Adelheid Bernsen/Berendsen Emmen   fabrieksarbeider arbeidster
786 3-1-1917 19-3-1919 Arnoldus Henderikus Westen 2 m     Emmen Arnoldus Johannes Westen Maria Margaretha Ottens Emmen   timmerman  
787 F-83  14-5-1871 19-3-1919 Angela Heller 47 v Hermann Bernhard Schulte / Scholte   Emmen Jan Harm/Herman Heller Maria Anna Bentlage Onstwedde arbeidster landbouwer, arbeider arbeidster
788 11-6-1918 29-3-1919 Alida Schiphouwer 0,75 v     Emmen Gerrit / Gerhard Schiphouwer Anna Gezina Schoenmaker / Anna Gesine Schuhmaker Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
789 11-3-1919 30-3-1919 Anna Maria Margaretha Hölscher 0,04 v     Emmen Bernard Heinrich Hölscher Anna Maria Mensen/Menzen Emmen   arbeider arbeidster
790 F-84  7-7-1889 6-6-1919 Geert Wolters 29 m     Emmen Jan Hendrik Wolters Maria Elisabeth Zaan Emmen arbeider arbeider arbeidster
791 F-85  23-7-1847 10-6-1919 Anna Tekla/Thecla Wubben / Wübben 71 v   Jan Damhuis Emmen Geert Hendrik Wubben Maria Anna Keuter / Kuiter Odoorn landbouwster, arbeidster    
792 1918 1-7-1919 Martje Holle 0,13 v     Emmen Jan Reinder Holle Albertje de Veen Emmen   arbeider arbeidster
793 F-86  6-3-1841 15-9-1919 Johann Joseph Borgmann 78 m   Maria Catharina Reis Emmen Hermann Heinrich / Harm Hendrik Borgmann Anna Angela Wilken Wesuwe   Wirth, Kaufmann, Ackersleute Kauf- und Ackersleute, landbouwster
794 F-87  5-10-1841 1-10-1919 Nicolaas Muller 77 m Grietjen Arends Anna Margaretha Greeven / Greve Emmen Nicolaas Muller Margaretha Buter Emmen landbouwer landbouwer landbouwer
795 G-88 Rudolf Rolfes 13-07-1840 31-10-1919 Rudolf Rolfes 79 m Maria Margaretha Bergman   Emmen Johann Rolfes Maria Gesina Eiken Rutenbrock arbeider, tuinman dienstknecht, Ackersmann, Ackersleute dienstmeid, Ackersleute, landbouwer
796 9-11-1919 12-11-1919 Anna Gesina Hemme 0,01 v     Emmen Johan Wilhelm Hemme Anna Adelheid Bernsen/Berendsen Emmen   fabrieksarbeider arbeidster
797 1916 25-12-1919 Koert Nicolaas Smit 3 m     Barger-Compascuum Anne Smit Grietje de Groote Emmen   arbeider arbeidster
798 1919 21-1-1920 Anna Margaretha Theijken 0,67 v     Emmen Jan Willem Theijken Anna Aleida Muller Emmen   arbeider arbeidster
799 10-8-1915 24-1-1920 Jan Willem Suelmann 4 m     Barger-Compascuum Jan Berend Suelmann Anna Angela Theijken Emmen   arbeider arbeidster
800 27-2-1920 27-2-1920   Groot, de 0       Emmen Harm de Groot Maria Helena Snijders Emmen   arbeider arbeidster
801 19-3-1920 19-3-1920   Scholte 0       Emmen Jan Geert/Gerard Scholte Maria Margaretha Muller Emmen   arbeider  
802 G-89  11-6-1837 19-3-1920 Maria Angela Over 80 v   Berend Hendrik Arling Emmen Gerhard Over Maria Margaretha Gröninger Rutenbrock arbeidster landbouwer landbouwer
803 02-1920 2-4-1920 Bernard Heinrich Suelmann 0,12 m     Emmen Franciscus Suelmann Maria Margaretha Alers Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
804 G-90 maria antoinette jansen 11-03-1888 4-4-1920 Maria Antonette / Antonnette Jansen 32 v Johannes Casparus Eilering   Emmen Jan Jansen Maria Elisabeth Glasmeijer Vlagtwedde   arbeider arbeidster
805 19-5-1910 14-4-1920 Geert Hendrik Rolfes 9 m     Barger-Compascuum Johann Rolfes Anna Catharina Bos Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
806 G-91  3-3-1896 15-4-1920 Johan Herman Rolfes 24 m Catharina Margaretha Wehkamp   Emmen Johann Burchard Rolfes Maria Margaretha Feringa Emmen arbeider arbeider arbeidster
807 02-1920 16-4-1920 Johan Herman Hendrik / Harm Conen 0,17 m     Emmen Herman Conen Maria Adelheid Berends Emmen   landbouwer landbouwster
808 02-1920 19-4-1920 Maria/Marie Heine 0,17 v     Emmen Herman Heine Anna Helena Wessel Emmen   arbeider arbeidster
809 04-1920 4-5-1920 Anna Margaretha Siekman 0,08 v     Emmen Wilhelm Siekman Anna Gesina Rohling Emmen   arbeider arbeidster
810 2-2-1914 1-6-1920 Machiel/Michiel Wolters 6 m     Emmen Machiel Wolters Matje Weevers Vlagtwedde   arbeider arbeidster
811 G-92  24-10-1881 5-6-1920 Anna Angela Theijken / Teijken 38 v Jan Berend Suelmann   Emmen Heinrich Joseph Theijken Maria Gesina Kramer Emmen arbeidster arbeider, landbouwer arbeidster
812 23-5-1920 15-7-1920 Maria Elisabeth Zaan 0,13 v     Emmen Berend Hendrik Zaan Anna Angela Amel Emmen   arbeider arbeidster
813 G-93  8-5-1848 3-12-1920 Maria Angela Pranger 72 v   Albert Einhaus Emmen Hermann Heinrich Pranger Maria Adelheid Grüter Landegge arbeidster landbouwer landbouwster, arbeidster
814 II-C-2  18-12-1920 12-1-1921 Johan Bernard Linnemann 0,06 m     Emmen Jan Willem Linneman Christina Bernardina Determann Emmen   landbouwer  
815 G-94  6-11-1852 25-1-1921 Maria Anna Francisca Husers 68 v   Johann Gerhard Buss Emmen Johann Heinrich Husers Maria Gebina/Gebine Robben Hebelermeer arbeidster arbeider, Ackersleute arbeidster, Ackersleute
816 II-C-3  1920 28-2-1921 Anna Katharina Rass 1 v     Emmen Berend Hendrik Rass Maria Katharina Mensen Emmen   arbeider arbeidster
817 II-C-4  03-1921 31-3-1921 Johannes/Jan Rolfes 0,04 m     Emmen Rudolf Rolfes Maria Catharina Bruns Emmen   arbeider arbeidster
818 G-95  27-11-1865 13-4-1921 Maria Elizabeth Gepken 55 v Rudolph Hake   Barger-Compascuum Bernard Lukas Gepken Anna Angela Visscher / Fischer Barger-Oosterveld arbeidster, landbouwster landbouwer landbouwster
819 II-C-5  13-4-1921 13-4-1921   Bernsen 0       Emmen Johann Wilhelm Sijlvester Bernsen Susanna Margaretha Stroër Emmen   arbeider arbeidster
820 G-96  6-1-1897 30-4-1921 Gerhard/Gerard Heinrich Schulte/Scholte 24 m     Emmen Johann Hermann Schulte Maria Helena Hoffmann Emmen schoenmaker landbouwer landbouwster
821 G-97  27-1-1848 9-5-1921 Johann Bernard Linnemann 73 m Maria Adelheid Mestemaker Helena Fisker / Fischer Emmen Wilhelm Linnemann Adelheid Fresken Hebelermeer arbeider, landbouwer Colonist Colonist
822 II-C-6  4-6-1921 4-6-1921   Heine / Heijne 0       Emmen Herman Heine Anna Helena Wessel Emmen   arbeider arbeidster
823 VI-A-1  21-6-1921 21-6-1921   Backs 0       Emmen Herman Brand Helena Aleida Backs Emmen   arbeider arbeidster
824 VI-A-1  23-6-1921 23-6-1921   Hake 0       Emmen Bernard Heinrich Hake Anna Helena Kragt Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
825 II-C-7  1921 15-7-1921 Maria Adelheid Kuhl / Kühl 0,17 v     Emmen Geert Hendrik Kuhl / Kühl Helena Adelheid Harmsen / Hermsen Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
826 II-C-8  6-10-1919 31-8-1921 Anton Bernsen 1 m     Emmen Johann Wilhelm Sijlvester Bernsen Susanna Margaretha Stroër Emmen   arbeider arbeidster
827 II-C-9  1921 1-9-1921 Hermann Heinrich Kuhl 0,25 m     Emmen Jan Harm Kuhl Maria Catharina / Trijntje Peters Emmen   arbeider arbeidster
828 II-C-10  1919 21-9-1921 Herman Anton Berken / Barken 2 m     Emmen Gerhard Heinrich Berken Catharina / Trijntje Nieman Emmen   arbeider arbeidster
829 G-98  1862 18-12-1921 Maria Elisabeth Conen 59 v Johann Heinrich Berken   Emmen Gerhard Heinrich Conen Anna Maria Büter Altenberge arbeidster smid  
830 II-C-11  1916 27-12-1921 Maria Robben 5 v     Emmen Jan Heinrich Robben Gesina Brijan Emmen   arbeider arbeidster
831 29-06-1858 28-12-1921 Berend Hendrik Heidotting 63 m     Coevorden Albert Heidotting Anna Margaretha Arends Dalen landbouwer, arbeider landbouwer, arbeider  
832 II-G-99 Maria Margaretha Bergmann 04-10-1843 14-1-1922 Maria Margaretha Bergmann 76 v   Rudolf Rolfes Barger-Compascuum Burchard Bergmann Angela Kröger Dankern arbeidster Ackersleute, Heuerleute Ackersleute, Heuerleute
833 V-A-1  20-7-1854 14-1-1922 Tekla Berken / Barken 67 v Egbert Alberts Lubbers   Barger-Compascuum Hermann Anton Berken / Barken Anna Elisabeth Nijenstein / Neenste(i)n / Veenstein Odoorn arbeidster    
834 V-A-2  25-3-1903 17-1-1922 Anna Adelheid/Aleida Schulte/Scholte 18 v     Emmen Gerhard Heinrich Schulte Maria Elisabeth Hartmann Emmen   landbouwer landbouwster, arbeidster
835 13-03-1874 2-2-1922 Jan Geert/Gerard Scholte 47 m Maria Margaretha Muller   Groningen Bernard Heinrich Scholte Maria Helena Veen Mussel arbeider    
836 II-C-12  9-1-1922 4-3-1922 Johann Rudolf Carl/Carel Greve 0,13 m     Emmen Frans Henderikus Greve Maria Angela Schulting Emmen   arbeider arbeidster
837 V-A-4  06-11-1840 13-3-1922 Johann Hermann / Johan Harm Berens 81 m Maria Kol(l)mer Maria Gesina Schleper Emmen Johann Hermann Berens Anna Maria Veltrop Hebelermeer landbouwer, arbeider kleermaker, Ackersleute Ackersleute
838 V-A-5  11-8-1838 7-4-1922 Herman Hendrik Wehkamp 83 m   Catharina Margaretha Borgman Emmen Herman Heinrich Wehkamp Gesina Aleida Bultel Hardenberg landbouwer, arbeider landbouwer  
839 V-A-6 maria margaretha hartmann 11-9-1903 19-4-1922 Maria Margaretha Hartmann 18 v     Emmen Johann Heinrich Hartmann Maria Elisabeth Wessels Emmen   landbouwer, veenbaas, arbeider arbeidster
840 II-C-13  3-2-1921 24-4-1922 Johann Heinrich Bernsen 1 m     Emmen Johann Hermann Bernsen Fenne Margaretha Peters Emmen   arbeider arbeidster
841 V-A-7  7-8-1850 14-5-1922 Maria Catharine Smits / Schmits 71 v   Gerhardus de Groot Barger-Compascuum Jan Hendriks Smits / Johann Heinrich Schmitz Anna ter Heijden / ter Heiden Odoorn dienstmeid kleermaker  
842 V-A-8  25-7-1906 31-5-1922 Fenne Maria Schulte/Scholte 15 v     Emmen Gerhard Heinrich Schulte Maria Elisabeth Hartmann Emmen   landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
843 II-C-14  1917 30-6-1922 Anna Maria Elisabeth Wolters 5 v     Emmen Machiel Wolters Matje Weevers / Wevers Emmen   arbeider arbeidster
844 V-A-9  1897 27-7-1922 Maria Angela Cramer 25 v     Emmen Johan Heinrich Cramer Anna Margaretha Normann / Noorman Hebelermeer arbeidster landbouwer, arbeider arbeidster
845 V-A-10  20-11-1843 29-8-1922 Johann Heinrich Berken 78 m   Maria Helena Broekman/Brockmann | Maria Elisabeth Conen Emmen Hermann Anton Berken / Barken Anna Elisabeth Nijenstein / Neenste(i)n / Veenstein Neuringe arbeider    
846 II-C-15  30-4-1919 18-9-1922 Johannes Jozef Linnemann 3 m     Barger-Compascuum Johann Jozef Linnemann Margaretha Johanna Determan Emmen   arbeider arbeidster
847 V-A-11  13-7-1901 1-10-1922 Maria Helena / Lena Brinkman(n) 21 v     Emmen Albert Brinkman(n) Maria Gebina Fischer Barger-Oosterveen   landbouwer, arbeider arbeidster
848 II-C-16  24-10-1922 27-10-1922 Maria Adelheid Wubben / Wübben 0,01 v     Emmen Gerhard Heinrich Wübben Maria Helena Linnemann Emmen   landbouwer, arbeider arbeidster
849 II-C-17  3-2-1922 6-11-1922 Johan Bernard Hölscher 0,75 m     Emmen Johann Bernard Hölscher Maria Helena Bruns Emmen   arbeider arbeidster
850 VI-A-2  19-11-1922 19-11-1922   Hake 0       Emmen Bernard Lucas Hake Maria Magaretha Wübben Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, dienstmeid
851 VI-A-3  11-12-1922 11-12-1922   Lubbers 0       Emmen Jan Hendrik Lubbers Thecla Brinkmann Emmen   arbeider arbeidster, dienstbode
852 V-A-12  11-5-1855 18-12-1922 Hermann Heinrich Suelman 67 m Maria Helena Bentlage   Barger-Compascuum Johann Bernard Suelmann Maria Elisabeth Hilling Lindloh landbouwer, arbeider landbouwer landbouwer
853 V-A-13-a  1915 22-1-1923 Elisabeth Munnik, de 8 v     Emmen Johannes Franciscus de Munnik Cornelia Maria Aleida Bruins Emmen   arbeider arbeidster
854 II-C-18  01-1923 7-2-1923 Hendrik Joseph Robben 0,08 m     Emmen Heinrich Joseph Robben Angela Nusse Emmen   arbeider arbeidster
855 V-A-13-b  28-03-1843 9-2-1923 Maria Thecla Bücking 79 v   Harm Hindrik Kramer Barger-Compascuum Johann Bücking Margaretha Elisabeth Ehrens Heede     arbeidster
856 II-C-19  1921 10-2-1923 Wilhelmina Catharina Hölscher 2 v     Emmen Gerhardus Hölscher Maria Elisabeth Speller Emmen   arbeider arbeidster
857 V-X-1  15-7-1922 10-2-1923 Johann Bernard Wilken 0,5 m     Emmen Jan Wilken Maria Elizabeth Suelmann Emmen   arbeider arbeidster
858 V-B-14  17-2-1863 23-2-1923 Johann Rolfes 60 m Anna Catharina Bos   Emmen Johann Hermann Rolfes Maria Kemper Bockholt landbouwer, arbeider arbeider  
859 V-X-2  1922 24-2-1923 Johann Gerardus Langes 1 m     Emmen Hendrikus Johannes Langes Maria Elisabeth Schoo Emmen   arbeider dienstbode, arbeidster
860 V-X-3  02-1923 27-2-1923 Maria Aleid Klöne / Klönne 0,03 v     Emmen Frans Klöne / Klönne Johanna Maria van Rijswijk Emmen   arbeider arbeidster
861 V-X-4  12-1922 20-4-1923 Anna Gesina Esders 0,33 v     Emmen Stephan Heinrich Esders Maria Helena Schiphouwer Emmen   landbouwer  
862 VI-A-4  13-5-1923 13-5-1923   Fischer 0       Barger-Compascuum Johannes Fischer Maria Geziena Wilken Emmen   landbouwer, arbeider arbeidster
863 V-B-15  5-11-1905 22-5-1923 Maria Helena Schiphouwer 17 v Stephan Heinrich Esders   Barger-Compascuum Gerrit / Gerhard Schiphouwer Anna Gezina Schoenmaker / Anna Gesine Schuhmaker Haren   landbouwer, arbeider, bakker landbouwster, arbeidster
864 V-X-5  26-12-1917 6-6-1923 Maria Elisabeth Heller 5 v     Emmen Johannes Gerhardus Heller Maria Anna Catharina Suelmann Emmen   arbeider arbeidster
865 V-X-6  25-2-1922 16-6-1923 Anna Maria Heller 1 v     Emmen Johannes Gerhardus Heller Maria Anna Catharina Suelmann Emmen   arbeider arbeidster
866 V-X-7  16-8-1922 20-6-1923 Johann Willem Bernsen 0,83 m     Emmen Johann Hermann Bernsen Fenne Margaretha Peters Emmen   arbeider arbeidster
867 V-B-16  24-10-1902 3-7-1923 Anna Maria Schulte/Scholte 20 v     Emmen Johann Hermann Schulte Maria Helena Hoffmann Emmen   landbouwer landbouwster
868 V-X-8  13-3-1923 11-7-1923 Johann Hermann Nieters 0,25 m     Barger-Compascuum Theodoor Heinrich Nieters Anna Maria Heller Emmen   arbeider arbeidster
869 V-B-17  21-1-1846 17-8-1923 Anna Maria Kolmer / Kollmer 77 v   Johann Frans Brockmann, Johann Hermann Vedder, Johann Hermann Berens Emmen Johann Hermann Kollmer | Johann Hermann Berens | Johann Hermann Vedder Catharina Hüsers Hebelermeer arbeidster Ackersleute Ackersleute
870 V-X-9  1922 28-10-1923 Jan Bernard Heine 1 m     Barger-Compascuum Johann Bernhard Heine Jansina Smit Emmen   arbeider, chauffeur, ambtenaar arbeidster
871 V-X-10  6-12-1923 6-12-1923   Louwes 0       Emmen Albert Louwes Anna Angela Oosterrood Emmen   arbeider arbeidster
872 V-X-11  1922 30-12-1923 Anna Maria Kuhl 1 v     Emmen   Maria Helena Kuhl Emmen     arbeidster
873 V-X-12  31-8-1923 6-1-1924 Gerard Tiben 0,33 m     Emmen Gerard Heinrich Tiben Maria Katharina Backs Emmen   arbeider arbeidster
874 VI-A-5  8-1-1924 8-1-1924   Wubben / Wübben 0       Emmen Gerhard Heinrich Wübben Maria Helena Linnemann Emmen   landbouwer, arbeider arbeidster
875 VI-A-6  16-1-1924 16-1-1924   Lubbers 0       Emmen Jan Hendrik Lubbers Thecla Brinkmann Emmen   arbeider arbeidster, dienstbode
876 V-B-18  1853 8-3-1924 Maria Gesina Jansen 71 v     Emmen Gerhard Heinrich Jansen Anna Gebina Evers Rutenbrock   landbouwer landbouwer
877 V-X-13  02-1924 4-4-1924 Helena Johanna Hendrika Groot, de 0,17 v     Emmen Johannes Henderikus de Groot Maria Winters Emmen   koopman, winkelier  
878 V-B-19  29-10-1843 12-4-1924 Heinrich Anton Kohnken 80 m Maria Thecla Wubbels   Emmen Hermann Heinrich Konken Catharina Margaretha Sanders Werpeloh arbeider    
879 V-X-14  1923 17-4-1924 Johann Heinrich Kuipers 1 m     Emmen Jan Kuipers Maria Margaretha Cramer Emmen   arbeider arbeidster
880 V-X-15 Wilhelm Joseph Dijck 17-12-1923 23-4-1924 Wilhelm Joseph/Josef Dijck 0,25 m     Emmen Johannes Henderikus Dijck Maria Elizabeth Schulte Emmen   arbeider arbeidster
881 V-B-20  25-07-1850 23-4-1924 Maria Elisabeth Büter 73 v   Heinrich Kracht Emmen     Rütenbrock      
882 V-X-16  1918 24-4-1924 Johan Rudolf Tholen 6 m     Emmen Johan Bernard / Jan Berend Tholen Elisabeth Wolters Emmen   arbeider arbeidster
883 V-X-17  24-4-1924 19-5-1924 Johan Lohuis 0,06 m     Barger-Compascuum Johannes Henderikus Lohuis Catharina Josefina Ungruh Emmen   arbeider arbeidster
884 V-X-18  1923 1-6-1924 Maria Helena Gösling / Gosling 1 v     Emmen Bernard Jozef Gosling Maria Gebina Fischer Emmen   arbeider, landbouwer  
885 V-X-19  8-1-1924 12-6-1924 Joseph Wubben / Wübben 0,42 m     Emmen Gerhard Heinrich Wübben Maria Helena Linnemann Emmen   landbouwer, arbeider arbeidster
886 V-B-22  27-3-1852 27-6-1924 Maria Tobia Kuhl 72 v   Johann Bernard Wessels, Bernard Herman Arens, Cornelis Ruis Emmen Johann Heinrich Kuhl Maria Helena Kosse Meppen arbeidster, landbouwster arbeider, Heuermann, Ackersleute arbeidster, Ackersleute
887 V-B-21  19-1-1857 27-6-1924 Marijzien / Maria Gesina Wolters 67 v Johannes Rudolph Kuhl   Emmen Jan Geert Wolters Tecla Zuidinga Westerwolde arbeidster, dienstmeid arbeider, landbouwer arbeidster, dienstmeid
888 V-B-23  5-12-1853 28-7-1924 Maria Adelheid Mestemaker 70 v   Johann Bernard Linneman Compascuum Jozef Mestemaker Anna Maria Groenhage Emmen arbeidster, landbouwster arbeider arbeidster, landbouwster
889 V-X-20  1924 7-8-1924 Rudolf Holle / Hollen 0,75 m     Emmen Jan Reinder Holle / Hollen Anna Maria Welling Emmen   arbeider arbeidster
890 VI-A-7  7-9-1924 7-9-1924   Bernsen 0       Emmen Johann Wilhelm Sijlvester Bernsen Susanna Margaretha / Margaretha Katharina Stroër Emmen   arbeider arbeidster
891 V-B-24   08-12-1894 24-10-1924 Johan Heinrich Schulte/Scholte 29 m     Emmen Gerhard Heinrich Schulte Maria Elisabeth Hartmann Emmen arbeider arbeider, landbouwer landbouwster, arbeidster
892 V-X-21  1924 15-11-1924 Hermine Catharina Elisabeth Tiben 0,02 v     Emmen Hendrik Joseph Tiben Maria Theresia Gebbe/Gebken Emmen   arbeider arbeidster
893 VI-A-8  1-12-1924 1-12-1924   Groot, de 0       Barger-Compascuum Johannes Herman de Groot Helena Christina Winters Emmen   koopman, winkelier, arbeider arbeidster
894 V-B-25  02-10-1880 25-1-1925 Maria Helena Pranger 44 v     Emmen Albert Einhaus Maria Angela Pranger Emmen arbeidster arbeider arbeidster
895 V-B-26  18-12-1899 26-1-1925 Jan Harm/Herman Schulte / Scholte 25 m     Emmen Johann Hermann Schulte Maria Helena Hoffmann Emmen landbouwer landbouwer, arbeider landbouwster
896 V-X-22  1920 12-2-1925 Lambertus Herman Kuhl 5 m     Barger-Compascuum Jan Harm Kuhl Maria Trijntje Peters Emmen   arbeider arbeidster
897 V-X-23  1923 16-4-1925 Maria Elisabeth Kuhl 2 v     Emmen Jan Harm Kuhl Maria Trijntje Peters Emmen   arbeider arbeidster
898 V-Y-1  1914 18-4-1925 Johan Berken 11 m     Emmen Berend Hendrik Berken Engel Brickmann / Brinkman Emmen   arbeider arbeidster
899 V-D-1  3-10-1885 25-4-1925 Maria Trijntje / Catharina Peters 39 v Jan Harm Kuhl   Emmen Lambertus Hermannus Peters Maria Elisabeth Holscher Emmen arbeidster arbeider, kanaalgraver arbeidster
900 V-D-2  24-10-1889 28-4-1925 Jan Herman / Harm Kuhl 35 m   Maria Trijntje Peters Emmen Bernard Georg Kuhl Anna Helena Hölscher Barger-Compascuum arbeider arbeider, dienstknecht, landbouwer arbeidster, landbouwster
901 V-D-3  7-8-1845 12-5-1925 Bernard George / Georg Kuhl 79 m   Anna Helena Hölscher   Johann Heinrich Kuhl Maria Helena Kosse Wesuwe arbeider, dienstknecht, landbouwer arbeider, Heuermann, Ackersleute Ackersleute, Arbeidster
902 V-Y-2  19-5-1925 19-5-1925 Willem Bernsen 0 m     Emmen Johann Hermann Bernsen Fenne Margaretha Peters Emmen   arbeider arbeidster
903 1923 30-5-1925 Johann Bernard/Bernard Johan Bruns 2 m     Zwolle Johann Heinrich Bruns Maria Elisabeth Holscher Emmen   veenarbeider  
904 V-X-3  1920 25-7-1925 Johann Gerhard Klöne 5 m     Emmen Frans Klöne Johanna Maria van Rijswijk Emmen   arbeider arbeidster
905 V-B-4  17-10-1837 27-7-1925 Anna Helena Fischer 87 v   Jan Harm Kramer Emmen Bernard Heinrich Fischer Anna Catharina Exel Düneburg arbeidster, landbouwster Ackersleute Ackersleute
906 V-X-4  1925 21-8-1925 Herman Heine / Heijne 0,17 m     Emmen Johannes Bernardus Heijne / Heine Helena Aleida Beddinkhaus Emmen   arbeider arbeidster
907 V-B-5  22-3-1886 20-10-1925 Maria Elisabeth Heller 39 v Willem Hendrik Berends   Emmen Johan Bernard Heller Anna Margaretha Soelman / Suelmann Onstwedde landbouwster arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
908 V-X-5  1924 14-12-1925 Anna Helena Robben 1 v     Emmen Geert Harm Robben Geertruida Gerth Emmen   arbeider arbeidster
909 V-B-6  18-01-1839 19-12-1925 Johann Bernard Backs 86 m Anna Margaretha Rass / Falke   Emmen Johan Bernard Backs Anna Maria Leisdon Hebelermeer arbeider, landbouwer Ackersleute Ackersleute
910 V-B-7  7-5-1862 27-12-1925 Maria Helena Hoffmann 63 v Johann Hermann Schulte / Scholte   Barger-Compascuum Johan Wilhelm Hoffmann Anna Maria Jansen Lindloh landbouwster arbeider, landbouwer landbouwster
911 V-Y-6  23-11-1918 15-2-1926 Hermann Heinrich Hölscher 7 m     Emmen Johann Bernard Hölscher Maria Helena Bruns / Bruins Emmen   arbeider arbeidster
912 V-D-8  27-1-1846 28-3-1926 Maria Helena Uhlen 89 v   Engelbert Amel(n) Emmen Johann Heinrich Uhlen Anna Catharina Meppen landbouwster onderwijzer Heuermann  
913 V-Y-7  1925 1-4-1926 Gerharda Henrica Lubbers 1 v     Emmen Gerard Herman Lubbers Maria Catharina Zwake Emmen   arbeider, brievenbesteller naaister, arbeidster
914 V-D-9  28-1-1856 25-4-1926 Anna Margaretha Husers 70 v   Jan Harm Heidotting Barger-Compascuum Henrich / Henderikus Hüsers Maria Catharina Berken Hebelermeer landbouwster, arbeidster Ackersmann Ackersfrau
915 V-Y-8  24-8-1923 29-4-1926 Maria Catharine Hölscher 2 v     Emmen Johann Bernard Hölscher Maria Helena Bruns Emmen   arbeider arbeidster
916 V-Y-9  1925 4-5-1926 Helena Aleida Poker 1 v     Emmen Harm Hendrik Poker Maria Margaretha Rolfes Emmen   arbeider arbeidster
917 V-D-10  18-06-1849 4-5-1926 Johann Heinrich Ahlers 76 m Maria Gesina Teiken Maria Helena Schmitz Emmen Gerhard Hermann Ahlers Angela Griep Schwartenberg arbeider   arbeidster 
918 V-D-11  25-4-1848 22-5-1926 Johann Hermann Tiben / Tieben 78 m   Anna Margaretha Bolmer | Maria Joanna Adelheid Hilling Emmen Hermann Tiben Maria Schwindler Rutenbrock arbeider, landbouwer, klompenmaker landbouwer landbouwer
919 V-D-12 Elisabeth Husers 02-07-1868 8-7-1926 Maria Elisabeth / Liesbeth Husers 58 v   Johannes Henderikus Oosterrood | Joannes Frans Rass Barger-Compascuum Johann Heinrich Husers Maria Gebina/Gebine Robben Hebelermeer arbeidster arbeider, Ackersleute arbeidster, Ackersleute
920 V-D-13 Johann Bernard Holscher 30-03-1856 21-7-1926 Johann Bernard Hölscher 70 m Maria Adelheid Pranger Maria Elisabeth Zaan Emmen Bernard Henrich Hölscher Maria Adelheid Falke/Valke Hebelermeer arbeider arbeider, Ackersmann, Colonist  
921 V-D-14  14-08-1850 19-8-1926 Anna Aleida Blom 76 v Bernard Heinrich Hölscher   Barger-Compascuum Berend Hendrik Blom Anna Maria Geerling Slagharen arbeidster Colonist  
922 V-D-15  25-04-1840 19-10-1926 Aleida Assen 86 v   Johannes Wilhelmus Finke / Vinke | Bernardus Reuvers Emmen Lambertus Assen Maria Kram Coevorden   landbouwer  
923 V-D-16  14-9-1847 23-10-1926 Maria Elisabeth Hölscher 79 v Lambertus Hermannus Peters   Emmen Bernard Henrich Hölscher Maria Adelheid Falke/Valke Hebelermeer   arbeider, Ackersmann, Colonist  
924 V-D-17  12-2-1858 2-11-1926 Hendrik Petrus Grommel 68 m Grietje Elizabeth Muter/Müter   Emmen Jan Berend Grommel Anna Gezina Ahlers Odoorn arbeider landbouwer  
925 V-E-18  18-3-1854 4-11-1926 Jan Hendrik Wolters 72 m Maria Elisabeth Zaan   Emmen Jan Geert Wolters Tecla Zuidinga Emmen arbeider landbouwer, arbeider arbeidster, dienstmeid
926 V-Y-10  1926 15-12-1926 Johan Herman Gerth 0,01 m     Emmen Johan Herman Gerth Anna Helena Robben Emmen   arbeider arbeidster
927 V-E-19  7-2-1848 5-1-1927 Maria Tecla Ottens 82 v   Johan Heinrich Wessels Emmen Harm Ottens Elisabeth Kramer Onstwedde dienstmeid, landbouwster, arbeidster arbeider, landbouwer arbeidersche
928 VI-A-9  29-1-1927 29-1-1927   Poker 0       Emmen Harm Hendrik Poker Maria Margaretha Rolfes Emmen   arbeider arbeidster
929 V-E-20 Johan Gerhard Berens 18-02-1877 22-2-1927 Johan Gerhard Berens 50 m Maria Gesina Husers Margaretha Angela Suelmann Winschoten Johann Hermann Berens Maria Gesina Schleper Emmen veenarbeider Ackersknecht, landbouwer, arbeider landbouwster
930 V-E-21  27-5-1908 19-3-1927 Margaretha Cramer 18 v     Emmen Frederik Cramer Maria Catharina Kolmer Emmen   arbeider arbeidster
931 V-Y-11  20-2-1927 21-3-1927 Anna Margaretha Backs/Baks 0,08 v     Emmen Johann Backs Anna Helena Pasken Emmen   arbeider arbeidster
932 VI-A-10  10-4-1927 10-4-1927   Robben 0       Emmen Jan Heinrich Robben Gesina Brijan Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
933 V-Y-12  1923 29-4-1927 Jan Geert Kohnken 4 m     Emmen Heinrich Kohnken Maria Helena Kuhl Emmen   arbeider arbeidster
934 V-E-22  6-2-1852 5-5-1927 Arnoldus Henderikus Westen 75 m   Anna Maria Theresia Bogaars Emmen Hinderikus Westen Alida Diepenbroek Onstwedde arbeider, koopman, winkelier koopman  
935 V-E-23  14-10-1867 21-7-1927 Adolf Munnik, de 59 m Maria Germes   Emmen Jannes de Munnik Lezia Wibier Hardenberg arbeider arbeider, landbouwer  
936 VI-A-11  6-8-1927 6-8-1927   Lubbers 0       Emmen Gerard Herman Lubbers Maria Catharina Zwake Emmen   arbeider, brievenbesteller arbeidster, naaister
937 V-Y-13  23-10-1925 23-8-1927 Maria Catherina Hölscher 1 v     Emmen Bernard Heinrich Hölscher Anna Maria Mensen/Menzen Emmen   arbeider arbeidster
938 V-Y-14  1926 29-8-1927 Johann Bernard Lukas Wubben / Wübben 1 m     Emmen Gerhard Heinrich Wübben Maria Helena Linnemann Emmen   landbouwer, arbeider arbeidster
939 V-Y-16  27-10-1927 27-10-1927 Johan Berken 0       Emmen Berend Hendrik Berken Engel Brickmann Emmen   arbeider arbeidster
940 V-Y-15  28-5-1926 27-10-1927 Anna Helena Hartmann 1 v     Emmen Johan Bernard Hartmann Frederika Maria Hartmann Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
941 V-E-24  27-10-1890 16-11-1927 Anna Gesina Rohling 37 v Wilhelm Siekman   Emmen Jan Berend Rohling Anna Gertrudis Gerdes Emmen arbeidster arbeider arbeidster, landbouwster
942 V-Y-17  7-10-1921 23-11-1927 Jan Hendrik Berends 6 m     Barger-Compascuum Berend Hendrik Berends Aleida Hoffmann Emmen   landbouwer, arbeider arbeidster
943 V-E-25  21-01-1851 27-11-1927 Egbert Alberts Lubbers / Zondervan 76 m   Tekla Berken / Barken Barger-Compascuum Albert Lubbers Janke Ludserds Doornbos Ooststellingwerf arbeider    
944 VI-A-12  30-12-1927 30-12-1927   Bos 0       Emmen Jan Hendrik Bos Maria Margaretha Bentlage Emmen   arbeider arbeidster
945 VI-A-13  30-12-1927 30-12-1927   Bos 0       Emmen Jan Hendrik Bos Maria Margaretha Bentlage Emmen   arbeider arbeidster
946 V-Y-18  19-6-1927 18-1-1928 Frans/Franciscus Kracht 0,58 m     Emmen Bernard Kracht Maria Gesina Pasken Emmen   arbeider arbeidster
947 V-Y-19  1923 23-1-1928 Gerardus Henderikus Berken 5 m     Emmen Berend Hendrik Berken Engel Brickmann Emmen   arbeider arbeidster
948 V-Y-20  1924 27-1-1928 Harm/Herman Klöne 4 m     Emmen Frans Klöne Johanna Maria van Rijswijk Emmen   arbeider arbeidster
949 VI-A-14  2-2-1928 5-2-1928 Johann Heinrich Bruning 0,01 m     Emmen Johann Gerhard Brüning Maria Katherina Pasken Emmen   arbeider arbeidster
950 1927 12-2-1928 Hendrikus Heller 1 m     Hoogeveen Johan Bernard Hellerr Geertruida Ottens Emmen   arbeider, landbouwer  
951 VI-A-15  12-1927 17-2-1928 Johann Bernard Sandman 0,12 m     Emmen Johan Herman Sandman Anna Maria Backs Emmen   arbeider arbeidster
952 II-G-99 Johann Bernard Wilken 26-02-1836 30-3-1928 Johann Bernard Wilken 92 m   Anna Adelheid Nögel Barger-Compascuum Bernard Wilken Margaretha Biemslage Hebelermeer landbouwer, caféhouder, koopman, kerkmeester Ackersmann Ackersfrau
953 VI-A-16  2-4-1928 2-4-1928   Kracht 0       Emmen Hendrik Kracht Hillechien Pol Emmen   arbeider arbeidster
954 V-E-26  23-12-1854 25-5-1928 Maria Elisabeth Zaan 73 v   Jan Hendrik Wolters Barger-Compascuum Geert Zaan Aleid Raterink/Ratering Odoorn arbeidster arbeider, koopman  
955 VI-B-1  19-7-1928 20-7-1928 Wilhelmina Catharina Wolters 0,003 v     Emmen Machiel Wolters Matje Weevers Emmen   arbeider arbeidster
956 V-E-27  31-3-1905 29-7-1928 Heinrich Kracht 23 m     Emmen Bernard Kracht Geertje van der Spoel Emmen arbeider arbeider arbeidster
957 V-E-28  31-5-1859 3-10-1928 Johan Bernard Heller 69 m Anna Margaretha/Maria Soelman/Sulman   Emmen Johann Hermann Heller Anna Adelheid Nögel Schwartenberg landbouwer, arbeider    
958 3-10-1928 4-10-1928 Johann Gerard Backs/Baks 0 m     Barger-Compascuum Johann Backs Anna Helena Pasken Emmen   arbeider arbeidster
959 1928 9-10-1928 Gerhardus Wubben / Wübben 0,17 m     Emmen Gerhard Heinrich Wübben Maria Helena Linnemann Emmen   landbouwer, arbeider arbeidster
960 V-E-29  2-8-1849 18-1-1929 Maria Elizabet Tholen / Tolen 79 v   Johann Bernard Schoo Emmen Jan Harm Tholen Elizabet Husers Odoorn      
961 V-E-30  27-10-1852 8-2-1929 Gerhard Heinrich Schulte 76 m Maria Elisabeth Hartmann   Emmen Johann Heinrich Schulte Elisabeth Fullen Lindloh landbouwer, arbeider landbouwer arbeidster
962 VI-A-19  1928 17-3-1929 Anna Katharina Rass 0,75 v     Emmen Berend Hendrik Rass Maria Katharina Mensen Emmen   arbeider arbeidster
963 20-1-1898 20-3-1929 Anna Maria Heller 31 v Theodoor Heinrich Nieters   Emmen Johan Bernard Heller Anna Margaretha / Maria Suelmann / Soelman / Sulman Emmen arbeidster arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
964 V-E-31 Herman Petrus Karel Oosterrood 28-06-1895 20-3-1929 Herman Petrus Karel Oosterrood 33 m     Emmen Johannes Hendricus Oosterrood Elisabeth Hüsers Emmen arbeider klompenmaker arbeidster
965 VI-A-20  1928 26-3-1929 Johan Herman Poker 0,58 m     Emmen Harm Hendrik Poker Maria Margaretha Rolfes Emmen   arbeider arbeidster
966 VI-B-2  9-5-1922 31-3-1929 Jippedina Gezina / Joppedina Feringa 6 v     Emmen Jan Hendrik Feringa Anna de Vries Emmen   veenarbeider arbeidster
967 VI-B-11  1928 2-4-1929 Hermann Fischer 0,5 m     Emmen Johannes Fischer Maria Geziena Wilken Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
968 VI-B-16 9 3-4-1926 30-4-1929 Johan Hendrik Schulte 3 m     Emmen Johann Bernard Schulte Johanna Elizabeth Bos Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
969 V-E-32  10-4-1879 3-5-1929 Johan Bernard / Jan Berend Su(e)lmann 50 m Anna Maria Christina Bos Anna Angela Theijken / Teiken Groningen Hermann Heinrich Suelmann Maria Helena Bentlage Emmen arbeider, landbouwer arbeider, landbouwer arbeidster
970 VI-B-15  3-4-1923 11-5-1929 Herman Heinrich Sulmann 6 m       Johann Hermann Sulmann Catharina Walda Emmen   arbeider arbeidster
971 V-E-33  30-9-1899 13-5-1929 Johan Schiphouwer 29 m Maria Berendina Hemel   Emmen Gerrit / Gerhard Schiphouwer Anna Gezina Schoenmaker / Anna Gesine Schuhmaker Altharen arbeider bakker, landbouwer, arbeider landbouwster, arbeidster
972 VI-B-14  1-10-1928 18-5-1929 Johan Bernhard Berends 0,667 m     Emmen Willem Hendrik Berends Margaretha Sandten Emmen   arbeider arbeidster
973 15-6-1929 15-6-1929   Hartmann 0       Barger-Compascuum Johan Bernard Hartmann Frederika Maria Hartmann Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
974 VI-B-13  1-1929 29-7-1929 Bernardus Niezing / Nijzing 0,5 m     Emmen Berend Nijzing Johanna Brunink Emmen   arbeider arbeidster
975 VI-B-12  18-8-1929 18-8-1929   Robben 0       Emmen Geert Harm Robben Geertruida Gerth Emmen   arbeider arbeidster
976 19-8-1929 19-8-1929   Tiben 0       Emmen Gerard Heinrich Tiben Maria Katharina Backs Emmen   arbeider arbeidster
977 VI-Y-1  05-12-1862 27-8-1929 Maria Elisabeth Hartmann 66 v   Gerhard Heinrich Schulte   Bernard Heinrich Hartmann Maria Elisabeth Reis Lindloh arbeidster, landbouwster landbouwer  
978 VI-B-3  1927 17-10-1929 Maria Elisabeth Berends 2 v     Emmen Willem Hendrik Berends Margaretha Sandten / Santen Emmen   arbeider  
979 VI-B-10  17-11-1929 17-11-1929   Poker 0       Emmen Harm Hendrik Poker Maria Margaretha Rolfes Emmen   arbeider  
980 VI-B-10  17-11-1929 17-11-1929   Poker 0       Emmen Harm Hendrik Poker Maria Margaretha Rolfes Emmen   arbeider  
981 VI-Y-2  13-12-1846 29-11-1929 Lodewijk Mulderij 82 m   Anna Maria Roling Emmen   Theodora Mulderij Hardenberg      
982 VI-Y-3  16-8-1852 19-1-1930 Anna Rabina/Robina Eilders 79 v Johann Albert Wilken   Emmen Hendrik Eilders Elisabeth Engelken Odoorn landbouwster arbeider, landbouwer arbeidster
983 VI-B-10  10-3-1930 10-3-1930   Lubbers / Lübbers 0       Emmen Johan Herman Lübbers Anna Maria Alene Sibum / Siebum Emmen   melkventer, winkelier arbeidster
984 VI-Y-4  18-1-1876 17-3-1930 Henderikus Johannes Langes 54 m Maria Elisabeth Schoo Gesina Wahrheit Emmen Joannes Bernardus Langes Geertruida Lizetta Fikkert Alteveer arbeider arbeider  
985 VI-B-9  26-3-1930 26-3-1930   Stahl 0       Barger-Compascuum Johan Herman Stahl Anna Gezina Kessen Emmen   landbouwer  
986 VI-B-4  1929 12-4-1930 Henrica Josephina Tiben 0,5 m     Emmen Johan Tiben Maria Gesina Robben Emmen   arbeider arbeidster
987 VI-B-5  07-1929 2-5-1930 Berendina Kracht 0,75 v     Emmen Hendrik Kracht Hillechien Pol Emmen   arbeider arbeidster
988 10-5-1930 10-5-1930   Niezing / Nijzing 0       Emmen Berend Nijzing / Niezing Johanna Brunink / Bruning Emmen   arbeider arbeidster
989 VI-Y-5  16-01-1890 4-7-1930 Margaretha San(d)ten 40 v Willem Hendrik Berends Johann Bernhard Bauerhuit Barger-Compascuum Andreas San(d)ten Angela Adelheid Brink Emmen arbeidster arbeider arbeider
990 VI-Y-6  1-2-1842 13-9-1930 Josefina Friederika Maria Bree, van 88 v   Bernard Heinrich Hartmann Emmen Friedrich van Bree Margaretha Kampe Meppen      
991 VI-Y-7 Maria Adelheid Mensen 03-11-1869 1-12-1930 Maria Adelheid Mensen 60 v Johann Gerhard Kragt   Emmen Johann Bernard Mensen Helena Brokmann Hebelermeer     arbeidster
992 VI-Y-8 Anna Helena Bruning 18-12-1869 31-1-1931 Anna Helena Bruining / Bruning 61 v Harm Harms   Emmen Jan Hindrik Bruining Anleenke Brinkman Emmen arbeider arbeider, scheper arbeidster
993 VI-B-6  12-12-1925 31-1-1931 Johann Bernard Hake 5 m     Emmen Bernard Heinrich Hake Anna Helena Kragt Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
994 VI-Y-9  13-12-1873 21-2-1931 Herman Otto Borgmann 57 m Margaretha Muller   Barger-Compascuum Johann Joseph Borgmann Catharina Reis Emmen landbouwer, kerkmeester    
995 VI-B-7  23-2-1931 28-2-1931 Bernhard Johann Albertus Walstra 0,02 m     Emmen Theodorus Antonius Walstra Margaretha Geertruida Dummer Emmen   dienaar van politie, brigadier politie  
996 VI-Y-10  27-12-1894 11-3-1931 Margaretha Aleida Walda 36 v Jan Geert Peter   Emmen Wijtze Walda Margaretha Aleid Loves Emmen   arbeider arbeidster
997 VI-Y-11  11-7-1914 10-5-1931 Thecla Schiphouwer 16 v     Emmen Gerrit / Gerhard Schiphouwer Anna Gezina Schoenmaker / Anna Gesine Schuhmaker Emmen   landbouwer, arbeider, bakker landbouwster, arbeidster
998 VI-B-8  24-9-1928 25-9-1931 Anna Maria Arling 3 v     Emmen Gerard Arling Helena Aleida Dijck Emmen   arbeider arbeidster
999 VI-B-9  1931 28-10-1931 Jan/Johannes Berend/Bernard Rolfes 0,58 m     Groningen Jan Hendrik Rolfes Maria Gezina Suelmann Emmen   arbeider  
1000 VI-Y-12  31-01-1879 29-11-1931 Anna Angela Ameln / Amel 52 v Berend Hendrik Zaan   Barger-Compascuum Engelbert Amel / Ameln Maria Helena Uhlen / Ohlen / Oehlen Emmen arbeidster knecht, arbeider, landbouwer landbouwster
1001 VI-Y-13  17-05-1863 7-12-1931 Anna Maria Assen 68 v Willem Nijzing   Barger-Compascuum   Aleida Assen Coevorden arbeider    
1002 VI-Y-14  08-04-1846 2-2-1932 Bernard Heinrich Berens 85 m Maria Catharina Menzen Marija Tekela Suelman Emmen Bernard Berens Gesina Hüsers Hebelermeer schaapherder, arbeider Ackersmann, Ackersleute, schoenmaker Ackersleute
1003 VI-B-10  21-2-1932 21-2-1932 Anna Catharina Rolfes 0 v     Emmen Johan Herman Rolfes Maria Margaretha Dijck Emmen   arbeider arbeidster
1004 VI-C-1  1931 30-3-1932 Jan Hendrik Theijken 1 m     Emmen Jan Willem Theijken Anna Aleida Muller Emmen   arbeider arbeidster
1005 VI-C-2  06-1931 20-5-1932 Bernard Kracht 0,92 m     Emmen Hendrik Kracht Hillechien Pol Emmen   arbeider arbeidster
1006 VI-Y-15  1919 8-7-1932 Gesina Tekla/Tecla Heller 13 v     Emmen Jan Willem Heller Anna Margaretha Kohnken Emmen   arbeider arbeidster
1007 VI-Y-16  22-4-1863 8-8-1932 Albert / Albertus Brinkmann 69 m Maria Gebina Fischer   Emmen Gerhard Hermann Brinkmann Maria Tecla Sandmann Rutenbrock arbeider, landbouwer arbeider, landbouwer landbouwer
1008 herbegraven VI-X-1 18-10-1872 11-8-1932 Anna Helena Kramer 59 v Johann Heinrich Hartmann   Emmen Jan Harm Kramer Anna Helena Fischer Odoorn arbeidster landbouwer, arbeider landbouwer, arbeidster
1009 VI-X-2  15-12-1849 16-8-1932 Ludolf Groot, de 82 m   Maria Adelheid Wolbers Emmen Harmannus Geerts de Groot Adriana Ludolf Uters Wildervank zeeman, koopman, kroegbaas, landbouwer schipper / zeeman, koopman, arbeider  
1010 VI-X-3  10-1-1899 19-8-1932 Maria Elisabeth Berken 33 v Henderikus Nieman   Emmen Johann Heinrich Berken Maria Elisabeth Conen Emmen   arbeider  arbeidster 
1011 VI-B-11  1924 4-10-1932 Sjoerd Peters 8 m     Emmen Johannes Peters Anna Walda Emmen   arbeider arbeidster
1012 VI-C-3  09-1932 14-11-1932 Louise Berken 0,17 v     Emmen Berend Hendrik Berken Engel Brickmann Groningen   arbeider arbeidster
1013 VI-X-4 Helena Adelheid Wilken 09-06-1875 29-11-1932 Anna Helena/Helena Adelheid Wilken 57 v     Emmen Johann Bernard Wilken Anna Adelheid Nögel Emmen   landbouwer, caféhouder, koopman, kerkmeester landbouwster
1014 VI-C-4  6-2-1933 7-2-1933 Bernard / Berend Kracht 0,003 m     Emmen Hendrik Kracht Hillechien Pol Emmen   arbeider arbeidster
1015 VI-B-12  1931 23-4-1933 Anna Maria Berens 2 v     Emmen Herman Bernard Berens Maria Aleida Wehkamp Emmen   arbeider arbeidster
1016 VI-C-5  1932 7-6-1933 Herman Albert Lubbers / Lübbers 1 m     Emmen Johan Herman Lübbers Anna Maria Alene Siebum Emmen   melkventer, winkelier arbeidster
1017 5-8-1933 5-8-1933   Alers 0       Emmen Franciscus Antoon Alers Anna Elisabeth Dijck Emmen   arbeider  
1018 VII-X-5  29-5-1858 20-1-1934 Gerhart Hermann Fischer 75 m Maria Elisabeth Lubbers   Emmen Bernard Ferdinand Fischer Anna Angela Robben Lindloh arbeider    
1019 VI-X-6 Anna Bruns 1902 7-6-1934 Anna Bruins/Bruns 32 v Johannes Bernardus Stephanus Maatje   Groningen Hermann Heinrich Bruns Maria Gesina Jasken Meppen   arbeider, landbouwer arbeidster
1020 VI-C-6  1928 26-8-1934 Maria Helena Wehkamp 6 v     Emmen Jan Hendrik Wehkamp Maria Helena Suelmann Emmen   arbeider arbeidster
1021 VI-X-7  16-8-1860 16-9-1934 Jan Husers 74 m Maria Jansen Maria Helena Nieters Barger-Compascuum Jan Harm Husers Tekla Scholte Odoorn arbeider, landbouwer landbouwer landbouwster
1022 VI-X-8  1923 27-11-1934 Herman Heinrich Heller 11 m     Emmen Bernard Heinrich Heller Jantien Nijzing Emmen   arbeider arbeidster
1023 VI-X-9  1-9-1849 20-12-1934 Johann Gerhard Linneman 85 m   Euphemia Maria Overhoff Barger-Compascuum Johann Wilhelm Linnemann Anna Adelheid Fresken Hebelermeer arbeider, landbouwer Colonist Colonist
1024 VI-X-10  21-3-1877 3-1-1935 Jan Harm/Herman Gosevoort 57 m Johanna Maria Middendorp   Groningen Jan Berend Gosevoort Henrica Welmering Emmen arbeider arbeider arbeidster
1025 VI-X-11 Maria Catharina Suelmann 15-03-1858 10-1-1935 Maria Catharina Suelmann / Suhlmann 76 v   Wilhelm Joseph Schulte Barger-Compascuum Johan Bernard Suelmann Maria Elisabeth Hilling Lindloh landbouwster landbouwer landbouwer
1026 VI  24-05-1864 13-3-1935 Anna Catharina Ras(s)feld 70 v Herman Heinrich Kuhl   Emmen Johan Heinrich Botters Regina Ras(s)feld Rutenbrock   timmerman  
1027 VI  16-3-1935 16-3-1935   Louwes 0       Emmen Gerrit Louwes Anna Gezina Kracht Emmen   arbeider  
1028 VI  31-05-1845 5-4-1935 Anna Margaretha Hölscher 89 v   Heinrich Joseph Speller Emmen Bernard Heinrich Hölscher Maria Adelheid Falke/Valke Hebelermeer arbeidster arbeider, Ackersmann, Colonist  
1029 VI Rika Louwes 18-1-1921 5-6-1935 Henrica / Rika Louwes 13 v     Emmen Albert Louwes Anna Angela Oosterrood Emmen   arbeider arbeidster
1030 VI Elisabeth Louwes 25-12-1924 5-6-1935 Elisabeth Louwes 10 v     Emmen Albert Louwes Anna Angela Oosterrood Emmen   arbeider arbeidster
1031 VI Albert Louwes 02-09-1894 5-6-1935 Albert Louwes 40 m Anna Angela Oosterrood   Emmen Jannes Louwes Hendrikje Oost Horst arbeider polderwerker  
1032 VI  1914 24-6-1935 Margaretha Aleida Peters 21 v Johannes Josef Hölscher   Groningen Johannes Peters Anna Walda Emmen   arbeider arbeidster
1033 VI  2-8-1935 2-8-1935 Anna Schulte 0 v     Emmen Johan Wilhelm Schulte Maria Helena Lübbers Emmen   koopman  
1034 herbegraven VI 15-2-1860 16-8-1935 Jan/Joannes Jansen 75 m Maria Elisabeth Glasmeijer   Emmen Jan Jansen Maria Antonetta Roelfes Odoorn arbeider landbouwer, arbeider  
1035 VI  13-11-1882 16-9-1935 Johan Josef Linnemann 52 m Margaretha Johanna Determan   Emmen Johann Bernard Linneman Maria Adelheid Mestemaker Emmen arbeider arbeider, landbouwer arbeidster, landbouwster
1036 16-10-1935 21-10-1935 Johan Herman Heinrich Hartmann 0,01 m     Emmen Johan Gerard Hartmann Maria Helena Gerdes Emmen   bakker  
1037 herbegraven VI 14-02-1888 14-12-1935 Albert Herman Heine 47 m Maria Elisabeth Brijan   Groningen Jan Kasper Heijne Anna Margaretha Heidotting Emmen schipper landbouwer arbeidster, landbouwster
1038 VI  1935 31-1-1936 Gerhardus Berends 1 m     Barger-Compascuum Jan Hendrik Berends Alberdina Lippold Emmen   arbeider arbeidster
1039 VII  11-4-1876 25-2-1936 Johanna Maria Middendorp 59 v   Jan Harm Gosevoort Emmen Lucas Johannes Middendorp Anna Maria Assen Emmen arbeidster arbeider arbeider
1040 VII  1868 1-3-1936 Maria Gesina Schwenen 68 v Bernard Kuhl Johan Bernard Linneman Emmen Bernard Heinrich Schwenen / Schwänen Tecla Schnieders Wesuwe arbeidster Ackersknabe Ackersmädchen
1041 VII  25-11-1863 27-3-1936 Johann Hermann Nieters 72 m Magrietha Conen   Groningen Theodor Heinrich Nieters Maria Margaretha Beentken Rutenbrock landarbeider landbouwer landbouwer
1042 VII  23-11-1855 11-6-1936 Lambert Hermann Peters 77 m Maria Elisabeth Hölscher   Emmen Johann Hermann Peters Euphemia Gesina Antonia Wenk Bathorn kanaalgraver, arbeider arbeider  
1043 VII Anna Helena Holscher 10-9-1932 23-7-1936 Anna Helena Hölscher 3 v     Emmen Herman Heinrich Hölscher Anna Maria Willemina Beddinkhaus Emmen   arbeider arbeidster
1044 VII Maria Helena Snijders 02-03-1897 3-9-1936 Maria Helena Snijders 39 v Harm de Groot   Barger-Compascuum Albertus Snijders Maria Margareta Lampen Emmen arbeidster arbeider, koopman arbeidster
1045 VII  8-2-1890 3-10-1936 Johannes Peters 46 m Anna Walda   Hoogeveen Gerhard Hermann Peter Anna Maria Brokmann Emmen arbeider arbeider, landbouwer arbeidster
1046 VII Hinnie Arling 31-3-1936 13-10-1936 Heinrich / Hinnie Arling 0,5 m     Groningen Gerhard Heinrich Arling Anna Helena Gerth Emmen   arbeider arbeidster
1047 VII  1936 15-10-1936 Johan/Jan Hendrik Schulte 0,33 m     Barger-Compascuum Jan Schulte Maria Angela Haitel Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
1048 VII bernard heinrich hartman 13-7-1908 18-12-1936 Bernard / Berend Heinrich Hartmann 28 m     De Bilt Johann Heinrich Hartmann Maria Elisabeth Wessels Emmen venter landbouwer, veenbaas, arbeider arbeidster
1049 18-6-1888 7-2-1937 Johann Hermann Bernsen 48 m Fenna Margaretha Peters   Emmen Johann Heinrich Bernsen Maria Adelheid Bernsen Hebelermeer arbeider   vroedvrouw
1050 1-1-1920 28-2-1937 Maria Engelina Cramer 17 v     Barger-Compascuum Frederik Cramer Maria Catharina Kolmer / Brinkmann / Brickmann Emmen   arbeider arbeidster
1051 Petrus Drent 28-09-1865 23-3-1937 Petrus G Drent 71 m Helena Elizabeth Langes   Emmen Petrus Drent Lena Johanna Dekker Veendam arbeider zeeman, schipper  
1052 1859 14-6-1937 Anna Maria Brokmann 78 v Gerhard Hermann Peter / Peters   Emmen   Maria Adelheid Brokmann / Brockman / Broekman Wesuwe arbeidster    
1053 1935 3-8-1937 Gerard Heinrich Lubbers 2 m     Emmen Johan Bernard Lubbers Maria Catharina Schulte Emmen   arbeider arbeidster
1054 21-7-1890 4-9-1937 Anna Maria Bernsen / Berentzen / Berends 47 v Johannes Albertus Hemme   Barger-Compascuum Johann Heinrich Bernsen / Berentzen Maria Adelheid Bernsen / Berens Hebelermeer     vroedvrouw
1055 27-5-1910 22-11-1937 Anna Maria Helena Kolmer / Kollmer 27 v Hendrik Evers Knol   Emmen Johann Gerhard Kolmer Maria Adelheid Peters Emmen   arbeider, koopman arbeidster
1056 herbegraven 25-3-1873 5-12-1937 Maria Helena Ottens 64 v Gerhard Heinrich Veringa   Emmen Jan Ottens Maria Catharina Sibum Emmen arbeidster scheper, landbouwer landbouwster
1057 VII  1937 23-2-1938 Johan Heinrich Lubbers 0,67 m     Emmen Johan Bernard Lubbers Maria Catharina Schulte Emmen   arbeider arbeidster
1058 herbegraven I 14-5-1936 22-3-1938 Angela Anna Feringa 0,67 v     Emmen Jan Harm Feringa Maria Helena Dijck Emmen   arbeider arbeidster
1059 herbegraven 20-03-1868 28-3-1938 Hermannus Hendrikus Bruins 70 m Maria Gezina Jasken   Barger-Compascuum Carolus Bruins Anna Catharina Berendsen Avereest landbouwer, arbeider arbeider  
1060 I  1926 20-6-1938 Johan Hendrik Berken 12 m     Emmen Johan Herman Berken Maria Elisabeth Hüsers Voerendaal   arbeider arbeidster
1061 I  1937 3-7-1938 Berendina Arling 0,92 v     Emmen Herman Heinrich Arling Johanna Peters Emmen   arbeider arbeidster
1062 I  25-01-1878 26-7-1938 Maria Aleida Linnemann 60 v     Barger-Compascuum Johann Bernard Linneman Helena Fisker / Fischer Emmen   arbeider, landbouwer landbouwster
1063 herbegraven I 22-11-1919 20-2-1939 Maria/Anna Catharina Schulte 19 v     Emmen Johann Bernard Schulte Johanna Elizabeth Bos Emmen   arbeider, landbouwer arbeidster
1064 herbegraven I 6-6-1938 27-3-1939 Angela Margaretha Maria Feringa 0,83 v     Emmen Jan Feringa Anna Margaretha Muller Emmen   timmerman, aannemer, arbeider arbeidster
1065 I  5-2-1938 29-3-1939 Maria Catharina Hake 1 v     Hoogeveen Johan Kasper Hake Maria Gesina Lüken Emmen   veenarbeider  
1066 I  1938 30-4-1939 Johann Heinrich Rijswijk, van 1 m     Emmen Harmannus Henderikus van Rijswijk Maria Gebiena Lubbers Emmen   arbeider arbeidster
1067 herbegraven I 23-2-1935 12-5-1939 Maria Angela Feringa 4 v     Emmen Rudolf Feringa Maria Aleida Hartmann Emmen   arbeider arbeidster
1068 I  22-10-1855 1-6-1939 Gerhard Hermann Peters / Peter 83 m   Anna Maria Brokmann Emmen Gerhard Johann Peter Helena Adelheid Imholte Wachendorf arbeider, landbouwer arbeider  
1069 herbegraven I 19-01-1860 11-7-1939 Hermann Heinrich Greve 79 m Maria Angela Adelheid Gepken / Gebbeken   Barger-Compascuum Johann Heinrich Greve Adelheid Specken Altenberge landbouwer landbouwer, Ackermann landbouwer
1070 I  24-11-1849 25-7-1939 Bernard Heinrich Hölscher 89 m   Anna Aleida Blom Emmen Bernard Heinrich Hölscher Maria Adelheid Falke/Valke Hebelermeer arbeider arbeider, Ackersmann, Colonist  
1071 I  28-7-1939 31-7-1939 Johan Willem Rolfes 0,01 m     Emmen Rudolf Rolfes Maria Catharina Bruns Emmen   arbeider arbeidster
1072 herbegraven I 12-04-1899 28-8-1939 Henrietta Helena Elisabeth / Henrika Maria Elisabeth Bult/Büldt 40 v Jan Hendrik Schulte   Emmen Hermann Gerhard Heinrich Büldt Catharina Bernardina Kruthoff Bockraden, Ibbenbüren      
1073 31-03-1874 25-10-1939 Hendricus Kuhl 65 m Maria Gesina Lammers   Emmen Bernard Georg Kuhl Anna Helena Hölscher Barger-Compascuum arbeider arbeider, dienstknecht, landbouwer arbeidster, landbouwster
1074 herbegraven 23-9-1907 1-12-1939 Jan Berend Borgmann 32 m     Barger-Compascuum Herman Otto Borgman Margaretha Muller Emmen   landbouwer, kerkmeester  
1075 13-10-1854 14-12-1939 Hermann Heinrich Gebben 85 m Anna Helena Rohling   Emmen Bernard Henrich Gebben Anna Tecla Reckers Bersede arbeider, landbouwer Ackersmann Ackersfrau
1076 herbegraven 12-12-1874 10-1-1940 Anna Maria Adelheid Koop 65 v Johan Bernard Gepken   Barger-Compascuum Johann Heinrich Koop Anna Gretha Adelheid Bölle Hebelermeer   Colonist  
1077 9-6-1855 29-1-1940 Johan(nes) Hermann Wessels 85 m   Maria Catharina Wielage | Maria Catharina Hölscher Emmen Johann Bernard Wessels Anna Adelheid Buter Rutenbrock landbouwer, arbeider landbouwer, arbeider arbeidster
1078 1927 8-2-1940 Gesina Thecla/Tecla Heller 13 v     Emmen Bernard Heinrich Heller Jantien Nijzing Emmen   arbeider arbeidster
1079 herbegraven 1-11-1872 18-2-1940 Maria Catharina / Meike Trientje Bruining / Bruning 67 v Bernard Heinrich Dijck   Barger-Compascuum Jan Hindrik Bruining Anleenke Brinkman Emmen landbouwster arbeider, scheper arbeidster
1080 26-2-1940 26-2-1940   Speller 0       Emmen Gerard Heinrich Speller Anna Agnes Sulman / Suelmann Emmen   arbeider  
1081 20-4-1861 25-4-1940 Angela Adelheid / Adelheid Angela Brink 79 v Johann Wilhelm Specken Andreas Sandten Barger-Compascuum Hermann Brink Adelheid Einhaus Altharen arbeider    
1082 26-6-1853 15-5-1940 Johann Wilhelm Specken 86 m   Anna Maria Husers/Hüsers | Angela Adelheid Brink Emmen Johann Heinrich Specken Anna Helena Feldtrup / Veltrop Lindloh knecht, landbouwer Ackersleute Ackersleute
1083 18-9-1867 11-6-1940 Maria Catharina Menzen 72 v   Bernard Heinrich Berens Emmen Johann Heinrich Menzen Maria Thole / Tholen Wesuwe landbouwster Ackersmann  
1084 herbegraven 24-01-1866 17-8-1940 Maria Helena Fischer 74 v Bernard Heinrich Speller   Emmen Johann Gerhard Fischer Maria Esders Hebelermeer arbeidster    
1085 herbegraven 06-05-1870 28-8-1940 Bernard Heinrich Speller 70 m   Maria Helena Fischer Emmen Heinrich Joseph Speller Margaretha Hölscher Rutenbrock landbouwer, arbeider arbeider arbeidster
1086 30-9-1940 30-9-1940   Koiter 0       Emmen Johan Gerard Koiter Anna Gezina Schiphouwer Emmen   arbeider arbeidster
1087 herbegraven 2-10-1857 22-10-1940 Rudolph Hake 83 m   Maria Tecla Hüsers | Maria Elizabeth Gepken Emmen Johann Heinrich Hake Maria Gesina Bölle Hebelermeer landbouwer, arbeider onderwijzer, landbouwer landbouwer
1088 25-10-1897 16-12-1940 Johann Gerhard Heinrich Busz/Buss 43 m     Emmen Johann Gerhard Buss Maria Anna Francisca Hüsers Emmen   arbeider arbeidster
1089 1886 17-12-1940 Margaretha Johanna Determann 54 v   Johan Jozef Linnemann Emmen Johann Josef Determann Susanne Maria Jaske Lengerich arbeidster    
1090 herbegraven 29-12-1895 7-1-1941 Bernard Heinrich Schulte 45 m Maria Helena Roesler / Rösler   Oldenburg Hermann Heinrich Schulte Maria Adelheid Jansen Munsterscheveld bierbottelaar, bierhandelaar, monteur arbeider arbeider
1091 2-1-1855 14-1-1941 Jan Berend Rohling 86 m   Anna Gertrudis Gerdes Emmen   Anna Gesina Rohling Hardenberg arbeider   arbeidster
1092 31-1-1941 31-1-1941   Rass 0       Emmen Johan Karel Rass Anna Hemme Emmen   arbeider  
1093 01-1941 10-3-1941 Anna Elisabeth Gepken / Gebken 0,17 v     Emmen Johan Bernard Gepken Vokelina Mulder Emmen   arbeider arbeidster
1094 herbegraven 23-6-1921 25-3-1941 Maria Elisabeth Hake 19 v     Groningen Bernard Heinrich Hake Anna Helena Kragt Emmen dienstbode arbeider, landbouwer arbeidster
1095 17-7-1910 7-5-1941 Hendrik Louwes 30 m Maria Adelheid Bohlen   Emmen Jan Louwes Lena de Jonge Emmen arbeider arbeider arbeidster
1096 herbegraven 10-1-1913 19-5-1941 Anna Margaretha Heller 28 v Johannes Wilhelm Langen   Emmen Johan Bernard Heller Geertruida Ottens Emmen   arbeider, landbouwer  
1097 19-5-1941 19-5-1941   Langen 0       Emmen Johannes Wilhelm Langen Anna Margaretha Heller Emmen   arbeider  
1098 herbegraven 11-2-1911 31-5-1941 Alberdina Lippold 30 v Jan Hendrik Berends   Emmen Gerhardus Lippold Roelofje Hogelink Emmen arbeidster arbeider arbeidster
1099 12-07-1885 25-6-1941 Maria Helena Schoo 55 v     Emmen Johann Bernard Schoo Maria Elisabeth Tholen Lindloh   kleermaker, soldaat  
1100 herbegraven 11-5-1921 11-7-1941 Maria Gesina Bruns 20 v     Groningen Johann Heinrich Bruns Maria Elisabeth Hölscher Emmen   veenarbeider  
1101 30-7-1941 30-7-1941   Menzen 0       Emmen Johan Willem Menzen Anna Angela Gustin Emmen   arbeider  
1102 Johann Heinrich Hartmann 01-06-1867 4-8-1941 Johann Heinrich Hartmann 74 m   Maria Elisabeth Wessels Emmen Bernard Heinrich Hartmann Maria Elisabeth Reis Lindloh landbouwer, veenbaas, arbeider landbouwer  
1103 01-04-1862 29-9-1941 Hilbertus Rijswijk, van 79 m   Hendrika van Dam Emmen Lodewijk van Rijswijk Aaltje Krikke Hardenberg arbeider, koopman arbeider  
1104 herbegraven 14-08-1892 18-11-1941 Catharine Walda 49 v Johann Hermann Sulmann   Emmen Wijtze Walda Margaretha Aleid Lowes Emmen arbeidster arbeider arbeidster
1105 herbegraven 10-12-1866 10-2-1942 Maria Elisabeth Glasmeijer 75 v   Jan Jansen Barger-Compascuum Jan Willem Glasmeijer Modesta Johanna Blok Onstwedde arbeider arbeider, landbouwer  
1106 16-2-1942 19-2-1942 Johan Herman Koiter 0,01 m     Emmen Johan Gerard Koiter Anna Gezina Schiphouwer Emmen   arbeider arbeidster
1107 25-07-1859 7-3-1942 Maria Jansen 82 v   Jan Husers Barger-Compascuum Gerhard Heinrich Jansen Anna Gebina Evers Rutenbrock landbouwster, arbeidster landbouwer landbouwer
1108 herbegraven 26-11-1861 24-3-1942 Jan Willem Tiben / Tieben 80 m Anna Maria Wilhelmina Voss   Emmen Johann Tiben Anna Margaretha Hille Vlagtwedde arbeider arbeider arbeidster
1109 8-9-1935 21-6-1942 Bernard Lukas Hake 6 m     Emmen Johan Kasper Hake Maria Gesina Lüken Emmen   veenarbeider  
1110 31-03-1857 22-6-1942 Johannes Rudolph Kuhl 85 m   Marijzien / Maria Gesina Wolters Barger-Compascuum Johann Heinrich Kuhl Maria Helena Kosse / Cosse Gross Fullen arbeider arbeider, Heuermann, Ackersleute Ackersleute arbeidster
1111 herbegraven 31-01-1862 18-10-1942 Maria Gesina Teiken / Theijken 80 v   Johan Heinrich Ahlers Emmen Johann Wilhelm Teiken Anna Margaretha Büter Schwartenberg arbeidster    
1112 herbegraven 17-06-1892 8-11-1942 Gerard Herman Lubbers 50 m Maria Catharina Zwake   Barger-Compascuum Gerhard Heinrich Lubbers Anna Helena Kosters/Kösters Emmen brievenbesteller, arbeider landbouwer, Colonist, winkelier  
1113 herbegraven 05-06-1872 6-12-1942 Joseph Nusse 70 m Gezina Heller   Barger-Compascuum Johan Herman Nusse Anna Helena Större / Sturre Emmen landbouwer, arbeider   arbeidster
1114 14-2-1896 28-12-1942 Johan Herman Berken 46 m Maria Elisabeth Hüsers   Hannover Johann Heinrich Berken Maria Elisabeth Conen Emmen spoorwegarbeider arbeider arbeidster
© Creative Commons License: Naamsvermelding-Niet-commercieel-Gelijk delen 3.0 Unported Naamsvermelding "Collectie Broer Berens" Niet-commercieel Gelijk delen, laatste wijziging: 10-10-2018